1. 1.
  capcom un harika oyunu.ken le ryu ayni hareketleri yapmasalar daha guzel olacakmis.
  4 ... hexagram
 2. 2.
  ryu, ken, dhalsim, honda, chun-li, blanKa, guile, zanghief ile bir dönem çocukarının hayatını damgalamış kabin oyunu.
  5 ... ferrole
 3. 3.
  televizyonlarda oynanmış,herkesin sırf kolları bacakları uzuyo diye dhalsimi seçtiği,küçükken chun-li ye aşık olmama yol açmış oyun. yüzünü hatırlamıyorum ama attığı çığlıklardan olsa gerek.
  6 ... maksat muhabbet
 4. 4.
  hayatımıza aduket ve aparkat laflarını katmış oyun. hala çok sinirlendiğimde sana bir aduuket çekerim diyom ben.
  7 ... audrey
 5. 5.
  çocukluğumun mortal kombatla beraber hasta oyunlarındandır.
  3 ... shyer
 6. 6.
  zamanında ortalığı kasıp kavurmuş, çoluğu çocuğu yemek içmekten kesip, simitçi ayrancının rızkını atari salonu işletmecisinin cebine koymuş, anne babayı "bizimki atariye sardı" diye kaygılandıran; "abisi ver bu raund'u geçeyim", "yanıma girme son adama geliyorum", "aga, tam ben ölürken jetonu at", "oheynk vega'nın çatalını kırdım" gibi enstantanelere alt yapı hazırlamış; perfect koymak, oryu çekmek, üçlü oryuken, aduket, kırmızı pörfek *, hut quick, buda fire, taktak, dapdapduken, alekspu terimlerini hayatımıza kazandırmış; chun lee ile çocuksu şehvet duygularına büründüren, honda'nın testislerinin kırmızı olduğunu dilden dile gezdiren, zangief'in rusya'sında arkada dövüşü izleyen elemanlardan birinin masrubasyon yaptığını iddia ettiren, m bison'ı "mistır bizon" diye telafuz ettirtmiş efsane capcom oyunu.
  18 ... koko
 7. 7.
  ergenliğini bu oyunla geçirenlerin "asyalı fantazisi"ne ayrı bi düşkün oldukları tecrübeyle sabittir.

  (bkz: chun-li)
  5 ... bahdeniz
 8. 8.
  uzakdoğuda halen çok popüler olan ,ilgili oldukça büyük ve çok sayıda organizasyonun düzenlendiği capcom oyunu..ken'in kombolarıyla en iyi karakteri olduğunu düşündüğüm oyun..
  3 ... halbarad
 9. 9.
  en baba karakteri sagat olan ve oynamayı bilenin sagatla hepsinden kolay bitirebileceği oyun.
  3 ... africa
 10. 10.
  tek jetonla bitirmek için baya bir pratik yapmak gereken gerçek tadı ataride çıkan efsane oyun.."aduket" atmak için kolu yarım daire dönderip yumruk tuşuna basıyorduk..
  ... tttddd