bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    capcom un harika oyunu.ken le ryu ayni hareketleri yapmasalar daha guzel olacakmis.
    4 ... hexagram
  2. 2.
    ryu, ken, dhalsim, honda, chun-li, blanKa, guile, zanghief ile bir dönem çocukarının hayatını damgalamış kabin oyunu.
    5 ... ferrole
  3. 3.
    televizyonlarda oynanmış,herkesin sırf kolları bacakları uzuyo diye dhalsimi seçtiği,küçükken chun-li ye aşık olmama yol açmış oyun. yüzünü hatırlamıyorum ama attığı çığlıklardan olsa gerek.
    6 ... maksat muhabbet
  4. 4.
    hayatımıza aduket ve aparkat laflarını katmış oyun. hala çok sinirlendiğimde sana bir aduuket çekerim diyom ben.
    7 ... audrey
  5. 5.
    çocukluğumun mortal kombatla beraber hasta oyunlarındandır.
    3 ... shyer
  6. 6.
    zamanında ortalığı kasıp kavurmuş, çoluğu çocuğu yemek içmekten kesip, simitçi ayrancının rızkını atari salonu işletmecisinin cebine koymuş, anne babayı "bizimki atariye sardı" diye kaygılandıran; "abisi ver bu raund'u geçeyim", "yanıma girme son adama geliyorum", "aga, tam ben ölürken jetonu at", "oheynk vega'nın çatalını kırdım" gibi enstantanelere alt yapı hazırlamış; perfect koymak, oryu çekmek, üçlü oryuken, aduket, kırmızı pörfek *, hut quick, buda fire, taktak, dapdapduken, alekspu terimlerini hayatımıza kazandırmış; chun lee ile çocuksu şehvet duygularına büründüren, honda'nın testislerinin kırmızı olduğunu dilden dile gezdiren, zangief'in rusya'sında arkada dövüşü izleyen elemanlardan birinin masrubasyon yaptığını iddia ettiren, m bison'ı "mistır bizon" diye telafuz ettirtmiş efsane capcom oyunu.
    18 ... koko
  7. 7.
    ergenliğini bu oyunla geçirenlerin "asyalı fantazisi"ne ayrı bi düşkün oldukları tecrübeyle sabittir.

(bkz: chun-li)
    5 ... bahdeniz
  8. 8.
    uzakdoğuda halen çok popüler olan ,ilgili oldukça büyük ve çok sayıda organizasyonun düzenlendiği capcom oyunu..ken'in kombolarıyla en iyi karakteri olduğunu düşündüğüm oyun..
    3 ... halbarad
  9. 9.
    en baba karakteri sagat olan ve oynamayı bilenin sagatla hepsinden kolay bitirebileceği oyun.
    3 ... africa
  10. 10.
    tek jetonla bitirmek için baya bir pratik yapmak gereken gerçek tadı ataride çıkan efsane oyun.."aduket" atmak için kolu yarım daire dönderip yumruk tuşuna basıyorduk..
    ... tttddd