1. 1.
    takdir edilesi kalın hamur super supreme pizzasını yapan pizzacı..
    7 ... thoth
  2. 2.
    eskiden evlere servis yaptiklarinda basketbol topu veriyorlardi bunlar. zaten en son o zaman yedim burda.
    5 ... philemon
  3. 3.
    sınırsız pizza yemeye gidilen ama kolası pahalı oldugu için sırayla dışarı çıkılıp kola içilen ve hiçbişe yokmuş gibi gelip delicesine pizza yemeye devam edilen pizzacı.
    4 ... freeplayer
  4. 4.
    yemek sepet internet
    bu üçü bir araya gelince bu pizza sipariş verilirse orta buyuk boy bi tane de bedava
    ama abd*ingiltere*israil karsiti olunca almamak salıverilir
    2 ... liberty
  5. 5.
    pizzasının tadı gün geçtikçe kötüleşen fakat yaptığı sınırsız pizza promosyonu ile her dem tercih edilebilen pizza restaurantı.

(bkz: domino s pizza)
    (bkz: little caesar s)
    gelmiş geçmiş en iyi pizzacı için de
    (bkz: sicilys pizza)
    4 ... devedikeni
  6. 6.
    amerikanyada yıllar evvel bir italyan ailenin açtığı pizza restoranıdır.ismide ilginçtir. bu kulübeye bir reklam panosu asılacaktır fekat pana o kadden küçüktürki pizza dan sonra pek yer kalmaz olnlarda kulübenin çatısı şapkaya benzediğinden hut sığdırıveriler olur sana pizza hut.deniz ve güneş favorimdir.
    1 ... karga
  7. 7.
    Eskiden Kafkas'ın yanındaydı.Kampanyalar yapardı.Dönen bir dart tahtası* vardı ve hediye kazanılırdı.Bana %50 indirim çıkmıştı.Ancak çocuk olduğumdan Pele'nin imzalı topununu isterim diye tuturmuş ve topu almıştım.Şimdi anlıyorum ki en büyük hediye %50 indirimmiş.Bu kadar pahalı bir yer için tabi.
    ilginç bir uygulama vardır.Siparişiniz 20 dakika içinde gelmezse ücret ödemiyorsunuz.Ancak asla geç kalmazlardı.
    1 ... italiano
  8. 8.
    sınırsız pizzası hafta içi ve hafta sonu farklı fiyatlara satılan, farklı fiyat politikası içerisindeki, yenesi pizzalar üreten marka.
    ... asiti kaçmış kola
  9. 9.
    salata barıyla farklı tadlar sunan ayrıca gerçekten kalitesiyle göz dolduran zaten pizzalarıyla adını duyuran marka. sarımsaklı ekmeklerini nasıl seviyorlar bir onu anlamış değilimdir. taksim 'de iki adet şubesi vardır.
    1 ... kacak kelebek
  10. 10.
    maximum kart ile yapılan alışverişler sonrasında %2 maxipuan kazanmanıza imkan veren firmadır.
    ... muhasebeye giris