1. 1.
  kıs.kentucky fried chicken
  4 -1 ... postsinaptik golge
 2. 2.
  kizarmis tavuk parcalari satan fast food restaurantlar zinciri. ama hakkaten guzel yapiyorlar.
  1 ... laz pacino
 3. 3.
  (bkz: kfc)
  3 ... manson
 4. 4.
  asya ulkerindeki subelerinin cogu saldırılara maruz kalan fast foodcu
  ... cell-im
 5. 5.
  bir zamanlar kadıköy'deki bir restoranında aids virüsü taşıyan yiyecekleri halka yedirdikleri söylentileri ortaya çıkan daha sonra haberin asılsız olduğu anlaşılan fast food mağazalar zinciri
  1 ... mahoni
 6. 6.
  yapilan uyarilara ragmen tavuklara insanlik disi davranmalari, onlara binbir cesit iskenceler yapmalariyla taninan amerikanin en buyuk fast food sirketlerinden sadece birisi. peta nin hakli elestirilerine maruz kalmislardir. umarim insanlar boyle sirketlere para yatirmadan once canlarina kast ettikleri zavalli seylerin nasil ve hangi kosullar altinda bogazlarina girdiklerini dusunurler. kisa zamanda batmasi dilegiyle..
  3 -1 ... cemcuk
 7. 7.
  amaç aparatif ise güzel bi seçimdir, ancak maksat doymaksa bi daha düşünülmesi gerekilen fast food hedesidir.
  ... phnar
 8. 8.
  sonuçta kesiyorlar, ölüyorlar, yiyiyoruz mantığıyla bakılırsa, tavuklara yapılan zulm bunun hangi aşamasında diye insanı merak ettirebilir.
  -2 ... zlatan1937
 9. 9.
  gerçeği kentucky frieddır. çünkü tavukların genleri oynayıp çok kanatlı, canavar bir tavuk haline getiriyorlar. bu hayvana da tavuk diyesi gelmiyor kimsenin.
  3 ... nahil
 10. 10.
  özellikle hot wings menüsü harika olan fast foodçu. ayrıca coleslaw salatası da çok güzeldir. insan başladı mı yemeye doyamaz...
  3 -1 ... bushi