bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 11.
    salata bar adı altında insanın içini dışına çıkaran bi kurum.halen unutamıorum nasıl kustuğumu..
    ... criminal
  2. 12.
    sadece pizza hamuru süper olan pizzacı. 10 dakika geç kaldık diye pizzamızı millete yediren kurum.
    ... ovov
  3. 13.
    pizzaları, salataları ve makarnaları bir yana, beyaz şaraplı leziz tiramisusunun yeri apayrı olan restoranlar zinciri.
    ... krmyrdsn
  4. 14.
    koskoca bir bardak kolaya 2 dl kola koyup kalanını buzla dolduran restaurant.mc donalds bile daha insaflı bunlardan.

not: dl desilitre değil, damla dır.
    3 ... metin oktay
  5. 15.
    türkiyedekileri bilmem ama londra semalarında olanları, 5 pound'a biz öğrencilere sınırsız pizzayı bahşetmektedir****.
    4 ... endustriyel siyah
  6. 16.
    ada'da ananaslı pizza olayını başlatmış pizzacı. "yahu nasıl yiyorsunuz onu?" derken bir bakayım dedim de, ananas kaşarın altında eriyince ekşi* bi sos karışımı gibi oluyor.

tercihim olmaz ama bulursam yerim. teşekkürler pizza hut.
    ... endustriyel siyah
  7. 17.
    işte piramit manzaralısı;

29 58' 31.54'' n, 31 08' 27.93'' e
    -1 ... the kene
  8. 18.
    çiftlik evi diye bir pizzası vardır. güzeldir tadı..
    1 ... witch
  9. 19.
    damak tadına gösterdiği özeni birazda müşterilerine ve o müşterilerini ağırladığı mekanlara gösterseler daha güzel olacak dedirten yer.
    ... emrefc
  10. 20.
    kısa sürede kalp krizi ve ona bağlı rahatsızlıklardan ölmek için pizzalar üreten pizzacı. ben bu kadar yağlı pizza görmedim arkadaş.
    ... batis
kapat