bugün

çok gereksiz icatlar çıkaran ve sınırsız pizza yedirebilen bir yer fakat yediğin pizzayı başında duran adamın saydığı, saçma sapan mekandır.
sınırsız pizza kampanyasının hiç bir halta yaramadığı. hamur mu pizza mı? yağ içindeki dilimleri mideye indirdin ve hazmediğin hamur işinin bile eline su dökemeyecek vasat bir şey.

küçücük tabağın içine koyduğun kocaman 2 dilim pizzanın abartılı durduğu ve personelin 'oha' dercesine baktığı bi yer.
en sonunda kavacık şubesini açtı. hayırlı olsun dördüncü pizzamız oldu kendileri. super supreme'i de 27 lira yapmışlar.
sınırsız tarifesi yüzünden içerisi fakirlerle dolup taştığından gidilemeyen pizza zinciridir.
sınırsız yerken çanta götürülmesi ve çaktırmadan pizzaları poşete doldurulması şiddetle tavsiye edilir.
sınırsız pizzalarının kalitesizliğiyle, insanları pizzadan soğutan pizzacı.

edit:sınırlı pizzalarının da çok matah olduğu söylenemez. daha iyisi için;
(bkz: pizza pizza)
sınırsız pizza opsiyonuyla beni yavaş yavaş, günbegün insanlıktan çıkaran firma...
sınırsız pizza diye sundukları pizzamsılara pizza diyen ya hiç pizza yememiştir ya da dayak. *
yüksek kalite pizza üreten bir kuruluş. amerikan çıkışlıdır. dominos'ta açık ara daha iyidir.
afedersiniz yarrak gibi pizzacıdır, ulan sınırsız pizza yiyelim dedik pizza yok 10 dk. bekledim. sonra şube müdürüne;
-sınırsız pizzaya sınırsız bekleme hediye ediyorsunuz galiba dedim.
çokta skimde der gibi yüzüme baktı.
Bende çokta skimde olduğu için kalktım gittim.
(bkz: jabba the hut)
uzak diyarlara gidildiğinde yapılan yemekleri mideniz kaldırmadıgında koşa koşa giderek karnınızı doyurabileceğiniz yegane yerlerden biridir.
akdeniz pizzasıyla et olmadan ne kadar harika bi bileşim yapılabileceğini göstermiştir.

koca izmirde sadece 2 tane biri başında biri sonunda yer alacak şekilde konulanmıştır. şube açmalılar acilen.
mavişehirdeki mekan oldukça kötü belirtmekde fayda var. eve sipariş daha akıllıca olacaktır.
servis konusunda fena değiller lakin;

menü alırsanız yanında gelen patates bayat gibi bir türlü çıtır ve yumuşak hale sokamadılar, sanki mikrodalgada pişmiş pardon ısıtılmış gibi bir his veriyor.

yazın menülerinde vermiş olduğu maraş dondurması gerçekten güzel düşünülmüş, üstüne yok!
onun haricinde herşey perfecto.
acayip güzel bir pizzacı hamuru, sosu her şeyi süper.
yi yavrum yi kampanyasındaki çorbaları aşırı koyu olan fakat pizzaları (özellikle de ton balıklı olanı) oldukça iyi olan, rakipleri artınca ününü büyük ölçüde kaybetmiş olan pizza firması.

notumsu: istiklal'deki garsonlarını denetlemeden geçirmesi gerekiyor.
dört aç öğrenci, bir gün evvelden bir şey yemezler ve uyandıklarında hemen pizza hut'ta koşarlar, iki öğrenci 20 dilim, biri 19 diğeri ise 17 yiyerek, takdir toplarlar ve sinemanın yolunu tutarlar.
(bkz: biri ben)
''sınırsız pizza sadece 10 tl'' adı altında pizza ile alakası olmayan, tamamen hamur üzerine eklenmiş kalitesiz malzemeleri ısıttıktan sonra servis eden kuruluş. öğrencilerin gözdesi olmuştur, bakın biz pizza yedik havası yapmak için gidilebilir tabi ki.
nerdeyse 1 yıldır ilk kez yediğim sınırsız pizzasının fena halde bozmuş olduğunu gördüğüm super supreme ve et supreme gibi iki leziz pizzaya sahip fast food zinciri.
(bkz: domino s pizza/#12734192)
kadıköy şubesine gitmeyiniz dünyanın en iğrenç ( davranış olarak ) insanları ile karşılaşabilirsiniz .

not: kadıköy boğasına yakın olan şubeden bahsediyorum . başka şubeleri varsa ah almayayım.
sınırsız pizza ve salata menüsüyle, gönülleri cezbeden pizzacı.
akdeniz' e acı biber koydurularak dünyanın en enfes pizzasını yapan şirket. türkiye' de alternatifi yoktur.
kadıköy şubesinde çalışanların sorumsuz davranışları yüzünden soğudum pizzacı.
ay'da şubesini beklediğim kuruluştur.
(bkz: ay da pizza şubesi açmak)
scooter ile evlere sipariş götürmesiyle zihinde bilinir. çocukluğumuzdan beri.