1. 1.
    bir sürü ilginç fikirleri içinde barından görsel paylaşım sitesi. ilerleyen zamanlarda tumblr kadar popüler olacağını düşünüyorum.
    8 ... woah mona lisa
  2. 2.
    sanki git gide yayılıyor. hesap açan açana.
    2 ... sesempa
  3. 3.
    tam olarak amacını anlamasam da böyle yerler çok fazla keşfedilmeden bir üyelik alınsa iyi olacağı kanaatindeyim.

galiba, fotoğraf üzerine kurulu bir site.
    2 ... crazymafya
  4. 4.
    üyelik için davetiye gerekli olan, fotoğraf / resim paylaşımı, arşivlemeyi sağlayan site.
    davetiye isteyen bana ulaşabilir.
    1 -2 ... edith
  5. 5.
    kendi tanımıyla “pinterest is a place to catalog the things you love” yani sevdiğimiz her ne varsa başlıklar altında derleyip toplayıp sergileyebileceğimiz bir vitrin, uzayıp giden ve güncellenebilen bir katalog.

http://bit.ly/zLAwAA
    ... uluzeynep
  6. 6.
    boş zamanı bol olan kişiler için görsel arşivleme sitesi. içine girince 2 saatten önce çıkılamayan cinsten.
    1 ... elma perisi
  7. 7.
    Sosyal Medyanın yeni çocuğu, Facebook'un da gözünü diktiği ve belki de satın alacağı görsel sitesidir.
    2 ... rroketataramazan
  8. 8.
    son zamanlarda çok popüler olmuş 2 milyon kullanıcısı olan ve sadece davetiye yoluyla üye olunabilen sosyal fotoğraf paylaşım sitesidir. günde 1 saatimi almaya başladı önceden sırasıyla 3 sekme açardım: twitter-facebook-uludagsozluk veya diğerleri.. şimdi ise sıra şöyle: twitter-pinterest-sözlük... facebook artık umurumda bile değil içinde girdiğinizde harika fotoğraflar görebilmek mümkün.
    2 ... ameleninterkokusu
  9. 9.
    hayal kurmana yardım eden fotoğraf paylaşım sitesi. keyiflidir orada gezinmek, paylaşımlarda bulunmak...
    2 ... wolke
  10. 10.
    sosyal medya bütçelerini sadece twitter ve facebook için kurgulayan markaların, 2012 son çeyrek planlarını hızla değiştirmesi ve yönelmesi gereken görsel paylaşım odaklı platformdur.

markalar "açeydim gollarımı getme diyeydim hedef kitle" diye sızlanacağına özellikle pazarlama faaliyetleri için pinboardlarla potansiyel müşterilere ulaşmalılar.
    ... pickurusu