entry'ler (131)

oğuzhan koç un müziği bırakması

müzik derken!

zeynep isimli kızların genel özellikleri

heryerde olmaları.

hepsiburada com

süper hızlı kargoları 4 -5 gün içinde kargoya veren alışveriş sitesi. ve hatta önce tedarik sorunu yüzünden iptal ettiği siparişimi bir anda kargoya da vermişliği vardır. müşteri hizmetlerini arayınca hemen sorunun çözülmesi için bildiriyorum falan filan diyorlar ama sonuç sadece 10 lira 20 lira falan hediye çeki veriyorlar sadece..

ankara

bursa'ya he geldiğimde bir daha oraya dönmek istemiyorum dediğim ancak hepte dönme zorunda olduğum şehir. ruhsuz şehir.

avea

büyük beceriksiz şirkettir. faturalı hattımı faturasız hatta geçirme işlemini tam 6 günde yapabildiler. bakın numara taşıma değil faturalıdan faturasız hatta taşıma..

olay söyledir arkadaşlar fatura devri her ayın 9unda olan ben ay başında aradım arkadaş ben faturasız yapacağım süreç nasıl işliyor bi anlatın hele dedim. karşıdaki görevlimiz hebelede hübele 20 lira paranı alırız bu parayıda hesabınıza yükleriz ama bu para ile paket vs bişey alamazsınız, geçiş işleminizi de 24 ile 48 saat içerisinde tamamlarız diye bilgi verdi. eyvallah dedik kapadık.

geldik ayın 6sına ulan bu avea ne olur ne olmaz 1 günde ben vereyim eşşek değillerse taşırlar heralde dedim aradım talebimi bıraktım. yine aynı söz 24 saat ile 48 saat.. 7 si oldu ses yok 8 i oldu ses yok aradım nedir durum diye soruyorum yoğunluk iş yükü vs anlatıyorlar bişey. dedim bakın yarın yeni fatura dönemine geçeceğim halledin dedilerki hallederiz bu bilgiyi not olarak yazıp öncelik vermelerini isteriz ama içimde bir kurt biliyorum olmayacak çünkü avea bu..

neyse bi gün sonra endir durum diyorum kaydınızı aldık 24 saat ile 48 saat içerisinde işleminiz gerçekleşecektir. hay dedim sizin yapacağınız işe lanet olsun hepinize..

ayın 10u oldu geçtimi dersiniz tabiki geçmedi tekrar aradım saolsunlar ama hiç sıra bekletmiyorlar hemen cevap veriyorlar.*
dedim nedir durum kayıt silinmiş mi ne olmus başarısız olmus gibi bişeyler zırvaladılar beceriksiz avea nın çalısanları. saolsunlar tekrar kaydımı aldılar ve tahmin edeceğiniz gibi aynı kelimeler 24 saat ile 48 saat... *

herneyse aynı gün bir daha aradım şikayet kaydı oluşturmak için diyorumki karşıdaki kıza arkadaş bu işlemin bu kadar uzamasına sebep olan müşteri temsilcisinden içerde bu işlemi yapan onaylayan kim varsa onlar için bi kayıt oluştur yok böyle olmazmış müşteri temsilcileri işini yapmış kaydımı almışmış.. kendisi orada hükmü verdi saolsun. avea ya bir mail ile bu durumuda şikayet ettim internet sitesi üzerinden. işleme konulur mu sanmıyorum ama yazdık işte. aslında bu süreçte beni en çok şaşırtan süreçte burası oldu kız kaydımı almıyor var mı böyle bir komedi yahu..

neyse bekledim 2 gün hadi lem dedi kendime bekle biraz arama ayın 12si ses yok soluk yok aradım arkadaş en başta kusura bakma bağırırsam diye lafa başladım. beni sevmiyor musunuz işlemimi neden gerçekleştir miyorsunuz. ama geçiş işleminiz tamamlanmış dedi hadi ismini vereyim huriye hanım. Benim niye haberim yok diye soruyorum mesaj gelmesi lazım diyor bir bakalım dedi sistemde de gözükmüyor. velhasıl kelam hattımı aktif etti söyledikleri 20 lira da yüklenmemiş hata onun içinde kayıt aldı.

en nihayetinde arkadaş ben dahada durmam bu şerefsiz beceriksizlerin şirketinde mümkün olan en yakın zamanda bana eyvallah.

edit: 7 saattir söyledikleri bakiyeyi yüklememesi üzerine twitterdan dm gönderdim aramaktan bunaldım birazda onlar arasın diye sonuç olarakta takibi bırakmışlar. rezillik..

edit 2 : evet ayın 12si saat 19.47 19.08 tl lik bir yükleme yaptılar yaptılar ama sorası daha da garip 14 ekim çarşıdayım telefona ihtiyaç oldu bir ses karşı taraftan bakiyeniz bitmiştir lütfen yükleme yapınız dımdızlak kalakaldım. eve geldim 19.00da tekrardan müşteri hizmetleri ile bi yarım saatlik konuşma kaydımızı aldılar tekrardan bakıyorlar inceleyeceklermiş saolsunlar. gece 23.00 da bir daha ardadım hayırdır diye tekrardan aldılar notumu eyvallah dedim kapattım yapacak bişey yok malesef.

ya bana fena taktı bunlar yada gerçekten ne hizmet kalitesi nede başka bişey kalmamış bunlarda..

yurtiçi kargo

her seferinde paketlerimi yanlış şubelere göndermeyi nasıl beceriyorlar anlamadığım şirkettir.

mng kargo

bana gelen paketleri şubeye hangi saatte gelirse gelsin en fazla 45 dakika içerisinde ulaştırıyorlar saolsunlar. özellikle yurtiçi kargo beceriksizliklierinden sonra hiç laf atamayacağım şirkettir.

ttnet

adil kullanım kotası denen ucube uygulaya hala devam eden internet saglayıcımcı..

windows 10

ilk 3 gün sonunda arayüzü gayet hoş kullanıslı gelen yeni işletim sistemi.. alışması kolay olacak belli ki..

fethiye

3 günlük tatilim boyunca neler yapılması gerektiğini merak ettigim tatil beldesi.. özel tavsiyeleri olanlar mesaj atarsa müteşekkir olurum..

uğur geylani ışılak

uykusunu bile savunanaların oldugunu görünce insan şaşmadan edemiyor.

beyaz ten merakı

asyalı sevendir.

türkiye iş bankası

Bursa fsm şubesinde öncelikli sıra ile 40 dk beklediğim bankadır. Yinede seviyoruz kendisini.

dell

23 ay kullandığım laptop markası. Bu 23 ay sonunda bilgisayar bozuldu koçsistemden teknisyenler her defasında evime gelerek tamir etmeye calıstı 18. iş günü sonunda da para iadesi kararı veren kaliteli markadır. Para iadesine karar verirlerkende hiç öyle mırın kırın etmemişler ugraştırmamışlar direk işlemleri başlatmışlardır.

Evet servis eve gelen koçsistem yetkilileri tarafından müşterinin müsait olduğu zaman yapılıyor. Tamir sürecinde başka bir şehirde de servis talebinde bulunabiliyorsunuz. Ben yapmıştım oradan biliyorum.

Ve son olarak gecen sene piyasada çok bir modeli yoktu bu sene saglam modellerle yavas yavas piyasada tekrar bulabilmekte olduğumuz markadır efem.

Kısacası tavsiye edilir alınız güle güle kullanınız.

turkcell vs vodafone vs avea

Hiçbiri bir telsim değildir.

bir ay boyunca sadece kitap okuyup dizi izlemek

zihni temizler. bir ideadır ama uygulaması zordur. yapabilen nadir insanların önünde saygıyla eğiliyorum.

vize haftası

yüksek lisans yapan benim bünyeye tezi teslim etmeme ne kadar az zaman kaldığını gösteren uyarıdır.

wesley sneijder vs diego ribas da cunha

gece gece güldirmüş kıyaslamadır. hay yaşa sen sözlük.

edit: görüldügü üzere sadece beni güldürmemiştir.

kuntepercanavari

Annesi dünya kadınlarının kalbini çalsın diye bugün doğurmuş ama kendisi yaban ellerde bu sıralar tek başına çalışmakta yaşamaya devam etmektedir. hep beraber kutlayalım şu yazarın doğum gününü ey sözlük..

telefonunu çaldırıp kapatarak haberleşen tip

cep telefonlarınının yavaş yavaş yaygınlastığı dönemde kullanmaya başlayan neslin haberleşme yoludur.
birde sene 99 2000 telsimin ücretsiz telesekreter servisi vardı. arkadaş grubunda herkes çağrıyı meşgule atar telesekretere düşürür ordan bedava haberleşirdik. hey gidi günler hey.