bugün

takılırken kendimi pul koleksiyonu yapıyormuş gibi hissettiğim mecra.
harika fikirler var. adamlar neler yapmış vay be diyorsun. hepsini hepsini toplayasım geliyor. kendime bir sürü pano oluşturup zilyonlarca fotoğraf pinleyesim geliyor.
insan hayret ediyor vallahi.
Görsel paylaşım sitesi. Instagramdan daha iyi denilebilir. Fakar neden tutulmadı orası muamma.
kullanıcılarının yüzde seksen altısı kadındır.
ingilizcesi orta düzey birinin ve benim gibi photoshopcuların rahatlıkla malzeme bulduğu kaliteli fotoğraf bulma sitesi. Şimdilik çok az Türk var. Bu nedenle hâlâ cazip, fotoğraf pikselleri tavan ve trollerden uzak. Umarım öyle kalır.
Kaliteli fotoğraf bulma sitesi ben çok beğeniyorum.
henüz pek tanışmadığımız internet sitesi.
Arada girip telefonuma wallpaper indiriyorum gayet kullanışlı uygulama.
Harika resimler bulduğum bir site.
bu ara yine sardığım site.
Harika kalitede resimlere sahip site.
daha önce yükleyip hiç bir arkadaşın kullanmaması üzerine telefondan kaldırılan platform.
pinterest, bir sosyal ağ değildir. pinterest ilgi alanınız dahilinde görsel arama ve bunu isterseniz panonuzda paylaşabileceğiniz bir platformdur.
harika bir uygulamadır, kim bulmuşsa da ellerine sağlıktır.
Mevcut,arada pinliyoruz işte o kadar.
instagram ve türevleri tüm sitelerden daha kaliteli bir uygulamadır. ayrıca bence bu site bir sosyal ağ mıdır tartışılırdı ki mesajlaşma özelliği geldi. gereksizdi... uygulamayı telefona indirerek boş vakitlerinizde çok hoş vakit geçirebilirsiniz.
illustrasyon adına inanması güç şekilde hayal gücü geniş insanları barındıran görsel iletişim medyası.
sabah akşam dövme modellerini karıştırdığım uygulamadır.
harika resimleri, fotoğrafları bir arada görebileceğiniz bir uygulama. tavsiye edilesi.
Kişi takip edebileceğiniz gibi özellikle pano takip edilmesini, paylaşımların mümkün olduğunca yabancı dilde yapılmasını önerebileceğim. Yaratıcı fikir ve görsellere ulaşabileceğiniz, kullanımı oldukça mükemmel bir site...
tumblr ile kıyaslayan arkadaşlara bir cümle ile

pinterest tumblr ı çüker atar.
şu aralar fena sardığım uygulama. (site)
neler var neler. yeni fikirler mi dersin, ev dekorasyonu mu dersin. (homemade)
nude picture.
manzaralar.
wallpaper. (mobile & pc)
ve çok iyi düşünceler.
ilgi alanlarınıza göre bilgi ve fikir edinmenize yardımcı olan gayet faydalı bir site. Fakat tasarımını sevemedim. Aşağıdan yukarı doğru yayılmış ve her biri farklı yükseklikte olan kutucuklara kafayı yemeden göz gezdirmeniz gerekiyor.
hakkındaki bazı istatistiklere aşağıdaki yazıdan ulaşılabilecek sosyal platform. türkiye'de kullanımı hala yayılmadı orası ayrı.

http://www.tusbeyinli.com...erest-istatistikleri.html
ergenler ve yaşlı akrabalar tarafından basılmayan tek sitelerden. seçtiğin ilgi alanlarından beğenebileceğin gönderileri ana sayfanda bulup bakabiliyorsun. her türlü alanda her türlü paylaşımları bulabiliyorsun. aynı zamanda da eğlencelidir. güzel ve hoş bir uygulamadır. tavsiye ederim ama herkese değil...
ilgi çekmek için kırk bin takla atan ergenlerin henüz ayak basmadığı topraklardır. iyidir.
güncel Önemli Başlıklar