bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    elimde bulunan dizel motorlu (1.4) seçeneği tam anlamıyla traktör performansı veren araç. 1250 kg ağırlığa motor çok küçük gelmekte. şasisi sağlam değil, hemen hemen doğan, şahin ayarında(çok ciddiyim). ama 100 km'de 5 litre motorin harcayan motor gönülleri fethetmekde.
    3 -1 ... arjen robben
  2. 2.
    malzemesi gerçekten kalitesiz olmakla beraber kardeşi 206 dan daha iyi olan araçtır. bir zamanlar kasası ile göz zevkine hitap ettiği için iyi satış rakamları elde etmiştir. en mantıklı seçimi 1.6 3 kapılı xs modelidir. hem fazla yakmaz, hem de az çok şekillidir.
    1 ... steve
  3. 3.
    hdi motorlarının yakıt tüketimi tatmin edici derecede olan fakat üretim bandındaki hatalar sebebiyle ileride sorun çıkarabilecek otomobil.

(bkz: 3000 km de fren balatasının bitmesi)
    1 ... memet
  4. 4.
    binerken tedirgin oldugum arac.
    ... ümit
  5. 5.
    15 günde bi farlarını patlatan elektrik aksamı olan araba.
    ... arjen robben
  6. 6.
    206 modelinden çok daha güzel olan, mavi renkli olanının çok daha fazla satıldığı, dışardan bakıldığında da güzel gözüken araba..
    ... janjan
  7. 7.
    modifiye edilip delice kullanılması için değil,aile arabası olabilsin diye yaratılmış olan arabadır. Ben aldım,süper araba,daha sorun çıkarmadı diyeni görmedim ayrıca.
    ... pister
  8. 8.
    kesinlikle 206'dan çok daha çirkin olan otomobildir. 206 da 106'dan çirkindi ama 307 için 206'dan çok daha güzel demek, murat günak'a hakarettir.
    -2 ... noitjo
  9. 9.
    motorundan başka hiç birşeyi bir halta yaramaz bu arabanın.
    -1 ... erme1984
  10. 10.
    yol tutuşunu çok beğeniyorum ancak motoru kasasına küçük gelmektedir.
    ... fikrizikri