bugün

entry'ler (8188)

sözlükte kız kalmadığına göre kiminki uzun yarışı

Kafalar ne güzel amk, olay bir birinizinkini tutup becermeye kadar geldi demek. Bekleyin beni de, milimetremi alıp geliyorum.

anın görüntüsü

An itibarı ile sözlüğün hali görsel

sözlük kızlarıyla muhatap olmuyoruz

Sözlükte kız kaldı mı ki amk! Önceleri şakasını yapıyorduk ama sözlükte insan bile kalmamış hepsi bot.

saat 10 30 ve uludağ canlanamıyor

Sözlük malesef 4 senedir inanılmaz bir çöküş yaşıyor. Hiç ilgim kalmadı, kurulu düzenim var yoksa siler geçerim ama çok değerli hissiyatla yazdığın entrylerimden dolayı hala arada girip bakıyorum. Oysa bir zamanlar uludağda entry okumak ne büyük eğlence idi benim için, hele okuduktan sonra heveslenip sayfalarca yazmak...

hasiktir sözlük düzelmiş

Ne oldu lan bu sözlüğe? Mortu çekmiş amk bu ne! Başlıklar leş, yazan kimse yok. Ben bile unutmuşum buraları. Bir zamanlar her gün onlarca entry girer sonra yazılanları okurdum ama artık ne yazacak başlık var ne de okuyacak entry. Oylamak bile gelmiyor içimden.

hesabı siliyorum

inanmayın silmeyecek.

Yalancı ibne.

kemal kılıçdaroğlu

Bu sefer bir şeylerin değişeceğine inanmıştım, fakat hala içimde bir umut var..

ekşi sözlük

Burda çığırtkanlık yapanlara bakmayın, hala fişek gibi çalışan sözlüktür. Entry giriliyor, başlıklar burdakinden kat kat aktif. Keşke uludağ da biraz ilerlese ama iyice saldı, engellenmiş sözlük bile bize fark atıyor.

eşimi seviyorum ama başkalarıyla olmak istiyorum

(bkz: deep water)

bdsm ipi ile arızalı aracı çekmek

Mantıklıdır ya, o ip en azından bir işe yaramış olur.

sözlük kızlarının fotoğrafları

Artık klişeleşmiştir.

Biri foto koyar diğerleri eleştirir ve final! Ulan şöyle arka arkaya sıralasanıza fotişlerinizi, söz ya güzelseniz ağlamayacağız.

sabah normal olup gece depresyona girmek

Bende tam tersi olan durum. Sabah ruhsuz cansız enerjisiz oluyorum ama gece olunca canlanma geliyor iyi hissediyorum. Adeta huzurla doluyorum, uyumakta çok güzel hem. Gece kendimi güvende hissediyorum ama odamda olmak şartı ile.

yazarların favori kahvaltılıkları

Domates peynir. Öğlene kadar da tok tutuyor namıssız.

üç kız kardeş dizisi

Aşşşşırı dram içeren boktan dizi.

neden sevgilin yok

Çünkü evliyim.

kız babası olacağını öğrenen erkek hüznü

Bu trolluk değil o.ç'luğudur.

uludağ sözlük

Yeni tasarımını sevmedim, ya da mobilde bok gibi görünüyor. 1 yıl sonra resmen yabancılaşmışım sözlüğe, niye yeniledinizki? Zaten girip çıkan yok, enrty yazan hak getire. Mezarlığa dönmüş lan burası, eskiden çok güzeldi. Şimdi dutluk oldu.

spider man no way home

17 aralıkta 3 spiderman'lı bol düşmanlı, booool karakterli, denilene göre tüm zamanların en iyi spidey filmi. izleyip göreceğiz, siz de az coşku yaratın aq bu ne!

spider man no way home

10 gözle beklediğim film.

Amk bu sözlüğe nolmuş ya?? Başlıklar ilerlemiyor, düzgün bir tane entry yok. Başlıklara entry girilmiyor, hepsi bomboş. Bu filmin başlığında 3 entry var lan oha! iyicene boku çıktı artık, uludağ meydan sözlüğe dönmüş vay aq...

seks

Hormon ve libido isimli kafirler olmasa kuşumuzda olmayacak şey! O iki imansız yükselince, önümüze kim çıksa halleniyoruz.