bugün

1976 yılında irlanda'da doğmuş, 28 days later, batman begins ve how harry become a tree filmlerinden tanıdığımız aktör. özellikle 28 days later da yardırmış olup adamı geren yüz ifadesi ile filmin havasına hava katmıştır.

son filmi ise sunshine dır.
aynı zamanda breakfast on plutoda bir gay ve hatta transseksüel rolünü çok başarılı şekilde oynamıştır.. neyse ki bu sadece canlandırdığı rollerden birisi olup gerçek hayattaki yakışıklılığına ve karizmasına gölge düşürmemiştir..
baygın bakışlı fakat düzgün fiziğe sahip palmiye ödüllü irlandalı aktör.
yakışıklı desen değil, çirkin desen değil bir yerden gözüm ıssırıyor ama nerden vs.vs.
28 gün sonra başta olmak üzere güzel filmlerde rol almıştır. kadın rolünü de becerdiği görülmüştür. taş gibin filan olmuştur.
yılmaz morgül'e ziyadesiyle benzemektedir.
kusursuz insan abidesi.
köfte dudaklı, çökük ve çilli suratlı, haşin bakışlı, deli mavi gözlere sahip, oynadığı rollerle "en bezgin ve yorgun oyuncu" ünvanını sonuna kadar hak eden aktör.
gizli psikopat tanımını 28 days later filminde gösteren bir oyuncudur. christopher nolan'la çok önemli projelere dahil olmuş ve başarıyla oynamıştır.
bafta ödüllü genç bir gay aktördür ayrıca.
özgürlük rüzgarları adlı, irlanda bağımsızlık savaşını anlatan filmde iç cızırdatan bir role sahip, yetenekli aktör.
görsel
red lights filmindeki rolüyle teoman'a çok benzettiğim aktör.
irlandalı bir aktör ama rus tipi var herifin. hatta daha da ileri gidersek rus kız tipi var.
Justin Timberlake ile oynadığı Zamana Karşı filminden sonra onun taklidini yapmaya başlamıştım.
Kadınsı yüz çizgilerine rağmen, inanılmaz karizma olan, öldürücü çekiciliğe sahip aktör. Yüzü ve saçları harika görsel keza ses tonu da öyle. Bir de acayip tahrik edici sigara içiyor görsel onun yüzünden sigaraya başladım Resmen. O sigara yakınca kendimi tutamıyorum, arka arkaya sigara içesim geliyor. peaky blinders'de sigara/alkol tüketmekten kendisini de beni de kanser etti..

çıldırıp manyaklaşınca acayip seksi oluyor, gördüğüm en tatlı irish'lerden biri. Özellikle sorunlu/şizo karakterleri muhteşem canlandırıyor görsel

Her rolün adamı.
25 may 1976 doğumlu irlandalı muhteşem aktör. 1.75 boyundadır, kocaman parlak mavi gözleri ve elmacık kemiklerine diyecek laf bulamıyorum, çok seksi ve çekici.. görsel
Oscarlık performansları olmasına rağmen, aday bile olmaması akademinin götlüğü yüzündendir. Fakat ben kendisine gönlümün tüm oscar'larını verdim, helali hoş olsun cillian'cığıma*

2004'ten beri evlidir, 2 çocuk babasıdır. Şu ana kadar 50 yapımda yer almıştır, tüm filmlerini izledim. 4 ödülü, 32 ödül/golden globe adaylığı vardır. Uzun saç kendisine pek yakışmıyor, kirli sakal ve nisbeten* kısa saç muazzam duruyor görsel

Kadın rollerinden tut, psikopat rollerine, iyi aile çocuğundan tut, mafya babasına kadar geniş bir oyunculuk yelpazesine sahip. peaky blinders dizisinin her sahnesinde döktürüyor, acayip underrated kalmış oyunculardan. 21 temmuz 2017 de gösterime girecek, christopher nolan'ın dunkirk filminde baş rollerden birini canlandıracak. Daha önce de inception, batman begins, the dark knight ve the dark knight rises filmlerinde rol almıştı.

Allahtan nolan adamın kıymetini biliyor.
görsel
görsel
1.75 boyuna rağmen ağır karizma, tabi bunu biraz da o mükemmel ses tonuna borçlu görsel
görsel
peaky blindersde thomas shelby karakteri ile accayip karizma yapmış şahsiyet, on numero aktör.
(bkz: kısa mafya)
Gangster olduğu dizide bir yürüyüşü var bu adamın, erkek halimle vay amk demeden edemiyorum.

Olay boy değil, işlevine bakıcan.
görsel
Kendisi gibi irlandalı olan colin farrell ve jonathan rhys meyersle yakın arkadaştır
görsel evet.
(bkz: korkuluk)
Batman filminden hasta oldugum adamdir.
güncel Önemli Başlıklar