1. 1.
  Aşırı korku, heyecan dolayısıyla saldırgan, telaşlı davranışta bulunma veya içine kapanma.
  7 ... italiano
 2. 2.
  ha oldu ha olacak diye hayatını geçiren ama sonunda kendini hasta eden psikolojik evhamları olan kişilerdir.
  1 -1 ... enterezan
 3. 3.
  yaşamayan bir insanın anlamasının asla mümkün olamayacağı hastalık. hayatınızı zindan etmesi an meselesidir. ayrıntılarını yazmaya bile korkutan hastalık.
  14 -2 ... africa
 4. 4.
  bu zamanda her gencin başına muhakkak geldiğini düşündüğüm, azap ötesi azap, 4 yıl çektiğim işkence.
  5 ... azorka
 5. 5.
  kişinin ölüyorum korkusuyla bir günde 3-4 hastane dolaşmasına neden olabilcek, yaşam kalitesini düşüren psikolojik bir rahatsızlıktır. bilişselci davranışçı terapi ve ilaçla birlikte uygulanan tedaviyle sonuca ulaşılabilir..
  5 ... nella
 6. 6.
  sıklıkla tehlikenin eşiğinde olma duygusuyla aniden orta çıkan ve şiddetli gerginlik, tedirginlik, korku, dehşete kapılma, çaresizlik, kapana sıkışmışlık duygusu, ölüme yaklaştığını düşünme, nefes darlığı, titreme gibi özelliklerle tamamlanan kaygı nöbeti.
  4 -1 ... asiti kaçmış kola
 7. 7.
  elinizin ayagınızın titremesine sebebiyet veren lanet hastalık.
  1 ... hendrix
 8. 8.
  dakikalar bazen saatler surebilen yogun endise hali. aniden baslar ve cok kisa bir zaman dilimi icerisinde en ust seviyeye ulasir. kisinin bekledigi bir zamanda, yada hic beklenmedik bir anda gelebilir.
  nefes alma guclugu, bas donmesi, hizli kalp atisi, bir felaket geliyor hissi, olum korkusu ve kontrolu kaybetme korkusu seklinde semptomlari vardir. siklikla agorafobiyle komorbid gorulur.
  3 ... confusedy
 9. 9.
  az önce kalp çarpıntısı ve nefes alamama şeklinde hasıl olup 2. kez yoklayan illet.
  1 ... jokerr
 10. 10.
  kalbim carpıyo basım dönüyo tansiyonum fırladı soguk soguk terliyorum gibi sözcükleri sarf ettirip farklı doktorlara gitmemize neden olan ayrica kendini ilk baslarda gizlemeyi basaran istendiginde inanc yoluylada atlatilabilinecek son yılların pislik hastalıgı.
  2 ... profendure