bugün

aslında burada özetlemiş bir yazar (bkz: kurdofil)

uyuşturu olayı kişisel hayatı olduğu için beni ilgilendirmez ama diğer noktalarına tamaman katılıyorum. "i am ozzy" gibi saçmasapan ve para kokan kitabı çıkarınca iyice gözümden düştü. black sabbath'ın diğer üyelerine saygım vardır yine ama bu herife değil: keşke dio yaşıyor olsaydı
efsane yaşlı adam yani gerçek anlamda efsane oluyor ki bunu hakeden black sabbath solisti. kendi solo albümüde bulunur ve o dönemde de harika gitaristleri gün yüzüne çıkarmıştır. dünyada ki en iyi vokallerdendir.
Küfür ediyormuş gibi bir izlenim veren isim .
babamın arkadaşına benzettiğim ünlü rock sanatÇısıdır.
metallica ile yaptığı iron man performansı candır fakat yaşının adamı ol be ozzy abi ne o ağzından küfür eksilmiyor ve çocuk gibi sahnede zıplayarak ilgi toplamaya çalışıyorsun. neyse efsaneleri eleştirmek bize düşmez.
beni korkutan.
daha yeni arka arkaya god is dead ve children of the grave dinledim.
youtube'u kapattım bir de ne göreyim. bu çirkin görüntülü ve korkunç sesli adamın ismi karşımda.
ovvv jesus...fuckin' christ.
aman david bowie'den sonra kendine dikkat etsin müzisyeni. önce lemmy, sonra bowie, senin de yaş kemale ermeye başladı. aman diyorum.
67 yaşında olup sahnede hala hoplayıp zıplayarak şarkılarını seslendiren efsane. Yarısı kadar yaşım var ve enerjisinin %10 una bile sahip değilim. Bu adamın hayatı da düzenli falan değildir, uyuşturucu kullandığı için black sabbath dan ayrılmıştır falan. Paranoid şarkısı çok farklıdır. Dünya üzerinde yazılmış en başarılı şarkıdır benim için.
bir tanrı.
(bkz: who the fuck is Justin bieber)
ay bu da mı ölmüş diyecektim sol framede ünlenince.

ufak at ufak at da civcivler yesin ozzy'cim. puahuaha.
kendisine justen bieber le ilgili soru soran muhabire who the fuck is justin bieber? yanıtını vermiştir.

Ayrıca kendisi yaşına rağmen benden daha enerjiktir.
Metal müziğin tanrısıdır. 2008 yılında rnr hall of fame de Metallica ile birlikte heavy metal efsanesi paranoid ve iron man i seslendirmişti, ulan ne şanslı seyirciler var be dememe kalmadan adama gram ilgi göstermedi ergenler. Şarkıların bitiminde lars Ulrich mikrofonu alarak ''burda sahne alabiliyorsak sebebi karşınızda duruyor sizin ben amınıza koyayım ozzy lan bu boru mu '' diyerek iade i itibar yapmıştır.
civciv düşmanı.
ulan solda görünce bir an korktum öldü diye. gelmiş geçmiş en kendine has adamlardandır. canlı izlemeden ölmeyiz umarım.
lan öldü sandık yapmayın olum.
görsel

Black sabbath ın efsanevi ismi 70 yaşına gelmesine rağmen hala gençlere taş çıkartarak sahnede atlar zıplar metalin kralıdır.
Deliliği tipine vurmuş, Black sabbath gibi bir efsanede vokalistlik yapmış metal tanrılarından biridir. Diğer birisi için (bkz: ronnie James Dio)
sosyal burokratla aynı torna tezgahından çıkmışlar herhalde o da ota boka kudurun yazıyor bu da. Belki birbirinin fake'idir,
Fütursuz, hayasız, hadsiz, ipsiz sapsız çomarın teki. Çok şeetmeyin yakındır çaylak yemesi.
Geçmiş fotoğrafları Selçuk sami cingiyi andırır.
Bu adamcağızın da evlatları bi garip.
hayirlisiyla cocugumun kirvesi olacak.
bu nickte bir yazar var.. biraz takipten sonra hakkında bir şeyler yazacam.

edit: adam gibi adam. sağlam fenerbahçeli.
ilk kez Crazy Train şarkısıyla tanıdığım şarkıcıdır.