bugün

entry'ler (175)

kameroğlu inşaa

Namı diğer üşkağıtçı ve dolandırıcı inşaat firmasıdır.

sözlük yazarlarının gitmek istediği ülkeler

Malta *

yazarların üniversitedeki ilk günü

ilk Günüm Okuluma Çok Geç Kalmıştım Uyuya Kalmıştım Öyle yani Annemden terlik yedim tuhaf ama gerçek bir durum *

sözlük yazarlarının mezun olduğu liseler

Gürpınar iMKB Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi.

angelicaa

Yeni Mi Geldi Bu Kız. Yeni Diyenler Beğensin Anlamış Olayım. Hayret ilk Defa Gordum Yazar.

deep web

arkadaşlar bu tür sitelerden uzak durun benden tavsiyedir.Ergenlik Çağındaki Çocuklar Beni Dinleyin Size Sesleniyorum! Özellikle Siz Kendinizi Seri Katil Yapmak istemiyorsanız Lütfen Beni Dinleyin Abilerinizi Ablalarınızı Dinleyin Uzak Durun Bu Sitelerden Ayrıca Ne işiniz Var! Hemen Bilgisayarı Kapa Derslerini Yapmaya Başla Çünkü Geleceğini Kurtarmak Senin Elinde. ilerde iş Bulamadım Diye Pişman Olma Bak Annen Baban Her istediğini Yapıyor mu ? Yemeğini Az Olsa Bile Yiyormusun? O Zaman Anneni Babanı Gururlandır. Bu Senin Elinde Evlat. Çöpçümü Olacaksın? Masabaşı Elemanı mı? Sana Kalmış.

telefon nereden alınır

Bence Beyazıt'a Bir Bak Derim Orada Ucuz Ve Kaliteli Telefonlar Var Mesela Benim iphone 5'im var Şaka Yapmıyorum 750 Tl'ye Aldım inanmadım ilk Başta Teknosa Mağazasına Götürdüm Orjinal Lisanslı Apple Ürünü Olduğunu Söyledi Yani Anlayacağınız Beyazıt'dan Şaşmayın.Gerçekten Hem Ucuz Hem Kaliteli.

counter strike global offensive

Eskiden Okul Çıkışlarında Counter Strike Çok Oynardık Hatta Eve Gitmez internet Cafe'ye Kaçardık Bee .Hey Gidi Eski Güzel Günler..

sözlük yazarlarının en son dinlediği şarkı

Göksel - Dudaklarında Arzu Bu Tüm Sevdiğim Kişilere Gelsin Saygılar *

500 milyar verseler anneyi huzurevine verir misin

Bana isterse 9 Kat Trilyon Versinler Annemi Ve Babamı Değişmem .

orospu çocukluğu nedir

ibnelik Yapan Anneye Veya Küfür Eden Arkadaşını Iki Kelime Yüzünden Satan Kişiye Denir Şahsen Benim Bildiğim Çok Kişi Var.

telefon kütüphanesi

boğaziÇi üniversitesinin ve türk telekom'un yaptığı ve desteklediğim bir uygulama emeği geÇen herkeze teşekkür ederim umarım bu görme engelli vatandaşlarımıza katkı sağlar.

uludağ sözlük ün ateist dolması

Ben valla Elhamdüllah Müslümanım.

kobe bryant

los angeles lakers takımını sevdiren koca yürekli adam

25 yaş altı yazar istemiyoruz kampanyası

Yakında Burası 12 Yaş (Velet)Dolarsa Şaşmayın.

melih gökçek

Yolsuzluğun Dibine Vuran Ankara Büyükşehir belediye başkanı.

yazarların şu an dinlediği şarkılar

Sezen Aksu. Unuttun Mu Beni

iran denince akla gelenler

Kim kardashian'in 4.500.00 $ lık kalÇa ameliyatı ve babaannemin iran halılarıdır :P

ios 9

Yakında telefon kullanamayacaz arkadaşlar söyleyim *

tarık akan

Hababam Sınıfında Tanıdığım En karizmatik Erkeklerden Birisi Ve Aktördür.