bugün

entry'ler (892)

badou ndiaye

1 aydır, haftaya geliyor son pürüzler giderildi diye diye transferi yattı. fenere gelirse kimse şaşırmasın. bu adam para için sezon ortasında şampiyonluğa oynayan takımını arkasına bakmadan terk edip gitti. yani biraz parayı arttıran takıma anında imza atar.

ali koç başkanım umarım devrededir, malum araplardan güzel para indirdik. maaşını azcık yükseltirsek asla hayır demez çakar imzayı. ortasahaya varya eljif'le birlikte çağ atlatır çağ.

ercan taner

bu adam kadar güzel ''hakan şükür'' diyebilen bir insan yok. hoşgelmiş beinsportsa sefalar getirmiş.

istediği ilacı veremedi diye kulak kesen suriyeli

yazılanları okudukça kahroluyorum. yapmayın kardeşlerim, onlar bizden. onlar din yoldaşımız, ümmet onlar ümmmeeeeet. feda olsun ümmete be. bir kulak kesilmiş çok mu.

yatırıp g*tünüzden çiviledikleri günler de gelecek sabredin.

bir oy uğruna ya rab ne güneşler batıyor.

29 haziran 2018 alaattin çakıcı açıklaması

şaşırtmayan açıklama. süleyman soylu'nun açıklaması da şaşırtmamıştı. ama ben şahıslara bakmıyorum. bu açıklamalar/söylemler öyle ya da böyle servis edilecekti. ortada planlanan bir hedef var çünkü. ve bu hedef doğrultusunda şahıslar piyondur. ahmet yapmasa mehmet yapacaktı o açıklamaları, böyle düşünün.

önce; hdpyi meclise chp soktu imajı verildi (ki bu yalan diyemem ama bu ortamı da bizzat kendileri sağladı) ve vatan hainliği-terör destekçiliği kılıfı altında chpye karşı sistematik savaş başlatıldı.

sonra; s. soyle ve a. çakıcı'nın bu açıklamaları chpye karşı olan tutumu iyice körüklemeye çalışıyor.

amaç çok net, ayrışma-bölüşme-taraf çatışması artık adına ne derseniz deyin. çok tehlikeli işler bunlar dikkatli olmak lazım.

peşinen not: chpli değilim. bizzat mhpye oy verdim. bahsetmek istediğim şey; karşına bir düşman dikersen, eline nur topu gibi bir savaş alırsın.

belli bir kesimin karşısına bir düşman dikiyorlar. gözümüzü açmak gerek. bölüşürsek, yok oluruz.

dövme yaptırmak

hep bahsedilen pişman olma klişesinin ölçüsü şudur, berbat bi amatör dövme yaptırırsanız tabi ki pişman olursunuz. vücudunda birden çok dövme olan biri olarak size tavsiyem çok kararlı bi şekilde oturun o iğnenin önüne. çok kararlı gidip yaptırırsanız bir gram pişmanlık olmuyor.

ama en ufak bir şüphe varsa kafanızda, o şüpheyi yok etmeden yaptırmayın derim. ve mümkünse profesyonel çalışan dövme sanatçılarını tercih edin üçe beşe bakmayın. gömlek değil bu çıkarıp atasın. hep kalacak vücudunda.

allah peygamber deyip oy çalmak

gayet normaldir kendileri için. çünkü kendilerini buna inandırmışlar. ''vatan hainlerine karşı herşey mübahtır'' mottosuyla oy çalmak bırakın haram olmayı sevaptır bile bunların gözünde.

bak bak tehlikeyi görüyor musun. önce rakibi (kim olursa olsun) vatan haini belliyorlar, sonra da oy çalmayı mübah sayıyorlar. neden ? vatan müdafaası için oy çalmak da mübahtır çünkü bunların zihniyetinde. neyin müdafaasıysa bu aq. neyi kimden müdafaa ediyorsalar artık.

çok badireler atlatmış bu ülke bu devire kadar ama bunlar kadar tehlikelisi olmamıştır. çok tehlikeliler çünkü dini kullanıyorlar. inançlarını sömürüyorlar insanların.

bizzat öz dayım bana bugün ''akp ve mhp dışındaki partilere oy vermek haramdır'' dedi. buna inanmışlar çünkü. ya da inandırılmışlar.

geçmişler olsun.

ed: ekleme.

sözlükte futbol tartışabilecek yazar kıtlığı

çok az sayıdalar. sol frameye bakıyorum, yarak kürek vıcık vıcık ergen icadı başlıklardan geçilmiyor. aga az futbol konuşalım ya. ne bileyim ''X'in Y'nin götüne modem kablosu sokması'' minvalindeki başlıklarda harcamayalım kelimelerimizi mesela.

sözlüğün bekası ve geleceği adına üzülüyorum. ergen istilası altındayız.

8 haziran 2018 muharrem ince göztepe yürüyüşü

''oy için yaptıklarını görünce insanı çok güldüren durumdur. hal bunu yer mi asla yemez. evet...''

nasıl bir güruhla karşı karşıyayız umarım anlamışsınızdır. güldüren durumdur.

dizi önerileri

(bkz: dark) efsane dizi.

suriyelilerin kaçına vatandaşlık verildi

bizim geleceğimiz şekillenirken bunlarda pay sahibi olacak. oluyolar hatta. bugün oy kullandılar. söyleyecek söz bulamıyorum. allah sizden kurtarsın bizi.

uefa son 10 yıl kulüp sıralamaları

başlığın sahibi olan arkadaşın analizine göre;

at. madrid, milandan juventusdan falan büyük takım.

uefa son 10 yıl kulüp sıralamaları

yasin öztekin, raheem lawal ve müadili yeni transferler ile avrupa liginde gruplardan bile çıkamayınca, 60-70 sıra gerileyeceksiniz tinerciler bence çok takılmayın bu sıralamaya.

çukur

sultan vurulduğunda ''sultan anne vuuruuullduuuu'' diye mahallede bağara bağara gezen keko vardı bide çatılarda meşaleler falan yanıyodu. orda izlemeyi bırakmıştım diziyi.

son bölüme denk geldim az bi bakim dedim bişeyler değişmiş mi. çünkü baya övüyorlar son bölümlerde dizi süper diye.

heyecanı yok çalıyo. yamaç, mekanın önündeki iki tane öküz gibi korumayı 3 saniyede tek eliyle bayılttı. çok isabetli bir karar vermişim şu diziyi izlemeyi bırakarak.

arkadaşlar, istanbul böyle bir yer değil. bunu bilin.

abdurrahman uzun

görüp görebileceğiniz en boş adam. iki üç kelimeyi yan yana getirebiliyor diye kendini aktrollerin sosyal medyadaki temsilcisi sanıyor. hele sığındığı argümanlar o kadar içi boş ki anlatmakla olmaz izlemeniz lazım.

akgezenlerin imdadına yetişti ama hakkını yemeyelim şimdi. her ortamda her konuda göt oluyorlardı, bu sığır sayesinde artık onlarında sosyal medyada paylaşacağı düşman çatlatacağı veriler dolanıyor piyasada. bu salağın videolarını paylaşıyolar sdafgasdfs

uğur ışılak cosplayi tam. kendini bu kadar kasma yiğidim, heybetin prompterleri korkutuyor. sesini sertleştirerek etkileyici bir hitabete büründüğünü sanıyor. ııiiiyyyy leş gibi çomar kokuyor aq.

diriliş, söz, a haber üçgeninin iç açılarının toplamı gibi bişey bu sığır.

ali koç seçimi kazanamazsa

şu dünyada iyiliğin, güzelliklerin, geleceğe dair umutların var olduğuna inancımı yitiririm.

futboldan azade bakalım olaya;

bir tarafta yalana, iftiraya, kibire, pisliğe, kaosa, şiddete, düşmanlığa, hileye batmış bir zihniyet. diğer tarafta ise vizyon, dürüstlük, barış, samimiyet naraları atan bir zihniyet.

normal şartlarda hangisi kazanması icab eder ? bunu sormaya bile gerek yok. ama işte.. aması var. aziz yıldırım denen bir yapı var. çöreklenmiş koltuğa yapışmış bir pas var. pas tutmuş bir yapı.

adam fenerbahçe'den ziyade türk futbolunu da düzeltmeyi kafasına koymuş lan böyle geçerli muazzam başka bir vaat olur mu daha bunun ötesi var mı ? yani buna rağmen bile kazanamazsa..

olur da ali koç kazanamazsa bunca güzelliğe pozitif etkenlere rağmen. gerçekten çok ciddiyim şu hayattan umudumu keserim.

ali koç

duruşu, vizyonu, karakteri falan bunları geçiyorum hepsinden önce çok iyi bir insan kendisi. kendisini birebir tanımıyorum ama çok net geçiyor bu tarafa o enerjisi gözündeki samimiyet.

diğeri ise herşeyi bi kenara bırakalım kötü bir insan. baya bildiğin kötü bir insan. hatta artırıyorum kötülük abidesi. yalan, iftira, kibir gibi kötü sıfatların hepsinden mevcut.

ali koç inşallah senden kurtaracak bizi aziz. inşallah. #son2.

better call saul

laaaaaannn 6 ağustos çok uzak olum ya. neyse sıkacaz dişimizi az daha.

free styler cep telefonu müziği

mp3 halini paylaşabilecek bir babayiğit aranıyor.

1999 yılı tekel ürünleri fiyatları

-kanka keşke örneği rakı üzerinden vermeseydin-

işte bu hayin emperyalıs kopekleri rakı alıyollar 13 şişe rakıya para veriyollar. haayiinnn. vatan haayini.

kızıyla yatan erkeği öldüren baba

hassssssiktir lan. kanım dondu aq. adam gözünü bile kırpmamış.