bugün

ekonometyri bölümü öğrencisi, yüksek notları ile gıpta nedeni olan insan...
kendisine yapılan tüm engellemelere rağmen notları aşşağı çekilemeyen insan...
autobotlarin lideri transformer.
firefox'da tazele * derken kendisini kahvehanedeymiş gibi hissettiğini söyliyen ve kahvehaneye gitmeyen yazar.
transformers adlı çizgi filmdeki kırmızı kamyondan robot olan liderin adı.bu çizgifilm çocukluğumuza damga vurduğu için hiç unutulmamıştır,unutulmayacaktır.ayrıca sözlükten bir yazarımızın takma adıdır.
normal zekanın üzerindeki öğrencilere eğitim veren bir liseden mezun olmuş, pek yakında fulbright* ile master için yollara düşecek yazar.
amerikaya gidecek olduğunu daha yeni öğrendiğim yazar.*.*.**
anladığım kadarıyla, kendisi son derece sabırlı,yardımsever*ve zeki* bir yazar kişisidir. *.*.*

umarım her işi yolunda gider ve istediği bir üniversiteye yerleşir.
kendisini pek tanimadigim ama dogum gunlerimizin ayni oldugunu ogrendigim ayni zamanda kardesi yasinda oldugum yazar abim.*
ekonometri gibi baba bir bölümün baba bir sınavından 103 alıp tarihe geçmiş *, onunla da yetinmeyip fulbright bursuyla amerikaya master için gidecek yazar. hocam olacak kendisi ayrıca.
sözlükte tanışıp şaka maka 3 özel mesajın akabinde *akraba olduğumuzu öğrendiğim yazar*. kendini buradan selamlıyor *zaten başarılı geçmiş eğitim hayatını yeni başarılarla donatmasını temenni ediyoruz. ayrıca en yakın zamanda görüşeceğimiz, şu ana kadar var olmayan hasreti körükleyeceğimiz hemşomdur, köylümdür.
megatronun en buyuk dusmani, tira donusen autobotlarin liderinin adidir.
(#1488647) nolu entrysinde fulbright isimli burs olanağından çok taktire şayan bir şeklide bahsederek, benim (#1486324) nolu entryme alternaatif işte böyle aslında ya da ama bu da doğru gibi bir tavırla beni kendisine hayran bırakmış, ulan sözlük seni harbi bu yüzden seviyorum detirtebilecek yazarlarınında hala kendini silik konumuna sokmadığını göstermiştir. işte buna özgür düşünce platformu denilebilir. teşekkürü bir borç bilir yaşanası, yaşanıp ta görülesi entryleri beklenmektedir.
gheorghe hagi hakkında verdiği link ile gözlerimin dolmasına yol açmış yazar. *
cocukluk doneminde butun autobot oyuncaklarinin a.ina koymama ragmen elimi bile surmeye kiyamadigim, karizmasi tavan yapmi$, babam yerine koydugum karakter. dorsesinin icinde mutlu mesut hayat surecegimi zannederdim, cok malmi$im.
Optimus Prime Transformers evrenindeki iyi taraf olan Autobot'ların lideri ve Dünya üzerinde en çok bilinen Transformers karakteridir.Transformers evrenindeki kötü taraf olan Decepticon'lar ile savaşları esnasında, yok olan kendi gezegenleri Cybertron'dan sonra, söz konusu mücadele Dünya'ya taşınmıştır.

Etrafındaki tüm canlılara karşı karşılıksız bir iyilik ve nezaket besleyen Prime, Cybertron ve Dünya'daki tüm savaşlarda en çok kahramanlığı sergileyen karakterler arasında yer almaktadır. Dönüşüm geçirdikten sonra bir tır'a dönüşen Prime, robot halinde iken sahip olduğu en önemli ünlü enerji baltası ve laser topudur.

Savaş sırasında arkasında bulunan taşıyıcı bir komuta merkezine dönüşen Prime'in göğsünde taşıdığı "yaradılış matriksi" ismi verilen özel cihaz, tüm autobot liderlerinin çağlar boyu sahip olduğu önemli bir miras'tır. Bilgeliği ve savaş meydanındaki kumandanlığı ile tam bir general olan Prime Decepticonlar ile yapılan savaşlarda zaferi getiren en önemli faktörlerden biri olmuştur.
güç ve maçoluğu simgelediği için tır'a dönüşüm geçirmiş çocukluk kahramanı. küçükken ona özenip beli üzerine katlanırken sakat kalmış kaç tane çocuk bilirim...
autobotlarin lideri hayrani oldugum sahsiyet.
oyuncagini* aldirabilmek icin yaklaşık 1 ay agladigim,hala masaustumu susleyen idolum.
autobotlar degisin dedimi yer yerinden oynardi karizmatikti kendisi.
(bkz: kız olsam verirdim)
en asil duyguların robotu.
Seçimlere katılsa gözü kapalı oy vereceğim karizma.Babamdam çok seviyorum
transformers filminde megatron un karizmasının altında ezilmiş ulu önder. halbuki çizgi filmde öyle miydi megatron un kafasına kafasına vururdu. ne günlerdi be o günler.
bininci entrysini başlığıma girerek beni onurlandırmış yazar. saolsun. kendisi de hoşgelmiştir. başarılar ve nice bin entryler dilenesidir. ayrıca güzel nick seçmiş kendisine.
(bkz: peter cullan)
yahudidir.

http://www.bangitout.com/videos/viewvideo.php?a=847
(bkz: as 950)
başarılarını duydukdan sonra seri olarak tebrik ettiğim, bundan sonra da yeni başarıları tebrik edilesi yazar arkadaşım.
aynı okuldan olduğumuzu keşfettiğim yazar
(bkz: inanc lisesi)