1. 1.
  (bkz: mozilla firefox)
  ... trinfr
 2. 2.
  yıllardır kullandığım tek tarayıcı olmasına rağmen güncellemesiyle kemikleşmiş kullanıcılarına büyük ihanet etmiştir. birilerinin acilen bunun geliştiricilerine "chrome gibi isteseydik chrome kullanırdık" demesi gerekiyor.
  1 ... mutluluk manifestosu
 3. 3.
  birkaç aydır flash player sorunu çıkaran tarayıcı.

  sorun flash playerda da olabilir tabi ama diğer tarayıcılarda sorun çıkmadığına göre bu ihtimal geçersiz oluyor.

  sorun windows 8 de de olabilir. sonuçta birçok hatası çıkıyor ama diğer tarayıcılarda sorun çıkarmadığı için yine bu ihtimal de geçersiz oluyor.

  yani sorun büyük bir ihtimalle firefoxda ve işin kötüsü 6-7 aydır çözülmüş değil.

  sorun da şu; ekran birden kararıyor ve tarayıcıyı kapatıp tekrar açmak zorunda kalıyorsunuz. film falan izlerken nasıl sorun olabileceğini tahmin ediyorsunuzdur.

  her zaman firefox kullanmayı tercih ederdim ama artık chrome a geçme zamanı geldi. chromedan yazdığım ilk entry bu olsun istedim. umarım düzeltirler.
  ... yaz yaz yaz geldi
 4. 4.
  dünden beri kullandığım ve bana derin bi oh çektirmiş tarayıcıdır. yıllarca chrome kullandım ve istisnasız en iyisi idi ama son bir yıldı aşırı yavaşlığı son iki ayda iyice doması ve hiç bir şekilde ne format nede yeniden yükleme ile düzelmeyen sorunlarına bir de durduk yere internette klavyeyi işlevsiz hale getirip hiç bir şey yazmama izin vermemesi bardağı taşıran son damla oldu ve firfoxa geçmemle sonuçlandı. yıllardır hiç kullanmadığım firefox da bu arada baya bi güzel olmuş chromede yaşadığım idm sorunları da yok çok güzel ve hızlı çalışıyor. chrome tamamen silmeye karar verdim.
  1 -1 ... enkidu1986
 5. 5.
  chrome'dan 1000 kat daha iyi olan tarayıcı.
  2 ... merveyitavla
 6. 6.
  yıllarca kullandıkta sonra chrome a teslim oldum. iyiydi ama güzeldi. outlook benzeri thunderbird uygulaması da mevcuttur.
  ... mexu
 7. 7.
  Hala kullanmaya devam ediyorum ama chrome kadar aktif çalışmıyor açıkçası.
  ... byfelez
 8. 8.
  Siyah temasıyla efsane gözüken, 1080p ekranlarda insan gözüne göre ölçeklendirilmiş, ara ara gereksiz kasan tarayıcı.
  ... ertify
 9. 9.
  Son güncellemesiyle mobil uygulamasını çöpe göndermiş web tarayıcı.

  Kaldırdım!
  1 ... sairceketli
 10. 10.
  an itibariyle Chrome'dan daha hizlidir. ( Ayni pluginler yuklu iken ) Ama kimse bana Chrome'dan az RAM kullaniyor demesin, kufur edebilirim.

  firefox
  2 ... 81tw15e