1. 19952.
  türkiye'nin tek 4 yıldızlı, en çok kupa kazanan, avrupa'daki açık ara en başarılı kulübü. o yüzden başlık altında hazımsızlık problemi yaşayanı, ağlayanı çok olur.

  ama hiç kimse gelip 20-25 milyon galatasaray taraftarına ve galatasaray camiasına vatan hainisiniz demez, burada takımlar hakkında her goygoy, makara döner bu toplara girilmez. girersen o klavyeyi senin...ağız dolusu küfür etmek istiyorum ağız dolusu, ama en başında seviyemi koruyacağıma dair bir beyanatta bulunmuştum tutacağım sözümü.

  bayern münih maçında kendi rekorlarını kırmanın kıyısından döndükleri için kısa süreli bir şok ve akabinde tinerden dolayı bir kısmı uçmuş bilinçlerinin bir miktar daha kaybına bağlı olarak saçmalıyorlar burada. avrupa'ya kepaze oldukları maçın ertesinde gelip burada, bu ülkenin en büyük sivil toplum kuruluşuna vatan hainliği yakıştırması yapan bir gereksize söylediğim her kelam israftır farkındayım, ama gel gör ki suratına def-i hacet eylediğimin çomarı daha şike ve teşvik kavramları arasındaki farkı bilmiyor.

  senin şike itirafı dediğin şey teşvik itirafı. teşvik 6222'ye kadar normaldi, yani yasaldı cezai bir sorumluluğu yoktu. bu suç oldu, 3 temmuz olaylarından sonra kulüpler birliği tüm kulüplerin imzasıyla yine bunu suç olmaktan çıkarmaya çalıştı şu an hala suç. ayrıca o zalad'lı sezonda beşiktaş'ın ankaragücü'ne kaç gol attığına bir bak.

  sen ne kadar ağlarsan ağla. uefa disiplin kurulu ve uefa tahkim kurulu gibi kurumlar tarafından tescillenmiş bir şikesi yoktur galatasaray'ın, tarihinin hiçbir döneminde match fixing suçundan ötürü avrupa'dan men edilmemiş, hiçbir teknik direktörü, yöneticisi, başkanı şike suçundan ötürü içeri girmemiştir, anladın sen..

  https://www.uludagsozluk.com/e/38836292/

  burada şikeci başkan diyerek kastettiğin kişi aziz yıldırım. aynı suçtan ötürü aynı soruşturmaya serdar adalı, tayfur havutçu, ibrahim akın da dahildi. beşiktaş'ta fenerbahçe gibi avrupa'dan men edildi. şimdi sen aslında fenerbahçe'ye şikeci diyerek kendi şikeni tescillemiş oluyorsun. kendinle çelişen, boş beleş yazan bir adamsın yazıyı burada bitirmem lazım, hiç başlamam gerekirdi ağla açılırsın deyip gitmem gerekirdi devam edeceğim ama.

  galatasaray'ın efsanesi, tarihinin en büyük hocasıyla davalık olan o rasim ozan denen terbiyesiz yalaka galatasaray taraftarı falan değildir. o galatasaray taraftarıysa burak yılmaz en koyusundan beşiktaşlıdır.

  galatasaray tarihinin en beceriksiz başkanı da olsa adnan polat orada doğru bir şey söylüyor, adam neden 1973 senesinde başkanlık yapan mustafa pekin'e, 1979 senesinde başkan olan ali uras'a vs. kefil olsun, nasıl ve neden olsun bir kere? sen yarın bir şirketin müdürü olsan, senden önce görev yapan müdürün şirket hesaplarında ve kayıtlarında üsulsüz işler çevirmediğine kefil olur musun? lan adam kendisinden önce görev yapan 32 başkana birden nasıl kefil olabilir, hangi başkan kefil olur? enver aysever orada ağzından laf almak için gazeteci çakallığı yapmış.

  bir de beni donuzlayacakmış, şeref duyarım.
  6 -3 ... tsigalko stavridakis
 2. 19953.
  rezil etti adam rezil.sırf tahrik amaçlı, boş beleş aynı şeyleri temcit pilavı gibi ısıtıp ısıtıp yazıyor,bayern maçından sonra ağlıyor burada uzun uzun cevap veriyorsun ben üzülüyorum. galatasaray’a ve taraftarına vatan haini diyen bir gereksiz işte, o klavyeyi bir yerlerine yerleştirecekler onu istiyor.
  1 ... cazibei derya
 3. 19954.
  real madrid'e 6-1 yenildiği maçtan 4 gün sonra 80 bin beşiktaşlı önünde, beşiktaş'ı 2-1 yenmiştir.
  1 ... saldirayterk
 4. 19956.
  konyaspor’un bu paylaşımına ceza yok

  galatasaray

  galatasaray’ın paylaşımına var

  galatasaray

  üste üste koyacağız üst üste..
  7 -2 ... cazibei derya
 5. 19957.
  Gol sonrası müzik olayını getiren takım. 20 senedir aynı gol sonrası müzik.
  -1 ... ulu tengri
 6. 19958.
  elendi diye daşşak geçilen öestersunds fk arsenal deplasmanında 2-0 önde.
  ... starvingstar
 7. 19959.
  Çekemeyenler doluşmuş yine buralara lan ne boş adamlarsınız ya.

  Galatasaray'ı 4 0 larla eleştirirken avrupa'ya her gittiğinizde illa bir kez muazzam fark yiyorsunuz. 8 0 oldu bir sene, geçen sene gittiniz 6 0 geldiniz, bu sene 5 yediniz, ondan önce club brugge evinizde geriden gelip sizi hoşaf etti. Seneye giderseniz bir de 7 gelir. Olum ne haddinize sizin galatasaray'ı eleştirmek? Galatasaray, galatasaray taraftarına her şeyi yaşattı. Görebileceği her şeyi gördü bu taraftar. Şampiyonluk, avrupa şampiyonluğu, sayısız avrupa mücadelesi ve zaferi vs vs. Size saymak da gereksiz aslında. Hayatınız boyunca kulübünüz size bunları veremeyecek, bunu bildiğinizdendir galatasaray'a bu kadar sallamanız. Galatasaray'ın adını ağzınıza almadan önce besmele çekeceksiniz.
  1 ... davegurneyyy
 8. 19960.
  orrrrrrospu çocukları tarafından yine operasyona maruz kalan türkiyenin en büyük kulübü.

  bu yaptıklarıyla büyüklüğümüzü tescillediklerinin farkında değiller.
  ama yine söylüyorum, hakemi, tffsi, mhksı alayını üst üste koyacağız, a la yı nı.
  4 -5 ... garipbiadam
 9. 20035.
  bu takımı kendi sahasında kimse durduramaz kimse.
  1 -3 ... lahmecun
 10. 20036.
  galatasaray
  galatasaray
  Herkese iyi hafta sonları.
  5 -1 ... on bes temmuz direniscisi