bugün

Kalan son 10 maçın 6 tanesini içeride oynayacak olan takım.

Bu büyük bir avantaj. Deplasman maçlarında besiktas maci sıkıntili görünüyor ama sampiyon olacaksan iceri dışarı farketmez yenip geçeceksin.

Nasil 14 maclik seri yakalansiysa bir seri daha yakalar bu takim.kadro kalitesi olarak ligin en iyisiyiz. Konya maci bir kazaydi.ama camia cabuk toparladı.

Konyaspor maci sonrası taraftar takimi istanbulda cok guzel karşıladı. Takim kenetlendi. Rakip takimlar ise lale devriyle bir seyler yapmaya çalışıyorlar. Ve baya korkuyorlar. 5 puan gerideyken, 8. Sıradayken gelip 6 puan farkla lider olan takımdan elbette korkacaklar. Sezon sonu dedelerini brezilya tatiline yollayacağız bekleyin.

Bu takım sike sike sampiyon olacak.
Adana demir maçı konya maçı kadar sıkıntılı ama neyse ki arena’da. Kazanmaları şart oğlu şart. Aksi takdirde fener psikolojik üstünlüğü de eline almış olacak. Kalan fikstürde tek sıkıntı yaşayabilecekleri maç adana ve beşiktaş maçı bana göre. Beşiktaş maçında kadıköy’de oynadıkları gibi oynarsa galatasaray rahat kazanır. Fener maçına mutlaka şampiyon olarak çıkmalı, çıkamazsa fener sürpriz yapabilir bu sefer.

Şampiyon olma olasılığı hala fenerbahçeye göre daha yüksek olan takım. Ama top yuvarlaktır belli de olmaz.