bugün

entry'ler (622)

normal sözlük kızları

Benim cv.

true yi evlendiriyoruz

Adam bu durur mu yapıştırmış cevabı:
Karı değil kadın diyeceksin.

çay koymayan kocasını döven kadın

Evden yorgun argın gelip, kocasının yaptığı bok gibi yemeğe laf attıktan sonra ağzında kürdanıyla dinlenmek için koltuğa uzanan ve imamın abdest suyu kalitesinin üstüne çıkamayan çayı bile kocasının çok gördüğü kadındır. Bu tarz kocaları dövmek sevaptır. Ne de olsa dayak cennettendir.

yarak görmüş yeni gelin in ingilizcesi

Dearwhite seen new comedown.

her kızın 30 tane fuck buddy si olduğu gerçeği

Online sayısı 98 şu anlık 98 ya.

hangi yazar gözünde nasıl canlanıyor

Bu da benim.

true yi evlendiriyoruz

Başlık 2019 da açılmış. Bu da demek oluyor ki evlenseydi 3 yaşında çocuğu olacaktı. Yazık valla.

hangi yazar gözünde nasıl canlanıyor

görsel

Bir yazar beni gözünde bu şekil canlandırdığını söylemişti.
Doğrudur. Sağdaki eleman benim.

eok hakkındaki fikrini söyle

Eyvallahımız yok ne fotosu MK. Evet.

eok hakkındaki fikrini söyle

Üstteki yazar hakkındaki fikrini söyle başlığına kendisi hakkındaki fikirleri öğrenmek için girdi giren ve bundan tatmin olmayan yazarın açtığı başlıktır.

üstteki yazar hakkındaki fikrini söyle

Arkadaşlar sıra bozuldu ya. Burdan devam.

Kafa karıştırmakta diğer yazardan pek de eksik olmayan biri.

bu gecenin ağırlığının bambaşka olması

Bugün yaşanılanları unutmak için uyumak isteyen fakat düşüncelerin yoğunluğundan uyuyamayan yazarın serzenişidir.

sözlük yazarlarının bok gibi giyindiği gerçeği

Kendiniz olmanız bok gibi giyindiğiniz gerçeğini değiştirmiyor. Tavsiye almayı da küçüklük olarak görüp dün doğduğunuzu belli etmeyin ve asıl siz bi ziktirin gidin.

sözlük erkeklerinin birbirlerine sevgi s

Sevgi s diye değil de birbirlerini s diye bıraksaydın daha yaratıcı bir başlık olurdu.

sözlük yazarlarının bok gibi giyindiği gerçeği

Sözlük yazarlarının kıyafetleri başlığından hareketle ortaya çıkar gerçekliktir. gördüğüm kadarıyla sözlüğün erkeği de kadını da leş gibi giyiniyor. Aramızda fiyatı konuşarak sözlük yazarlarına kıyafet konusunda ender tavsiyelerimi verebilirim. En azından kıyafetler sözlüğe değil başka bir yere düşer.

gerici yazarların hep cinsel başlıklara yazması

Bu aq gericileri seksi ayıp günah diye tanımlayıp seks yapanları itin götğne soktuktan sonra seksi tam da hayatının orta noktasına koymaktan vazgeçmez.

ey online 65 kişi

Naber?

Öyle bi sesleneyim dedim. Gece o kadar heyecanlı geçiyor ki değmeyin keyfime. Ama ben sizinkine değeyim.

Alanında uzman.

otosansürü olmayan yazarlar

Her olaya bodoslama dalıp, olayı bok eden yazarlardır. Biraz otosansür ya.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.