bugün

(bkz: can yücel out olric in)

(bkz: ergen sıtayla)
-ne çok şey biliyor bu insanlar olric ...
-herkes işine geleni biliyor efendimiz.
+ Olric geçen dışarı çıkıp bi kaç kız düşürelim dedik...
- Düşürebildiniz mi bari efendimiz?
+ Caddede çelme takmadığımız kız kalmadı çok zevkli lan.
--spoiler--
- kahvenizi nasıl içersiniz efendim ?
- ağzımla olric
- ibnesiniz efendimiz
--spoiler--
(bkz: amın oğlu olric)
-ilkokulda altına işeyen kızı facebookta buldum Olric.
- Ee efendimiz ?
- Taş gibi hatun olmuş. hani görsen, gelsin şimdi ağzıma sıçsın dersin, o derece. *
yarmıştır pezevenk..
son günlerde facebook statuslerinde bol bol gördüğümüz bir tutunamayanlar karakteridir. birbirine laf salatalarıyla kapak yapmaya çalışan çocukça zihniyetlerin kurbanı olmuştur şu sıra.
kim olduğunu hala bilmediğim ve bilmek istemediğim herif..eminim iyi bi amaç için varolmuştur,ama ergen iletilerine konu olduktan sonra o şekilde bakamıyosun olaya..
milletin daha kitabı okumadan iletisine konu ettiği karakterdir.

iletisinde görülen olric alıntısı üzerine;
simon: okudun mu kitabı ya? ne düşünüyosun?
x kişisi: hayır ama kesin okucam içeriğine bakıyodum.
simon: anladım... *
Olric aşağı, orlic yukarı. Nedir bu orlic efsane arkadaş. ölse de helvasını yesek, herkes kurtulsa.
ergenler tarafından olpiç edilmiştir.
+Elimde olmayan şeyler var olric!
-Nedir efendimiz?
-Elleri olric ELLERi!
milletin cılkını çıkardığı karakter.
(bkz: azalarak bitsin)
(bkz: boku çıkarılmış karakterler)
- olric! gitme, gidersen kendimi keserim.
+ aman efendim. jiletle odun kesilmez biliyorsunuz..
(bkz: olric ne lan)
-Daha ezan okunmadı orucunu niye açtın Olric ?
+ Trabzonda okundu efndimiz .
- Burda okunmadı Olric ?
+ Bize her yer Trabzon Efendimiz
-biliyor musun olric?
+neyi efendim?
-bokunu çıkardık.
+o zaman sktir olup gidelim.
facebook iletilerinde can yücel'in boşluğunu dolduran kahraman.
nefret ettiğim bir karakterdir. hoşgelmemiştir.
son zamanlarda facebookta iletilerde farklı versiyonlarıyla yer edinen tutunamayanlar karakteri.

- dost nedir olric?
- bimde süt markası efendimiz.

- biliyor musun olric benim birçok dostum var.
- evet biliyorum efendim sırtınızda izleri var.

- biliyor musun olric üç aydır ciğerim ağrıyor ama doktora gitmiyorum.
- neden efendimiz?
- doktorlar da ne bilur ciğerun acisini?

- olric hadi çıkıp biraz kız tavlayalım
üç saat sonra...
- olsun olric en azından hava almış olduk.
-ezana ne kadar kaldı olric?
-daha bir saati var efendimiz..
-az kalmış olric.
-heee, o değil de ne hale soktunuz lan beni, olric aşağı olric yukarı, maymuna çevirdiniz şu mübarek günde...

-bana mutluluğun resmini yapabilir misin olric?
-he amk he bi o eksikti, onu da yaparsam tam olacak patron..
-sinirlenme olric şaka yaptım, hadi 2 çay kap gel de karşılıklı içelim.
allah belasını versin diyeceğim boşa gidecek.

tanım: roman karakteri.
birkaç güne kadar unutulacak olan karakter. çünkü şu duam tutacak:
"anası babası çalışsa da kardeş yapsa şu ucubeye".
hayali bir kahramandır, hayali bir dosttur.her zaman sizinledir, gerçek(!) dostlarınızdan farklı olarak, o her zaman yanınızdadır.kimileri için tyler durdendır o, kimileri için yabancı uyruklu bilinmeyen, sadece sizin tanıdığınız bir adam, kimi zaman karizmatik bir beyefendi, kimi zaman yüzüne saatlerce bakılası güzellikte, tanrının varlığının delili olabilecek kadar güzel bir bayan, kimi zaman ise içine kapanıklığını sadece size karşı boşveren asosyal, tripli, ekşici tiptir o.

ne olmasını isterseniz, ne hayal ederseniz odur o.ve işte bu yüzden, eğer boş bir zamanınızda onunla tanışma şerefine nail olursanız, bir daha ondan vazgeçemezsiniz.herkes yalnızlığa lanet okurken, siz bu "hayallerinizin kankası"yla buluşabilmek, daha fazla zaman geçirebilmek, daha çok eğlenebilmek adına "hayatta ekmem" dediğiniz insanları ekebilir, deli damgası yememek, bu şekilde yaftalanmamak için sürekli yalnız kalabileceğiniz bir yerlere kaçarsınız.onu kimseyle paylaşamazsınız, bir zaman sonra paylaşmazsınız da zaten.

ancak herşeyinizi onunla paylaşır, daha önce yaşadıklarınızı bir kez de ona anlatıp, onunla beraber yaşarsınız.böyle de derinden felsefeye bağlarsınız zamanla.psikopatım evet.şu an zaten duman'ın yanıbaşımdan şarkısını dinliyorum üst üste herhalde 30. dinleyişim falan olmuştur.varın siz düşünün ne ileri derecede manyak olduğumu.neyse, konuyu saptırmayalım.

olrici tanımlayıp bu uzun uzadıya entryi sonlandırmak gerekirse, olric sizin istediğiniz zaman istediğiniz kişi olabilen ve yanınızdan hiç ayrılmayan, yeri yurdu beyniniz olan zat-ı muhteremdir.hiç satmaması yönüyle en delikanlı varlıktır.

linkimi de atar giderim:http://fizy.com/s/1g48e9
güncel Önemli Başlıklar