bugün

an itibarıyla *tatilini al da kendin kullan demek istediğim ve zırnık vermeyeceğim yazardır 1 ytl bile fazladır zira tarafımın 29 gün tatili vardır ama kullanabiliyormuyumdur orası beni ilgilendirir demek istediğim ve artık şu borcunu öde de kurtul eve gelcek hacizden diye tavsiye verdiğim yazardır * ***
ÇOK SEVDĞiM, TATiLiNi iSTERSE BANA VEREBiLECEK YAZAR...
"ben yarın yaz stajı notlarımı alacağımı unutmuşum, hem daha bileti de almamıştık di mi? canım pardon." uuserı.
kendisi yetmiyormuş gibi birde stajyerlerini dört koldan üzerime salan insafsız yazar ** * * *
fahri çanakkaleli
kendisi ile tanışmamama rağmen, özel mesaj yoluyla sabah ki konuyu tatlıya bağladığımıza inandığım yazardır.
Hayatın bana bir armağanı olan, yanında staj yaparken iş konusunda bildiği her şeyi öğretmek için canını dişine katan, gözlerim dolup yaşlar akmak üzereyken hemen yanıma gelip sıcacık omzunu benden esirgemeyen, bu dünyaya adalet, dürüstlük ve iyilik için geldiğini düşündüğüm biriciğim...
sevimli, sıcak insandır(mış).*
son zamanlarda işlerimizin yoğunluğu sebeiyleadını sol frame e taşıyamadığımdan ötürü büyük hüsran duyduğum ,ama bursa sinema zirvesi 2 ye gelip digital fotoğraf makinesiyle olaya renk katmıp ve herkesin bilimum pozlarını çekmekle alnın teriyle entry girilmesini hak etmiş yazardır .**
yaşını hiiiç göstermeyen, babamın şirketinde çalışan** yazar ablamız.
bursa sinema zirvesi 2 de tanışma fırsatı bulduğum enterezan dan sonra bize ablalık yapan ,çok muhabbet edemediğimiz için üzüldüğüm,bunu saymıyorum yazarı.
radyo uludag da program yapması içn her türlü lojistik, ekonomik, politik, ekolojik, ve trigonometrik yardımda sonuna kadar bulunacağım sözlük yazarıdır. böyle bir ses dünya üzerinde zor duyulur, program yapsın tüm sözlük dinlemeye gelir diyorum. hatta diğer sözlüklerden bile akın akın dinleyici alırız. radyo uludag rejisi duy sesimi diyorum, pardon duy olric in sesini diyorum. *
utanmadan gene tatile çıkan şahıs , umarım eli boş dönmez dediğim kişi .**
ELi DOLU GELECEKSE, BANA DA BANA DA DiYECEĞiM YAZAR KiŞiSi...
an itibarıyla işssizlikten *sıkılarak şahsımıda sol frame i canlı tutmak konusunda ayartan yazardır .
şeytana uyup bol miktarda silik almama sebep olan yazardır lütfen ciddiyete davet ediyoruz yoksa sonumuz kötü olacak diye söyleyip bak sinema zirvesinde göremezsin beni diye hatırlatmak istediğim yazardır . * *
sözlükle çok alakasız bir şekilde kemik iliği bankası konusunda ufak bilgimi paylaştığım bu sebeple tanıştığım ve bundan çok mutlu olduğum yazar. sadece kendi çıkarı için çalışmayan yardım isteyen insanlara hiç çekinmeden elini uzatan ender insanlardan biri.
bana arabasını vereceğine dair sözü olan anne... * *
kredi kartı bende olan kardeş... * *
yardımsever dedik hemen yapışıyor millet yahu anlamadım gitti yazarı. ****
bana önce sen geldin diyen amca * *
madem bu kadar yardımsever yazarsa benimde yardım isteyecegim yazar.*
sen neymizsin be olric
ne vefalı dostumuzdun sen olric
olric bizi diskoya götür none gelmesin.
uzun süren yurtdışı seyahatlerim sonucunda aradığım leyleği bularak yurdaeli kolu dolu olarak döndüğüm ve beklediği hediyeleri kendisi istemeden önceden verdiğim ,ayrıca evlenme kararımı almamda tarafıma son derece yardımcı ve destek verici olan adını saygıyla andığım ve fikirlerine değer verdiğim şahıs .** *
tutunamayanlar'daki hayali kahraman. turgut ozben'in alt benliğidir.

"benim gibi, günlük yaşantı batağına saplanmış biri ne yapabilir olric? her yaşantınızda turgut'luk olduktan sonra gerisinin ne önemi var efendimiz? anlamadım olric. anladınız efendimiz? anlamaktan korkuyorsunuz sadece. ben turgut'um olric. turgut özben. bunca rezilliğimden sonra nasıl... ölmekten mi korkuyorsunuz efendimiz? bilmiyorum olric. büyük bir karışıklık ve belirsizlik seziyorum. yaşantılarıma verdiğim eski anlamlar, birer birer kaçıyor. yeni anlamlar veremiyorum kelimelere. ben selim değilim olric. selim romanları okuya okuya selim'liğe özenen bir don kişot olmaktan korkuyorum........."

gibisinden diyaloglara girer olric turgut özben'le..