1. 1.
    şen yuva adli dizide tankut karakterini ustaca canlandiran oyuncu.
    6 -1 ... isi degistirgeci
  2. 2.
    'tankut' tiplemesiyle gönüllere taht kuran oyuncu.*
    4 ... kedi ruyasi
  3. 3.
    müthiş bir komedi yüzüne sahip oyuncu. bundan böyle ekranlarda daha sık görüleceği kesin.
    5 -1 ... avea11
  4. 4.
    şen yuva dizisindeki performansıyla tek kelimeyle helal olsun dedirtmiştir.
    2 ... cany13
  5. 5.
    çoçukken VHS'den betaya terminatör ve elm sokağında kabusu çektiripte evler beraber izlediğimiz. eski 6. kat komşum.
    2 -1 ... emariz35
  6. 6.
    harikalar yaratan oyuncu. mutlaka baska projelerde de kullanilmali. bu adam bir cok unlu oyuncudan daha yetenekli. her kiliga kolayca girebilmesi aslinda en onemli ozelligi. sempatikligi de diger bir arti ozelligi. genc olmasi ise ilerdeki yillarda daha da guzel bir oyunculuk izleyecigimizin habercisi olarak gorulebilir.
    3 ... isi degistirgeci
  7. 7.
    yumurta gibi çocuk kim deseler bunu gösteririm. beyaz teni sakalsız suratı olsun tastamam bir yumurta. oyunculuğuna söz yok. tiyatro sahnesinde izlemeyi çok isterim.geçen beyaz showdaydı ney üflediğini öğrenince sempatim daha bi arttı.
    4 ... kendinipenguensanancivciv
  8. 8.
    fazlasıyla yetenekli bir oyuncudur, güldürür de güldürür.
    2 ... davarlikruhumdavarnabam
  9. 9.
    müthiş bir yetenek pek çok oyuncudan çok daha kaliteli bir oyuncu,mimikleri,hareketleri,sesi,bunu kullanış şekli kusursuz 5'er Beşer de resmen döktürüyor...takdir edilesidir.
    2 ... crenmi
  10. 10.
    türkiye'de belki şimdiye kadar gelmiş en donanımlı adamlardan bir tanesidir. bir çoğunun rol kesebilir ama şarkı söyleyemez, ikisini de yapabilir ama dans edemez triballerine inat bu adamın sahnede yapamadığı ve zannımca yapamayacağı hiçbir şey yoktur.

bazı oyuncular da vardır çok güzeldir, çok yeteneklidir ama sahnede izlemek zevk de vermez. bu öyle de değil. izlendiği yeri kaldırıp yürütüyor gibi, öyle böyle değil.

bu sebeple kendisini güzel filmlerde öyle ufak tefek rollerde görmek beni üzüyor. allahtan 5er beşer var ki doyaaaa doyaaa bakıyorum kendisine.

o adama iyi bakmak lazım, küstürmemek lazım onu. yenir o yenir.
    5 ... rabarabara