1. 1.
    bkm oyuncularından olan ve şu sıralar şen yuva dizisinde şehrazat rolünde arzı endam eden pek güzel oyuncu kişisi.
    7 -1 ... turkce karakter girmeyiniz
  2. 2.
    pek güzeldir kendileri.
    6 -1 ... mertoluk
  3. 3.
    çenesi düşük,çok gülen,çok eğlenceli,çok tatlı bişidir bu kız.
    9 ... wyeomyia
  4. 4.
    şenyuva isimli dizinin son birkaç bölümünde yağlı saçlarıyla oynamaktadır kendisi. umarım yağ değil de briyantindir. neyse ne biri onu uyarsın.
    5 ... deadsurvivor
  5. 5.
    feci halde cobie smulders'e benzeyen oyuncu.*
    (bkz: robin scherbatsky)*
    5 -2 ... sigma 6
  6. 6.
    çok güzel. 5'er beşer'deki oyunculuğu da çok iyi. umarım program uzun süre devam eder de bol bol izleriz kendisini.

edit: program isim ve kanal değiştirerek de olsa devam ediyor, ve kendisini çok daha fazla görebiliyoruz televizyonda.
    bir bölümde "çocuk taklidimle istediğimi yaptıramayacağım kimse yok" diyor. çok hak veriyorum kendisine.
    3 ... tosun saban pasa
  7. 7.
    "çok da sigmund freud o zaman" esprisini açıp açıp tekrar izliyorum. espri zaten çok güzel ama esprinin söyleniş şekli onu daha da güzel yapmış. bir kez daha takdir ettim.
    1 -1 ... tosun saban pasa
  8. 8.
    kendisine malımı mülkümü yedirmem için çocuk taklidi yapmasına gerek yoktur,ama yinede yapsın.
    3 ... tintoretro
  9. 9.
    güzelliğinin yanında fena çocuk tiplemesi yapan oyuncu.
    4 ... isipsiz
  10. 10.
    victoria azarenka ya benzeyen, pek şirin, çok tatlı bir hanım kız. tek eksiği sağlam bir işte rol almak. ailecek severek izlemek istiyoruz.

edit: tek eksiğini de giderdi yalan dünya nın muhteşem tüleymanı oldu. aşırı derecede tatlı bi şeysin sen. inşallah maşallah.
    3 -1 ... uzun agam