entry'ler (144)

herkes severken nefret edilen şeyler

herşey.

her şey bombok iken mutluyum diyebilen insan

Suni bir kişiliği vardır artık.Yapay mutluluktur.

örtüsüz kadın orospudur

akp sayesinde kadın düşmalığının artık doruklarda yaşandığı bir zamana gelmiş bulunmaktayız.enkaz olduk çok yazık...

erkeklerin kadınlarda aradığı en önemli özellik

embesil erkeklerin sonu bitmeyen gereksiz istekleri olmalıydı bu başlık.

ailesinin gözleri önünde polisten dayak yiyen adam

polis olmak ne aşşağılık bir karakter istiyormuş meğer vay be !

php

En sevdiğim script dili.asp den sonra çerez gibi geliyor insana çok kasmayan kolay öğrenilen mysql tabanlı güzel dil.

bir kıza en çok yakışan şey

kravat.

insanlıktan utanılan anlar

Türkiye'de yaşanılan her an insanlıktan utanılması içindir adeta kanımca.

hayattan ve her şeyden bir anda soğutan şeyler

aile,devlet,işsizlik

türk hukuk sistemi

Türkiyede hiç bir zaman hukuk olmadı, adalet olmadı,insanlık namına gelişimler düzenlemeler olmadı.Barbarca bir eğitim,sağlık,hukuk vs... sistemiyle insanları mahvedip durdu bu devlet.Geçmişi kirli geleceği olmayan vastın altında bir ülkeden başka bir şey değil.Neden bu topraklarda doğdum ben bu kadar kötü ne yapmış olabilirim.iki üniversite okuduğum halde hala neden bu durumdayım ve etrafımda olup biten bir tane bile güzel ve anlamlaı şey yokken burada ne yapıyorum diye her gün binlerce kez soruyorum kendime.

sivas katliamı davasının zamanaşımına uğraması

Yine Türkiye cumhuriyeti ve adalet kelimelerinin yanyana gelemeyeceği insanlık adına utanç verici aşşağılık bir durum.Benim bu ülkede ne işim ne yapıyorum ben burda ya.

1 78 boyunda olmak

Bende genelde allah boy vermiş gerisini koy vermiş deme isteği uyandıran bir durumdur.

johann wolfgang von goethe

hayatımın neredeyse her noktasında etkili olmuş keşke amcam ya da dayım olsaydı dediğim yüce insan.Bu kadar müthiş bir adamı nasıl anlatabilirim bilmiyorum onu okurken,ondan bahsederken adeta coşuyorum sanki,sürekli etrafımdaki herkes benim gibi hissetsin,Goethe'yi benim kadar sevsin anlasın istiyorum.Kendi kendime okuyup sürekli kendimi yenilerken Goethe'yi es geçmeden onu tekrar tekrar incelediğimde paylaşma isteğim artıyor ama ne yazıkki bu konuda yalnız kalıyorum hep..etrafımda Goethe'yi saatlerce tartışıp analiz edebileceğim biri olmadı hiç bu yüzden acı doluyum.Çölde muhteşem bir çiçek açmış büyümüş güzelleşmiş ve ölmüş ama kimse görmemiş işte bu da sanırım boyle bir şey.Ve Goethe'nin dediği gibi "katlanılmış acıların anısı bir zevktir".iyiki bir zamanlar vardın Goethe.

solcuların sürekli dayak yemesi

kaderimiz ne diyelim! devlet böyle istiyor.

biten ilişki sonrası erkeğin ruh hali

bence erkekler kızlardan daha hassas ve duygusaldır,kızlar nedense bunun hep tam tersini düşünür ama ben boyle düşünmüyorum.en güzel ayrılık ve aşk şiirleri,en güzel müzikler,şarkılar,en güzel tablolar,en kaliteli edebi anlatımlar,romanlar hep erkekler tarafından yazılmıştır...ama ne yazıkki günümüz erkekleri doğa altı varlık oldukları için bu kadar başarılı ve hissiyat sahibi görünmüyorlar dolayısıyla hemcinslerim tarafından yanlış bir şekilde değerlendiriliyorlar.Bu döngü hep bu şekilde sürüp gidiyor lakin bu çağda genel olarak kızlar ve erkeklerde ciddi bir ucuzluk ve bayağılık vardır kanımca önemli olan düşünceler ve niyetlere önem veren bireyler olabilmektir.Neticede erkekler duygusaldır ve bizden daha çok üzülüyorlar nedense ben böyle düşünüyorum belki de deliriyorumdur..amma yazmışım ben de!

ülkemizdeki okutulan ders kitaplarının içeriği

ne yazıkki türkçe bilim dili değildir bu da büyük bir eksiktir neticede her branş için,bunun yanı sıra tarih kitapları yalanlarla doludur,din kitapları beyin yıkamak içindir,bu kadar ders saati,bukadar sınav,bu kadar dershane olmasına rağmen ülkemizden hiç bilim adamı çıkmamaktadır.işin özü bu ülkede muthiş beyinler ve yetenekler heba olup gitmektedir hem de bu kadar ucuz bir şekilde.

yazarların kızları olursa koyacakları isimler

yarmagül.

unutulmaz eski yabancı parçalar

is this love - white snake.

mima

benim adımdır.kelime olarak aslında ibranicedir narin ve kırılgan anlamına gelmektedir..

mutsuz olmak

bu hayatta en çok sahip olduğum şey.