bugün

entry'ler (2605)

inşaat mühendisi

mimarları kıskanmak için oluşturulmuş meslek dalı.

çinli mi üstün türk mü

Eger evrim ilkelerini goze alirsak ge turkler olarak turkiye turklerini ele alirsak, turklerin cok daha farkli irklarla iliskileri sayesinde, cesitlenen genler sayesinde turkler daha ustundur.

sözlük yazarlarının itirafları

19 yaşındayım herkes güzel ve çok zeki olduğumu söylüyor ama yalnızım. kimse benimle ilgilenmiyor, kimse beni istemiyor. sürekli okurum, araştırırım, eğlenceliyim çevremdeki insanları hep güldürürüm, kötü bir insan değilim, iyi bir bölümde okuyorum, çok çok fazla şey hakında konuşabilirim ama benimle ilgilenen kimse yok. neden anlamıyorum daha ne yapabilirim bilmiyorum . bu beni sinir ediyor. gıcık oluyorum.

mantı yapmayı bilmeyen kız

(bkz: mantı yapmayı bilmeyen erkek)

maddiyat önemli olmasa hangi bölümü okurdunuz

(bkz: makine muhendisligi)

sözlük yazarlarının en son izlediği filmler

(bkz: harry potter olum yadigarlari)

laiklik adı altında ahlaksızlığı savunmak

Ya bazi seyleri cok defa tekrarladigimizda anlami flulasir ya , belirtmek istiyorum laiklik din ve devlet islerinin ayrilmasi ve insanlarin dinlerini veya dinsizlikleri ozgurce yasayabilmesidir. Yani sizin dini deger olarak gorduklerinizin olusan etik anlayisiniz ahlak degerlerinizi belirler. Karsinizdakinin inanc farkliligi ahlak kavrami farkliligini da dogurur. Bu durumda insanlarin ahlakliligini yargilamak ve onlara karsi tepki gostermek size dusmez. Bu durumun guvencesi de laikliktir.

sözlük yazarlarının memleketleri

(bkz: sivas) bakiniz olmasi gereken.

sözlük yazarlarının whatsapp durumları

Forever isnt for everyone.

entry ile düşünce değiştireceğini sanmak

Cidden ya saflik ya da salaklik gostergesidir.

kürtlerin türklerden üstün özellikleri

Ucabilmeleri ve buyu yapabilmeleridir. Snape kurt kokenli bir buyucudur.

20 yaşında kız 32 yaşında erkek ilişkisi

20 yasindaki kizin 62 yasindakiyle evliligini goren gozlerimi pek de sasirtmamistir.

500 days of summer

Izlemedim ama 500 gun yaz fikri gercekten korkutucu geliyor.

kadıköy

Her sokagini bildigim semt. Boynuma madalya takiyolar mi hayir ama seviyorum. Tramwayda 60 yasindaki insanlarin 90 yasindakilere yer verisini izlemek beni mutlu ediyor,kekikte kajun yemek frangoda caciki yemek rexin ordaki burgerda ayaklarin pislikten yere yapismasi beni mutlu ediyor. Sahaflar gittikce azaliyor her cesit insan gun gectikce daha cok ayak basiyor ama olsun. Cok kalabalik oldugunda 7de sokakta kimse yokken ne kadar guzel oldugunu dusunuyorum . Music box tan gelen sarkilarla bufeden uykusuz aldigim gunleri ozluyorum.

onca spermin içinde yumurtaya koşan tek sperm olma

(bkz: onca oositin arasindan olgunlasan yumurta olmak)

prozac

Iyi beyin uyusturuyor. tebrik ediyorum.

sözlük yazarlarının şu an okuduğu kitaplar

(bkz: martin eden)ama adama cok uzuldugum icin kitabi her gun birakma karari aliyorum. Help!

ölmeden yapmak istediğiniz 3 şey

(bkz: parasutle atlayip parasutu acmamak)bence bu kadari yeterli.

arka sokaklar dizisindeki doktor karakteri

Yasli bir teyze tarafindan yaratilmistir. Cunku bir tek yasli teyzelerin gozunde boyle bir doktor imaji olusuyor.

gecenin şarkısı

(bkz: every other frickle)