bugün

Ntv haber spikeri, eski ntv ye sorun programının sunucusu, sesiyle dikkat çeken güzel haber cimiz.
ntv ye sorun programının başarılı sunucusu. kırmadan dökmeden, sarsıcı ve önemli sorular sorarak programı izlenir hale getirmektedir.
istanbul iktisat mezunudur
türkiye'nin en kaliteli sunucusudur. dünya engelliler gününü konu aldığı programda çok güzel noktalara deyinip kaliteli bir sunucu olduğu kanıtlamıştır.
hemen hemen her spor dali hakkinda bilgisi olan ntvspor kanalinda 7-10 programini sunan spiker.
bu sabah starin sampiyonlar ligi finalini sunan aptal spikerin aptalca bi lafi icin****isterlerse ntvspordaki arkadaslarimizdan mac sunabilmek icin yardim alabilirler diyerek taktirimi kazanan sunucu.
2 temmuz 1993'ün önemini iyi anlatabildiğini düşündüğüm sunucu. benim gönlümde yeri bir kat daha arttı böylece kendisini müthiş derecede seviyoruz!. ama ataol behramoglu'nun sorusuna kısık sesli, karışık cümlelerle cevap vermiştir o ayrı tabi not ediyoz kendisini hadi bakalım hayırlısı...
Ntv'nin joker adamı. Her programı sunabilme kabiliyetine sahip insan. Sunduğu otomobil programıyla gönlümü fetheden Saffet Üçünçüyle birlikte onu ailemden biri olarak görmemmi sağlayan kişi. Amcam olsun dayım olsun isterim.
yeşil ekranda fatih ormanındaki "piknik yapmak ve ateş yakmak yasak" tabelasına, az ötede piknik yapanların bıraktığı yanmış kömürleri fırlatmış insandır. candır.
ntv nin sempatik sipikerlerinden biri.
sesi görüntüsü birbirine uymayan kaliteli spiker.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.