bugün

Ntv haber spikeri, eski ntv ye sorun programının sunucusu, sesiyle dikkat çeken güzel haber cimiz.
ntv ye sorun programının başarılı sunucusu. kırmadan dökmeden, sarsıcı ve önemli sorular sorarak programı izlenir hale getirmektedir.
istanbul iktisat mezunudur
türkiye'nin en kaliteli sunucusudur. dünya engelliler gününü konu aldığı programda çok güzel noktalara deyinip kaliteli bir sunucu olduğu kanıtlamıştır.
hemen hemen her spor dali hakkinda bilgisi olan ntvspor kanalinda 7-10 programini sunan spiker.
bu sabah starin sampiyonlar ligi finalini sunan aptal spikerin aptalca bi lafi icin****isterlerse ntvspordaki arkadaslarimizdan mac sunabilmek icin yardim alabilirler diyerek taktirimi kazanan sunucu.
2 temmuz 1993'ün önemini iyi anlatabildiğini düşündüğüm sunucu. benim gönlümde yeri bir kat daha arttı böylece kendisini müthiş derecede seviyoruz!. ama ataol behramoglu'nun sorusuna kısık sesli, karışık cümlelerle cevap vermiştir o ayrı tabi not ediyoz kendisini hadi bakalım hayırlısı...
Ntv'nin joker adamı. Her programı sunabilme kabiliyetine sahip insan. Sunduğu otomobil programıyla gönlümü fetheden Saffet Üçünçüyle birlikte onu ailemden biri olarak görmemmi sağlayan kişi. Amcam olsun dayım olsun isterim.
yeşil ekranda fatih ormanındaki "piknik yapmak ve ateş yakmak yasak" tabelasına, az ötede piknik yapanların bıraktığı yanmış kömürleri fırlatmış insandır. candır.
ntv nin sempatik sipikerlerinden biri.
sesi görüntüsü birbirine uymayan kaliteli spiker.
sıkı bir fenerbahçelidir.
hakkaten deyişine hayran olduğum insan. saffet üçüncü' nün ekürisi.
saçları on numaradır.

gittiği kuaför merak konusudur...
Ntv de Saffet Üçüncüyle birlikte 0'dan 100'e adlı ama adından anlaşılacağı gibi sadece arabalara yönelik olmayan aynı zamanda Saffet Üçüncü sayesinde yat,tekne gibi deniz taşıtlarını da konu alan programı sunan spiker.bazen yat/otoshowlara fln da gidiyorlar.

Ama Saffet Üçüncü aracı biraz sıkıştırarak kullandığında yan koltukta oturan Celal Pir'in suratının korkudan şekilden şekile girmesi yok mu işte o anlar program çok daha zevkli hale geliyor. (bkz: bozuntuya vermemek)
10 dakika sonra lamborghini modelini tanıtacak ntv'de.
ramazan, otomobil, seçim, siyaset, doğa, tarih gibi her türlü programı sunma kabiliyetine sahip süper ntv kişisi. kendimi bildim bileli celal pir'i izlerim. sunduğu hiçbir program kötü değildir. saçları da ayrı bir muhabbet konusudur. amerikan filmlerini hatırlatır. velhasılkelam celal pir'i severiz.
Kulaklarına bakınca Uzay Yolu'u akla gelen sunucu.
Başarılıdır lakin.
birand'ı mumla aratan tatil anchormani. Bangladeş'e bengaldeş demiştir an itibariyle üst üstü 5 kez hem de.
kemal pir ile karıştırılmaması gerekendir.
Sabah haberlerini Yorumlu olarak sunan bilgili spiker.

Araba programı yapardı Saffet üçüncü ile.
Severiz kendisini.
keşke hep 0 100 olarak kalsaydı, spiker olarak gezdi de gezdi...