bugün

uzun süredir ülkede nispeten tarafsız sayılabilecek ender kanallardan biridir. Yine de tarafsız değillerdir.
star tv ye bağlı haber kanalı.
bunca siyasete bulanmışlığına rağmen, kültür, sanat program ve haberlerine yer vermeye çalışan kanal.
o açıdan az da olsa tebrik ediyorum.
lan siyaset pis bi şey ya.
şöyle bi yapay zeka üretilsede ülkeleri o yönetse, halk siyasetle uğraşmasa.
Deprem bölgesinden canlı yayına geçen NTV, "Nerede bu devlet?" cümlesini duyduğu anda yayını kesti.
alman haber kanalı.
alman ntvsi güzel baya gençken izlerdim.
Bunun spor kanalı tam bir fenerli.
aynı zamanda doğan medya partneri axel springer organizasyonuna bağlı alman haber kanalı. 11 eylül'ün amerikan oyunu olmadığını savunuyorlar.
Yandaş kanal.

Fb gs bjk maç yorumlarini yayinlar.

Anadolu takimlarina gelince suspus.
An itibariyle alttaki kayan yazıları hazırlayan arkadaşın uykusu gelmiş. Sürekli yanlış yazıyor.
görsel
haber bültenleri hala 70 ler saygınlık ve ciddiyetinde.
bugün farkettim ki program başlangıç müziklerini yıllardır değiştirmemiş.
çok ta iyi yapmış.
eskilerden bir dost gibi hissettirdi.

çok yaşasın.
malum zaman her şeyi siliyor.
Unutulmaz düetler programı iyiymiş.
Bir dönem Emre Kongar’ın yorum programına çıktığı, Ruşen Çakır’ın siyaset danışmanı olduğu, her görüşün bir şekilde kendine yer bulduğu, gerçekten de tarafsız denebilecek bir kanaldı. Şu an ise a haberden farki kalmamış, yüzüne bile bakılmayacak bi kanal. Favori listemde bile yok.
NTV, 1996 yılında Cavit Çağlar tarafından kurulan, Türkiye'nin ilk haber kanalıdır.
Tece içindeki kanalların Allahı islamı muhammedi olan kanal.
görsel
ingilisçe "en" demeyi bilmeyen çoğu halkımız tarafında neteve olarak telaffuz edilen ülkemizin ilk haber kanalı. bursalı çağlar grubu tarafından kurulmuştur. şuan doğuş grubu bünyesindedir.
(bkz: yahudi ahlaksızlığı)
rte çıkmış saçmalıyor bunlar da saçma sapan alt yazılar geçiyor an itibariyle 200 den fazla rejim uçağı imha edildi yazmışlar rejimde o kadar uçak yok lan birde şehitlerin kanı yerde kalmıyor suriye halkının davetlisiyiz falana
diyor yine saçmalıyor ışıklı başkanınız hofff*
bursa merkezli çağlar grubunun patronu cavit çağlar tarafından kurulan türkiye'nin ilk haber kanalı. açılımı nergis tv olup 1999 yılı itibariyle doğuş grubuna yani ferit şahenk'e geçmiştir. hatta doksanlı yıllarda olay tv'de yayınlanan bazı programlar ntv stüdyolarında çekiliyordu diye biliyorum yanılmıyorsam.
Açılımı nergis tvdir.
ilginç bi şekilde bir trt sıcaklığı hissettiren kanal. trt gibi demek istemedim ama genel karakteri sıcak. müzikleri sunucuları falan sakin. arada bir de her şeye rağmen izlenesi programları var. cumartesi güzel bi belgesel vardı, mesela.
sıcak kanal.
türkiyenın ilk haber kanalıdır . açılımı nergis televizyondur .