bugün

entry'ler (768)

radamel falcao garcia

dünya'nın şu dönemdeki en formda forveti. safkan bir golcü. her pozisyona sunduğu bir çaresi var. atletico madrid'den ayrılıp şehrin büyük abisine gelirse tarihi yeniden yazabilir.

13 mart 2010 gençlerbirliği fenerbahçe maçı

iki topçu arasında bir gerginlik varken saha orada hareketlenmişken deivid'in sahayı boş gözlerle süzüşünü izlediğimiz, bu sezonun en sıkıcı maçlarından biri.

lady gaga

artık bir erkeklik organı olduğu iddialarından sıkılmış olacak ki son telephone klibinde de ufak çaplı bir cevap vermiştir buna.
klibi merak edenler için:
http://www.youtube.com/watch?v=gq95z6ywcby

gonzalo higuain

açık ara ispanya ligi'nin ve dünyanın en iyi forveti olmaya doğru ilerleyen golcü.

6 mart 2010 real madrid sevilla maçı

real madrid'in kendi evinde taraftarına şampiyonluğu müjdelediği maç.

evinde 12 maçını kazandıktan sonra işler ters gidiyordu bu sefer. ama takım olarak ne kadar inanmış olduğunu ispatlayan real madrid 40 dakika boyunca casillas'ın yere yatmadığı bir 2.devre sonunda maçı sonuna kadar haketmiştir.
real madrid'in 2.galacticos projesi öncekine göre daha dengeli gidiyor. yine de tüm transferlere rağmen guti ortasahada hala vazgeçilmez.

yurtiçi kargo

750 metreyi 7.5 saatte aşmayı başaran kargo şirketi.

yurtiçi kargo

sabah 9:30da servise çıkan aracına konan kargoyu 5 saatte 750 metre ilerideki adrese hala ulaştıramayarak ilk defa hayal kırıklığı yaşatan firma.

yaran geniş aile replikleri

nazan mürsel'e: kulübünü kendine borçlandıran başkanlar gibi davranma, bizim camia kaldırmaz böyle hareketleri.

(bkz: yıldırım demirören yeter)

put io

elinde davetiye olan şahısla demonoid veya google wave davetiyemi ya da 2 davetiyeyi birarada paket olarak takasa girebileceğim site.

erman toroğlu

yeni sezonda lig tv'nin elinde maç özetleri veya geniş özetler olmayacağı için işsiz kalacak olandır. maçların geniş özet hakları trt'ye gittiği için misyonu bitmiştir.

ece kscg

elindeki osmanlıca - türkçe sözlüğü .pdf formatında paylaşsa ihtiyacı olanlara daha büyük katkı sağlayacaktır.

demonoid

10a yakın davetiye dağıtmama rağmen yine yeniden 4 davetiyeyle control panel'imi şenlendirmiş sitedir.

chuck

3.sezonu 3 bölümle girişi yapmış hızlı başlamıştır. ilk 2 bölüme değinmeden geçip doğrudan 3.bölüme geçersek

--spoiler--
bu bölümdeki kimyasal madde kullanan suikastçinin flashbackinde hrant dink'in yerde yattığı anın resmini de kullanmışlardır. suikastçi kimyasal madde kullanan biri olmasına rağmen silahla vurulma olayını yansıtması enteresan geldi. acaba suikastçi ekibin kimyasal olarak uyarılmasına bir gönderme midir diye düşündürttü.
ayrıca 19 ocak'a bu kadar kısa süre kalmışken bu sahneyi kullanmaları da enteresan geldi bana açıkcası.

merak eden için ekran görüntüsü: görsel

aslında resim tek başına da gözüküyordu ve daha da netti ama ben bunu yakalayabildim.
--spoiler--

türkiye nin önlenemez yükselişi

aynı zamanda korkutan yükseliştir. cumhurbaşkanlığı forsunda da görülebileceği üzere çok yükselen hatta bir ara yükselmiş tüm türk devletleri bir gün kendi kendini imha etmeyi başarmıştır.

27 aralık 2009 fb ülker bjk cola turka maçı

hakem mehmet keseratar'ın fenerbahçe formasını soyunma odasında unuttuğu için oyuncu değil hakem olarak sahaya çıktığı maçtır. herhalde aziz yıldırım'ı görünce tedirgin oldu.

edit:merak edenler için baxter'ın aldığı teknik faul ve peşinden üstüste 2 pozisyonda preldzic ve bir fenerlinin itirazları.

demonoid

beni 6 davetiye hakkıyla sevindirmiştir dönerken. özlemişim zaten.

dexter

önceki sezonların aksine dexter'ın bu sefer mağlup ayrıldığı 4.sezonuyla insanı şoke etmiştir. hep mi işler rast gidecek diye düşünürken hatta 3.sezon bağlaması birazcık da yalandan olmuşken 4.sezon finaliyle insanı oturduğu yere çivilemiştir.
9 ay sabırla beklenir böyle bir sondan sonra.

her yağmur yağdığında digitürkün boku yemesi

evlerde kullanılan uydu antenlerin kalitesizliğiyle birebir alakalı durumdur. sinyal alıcısı çok kuvvetli olmayan çanaklarla bu tip sorunlar yaşamak doğaldır. eğer biraz paraya kıyılıp daha kaliteli bir alıcı kullanılırsa yağmur çamurdan etkilenmeden misler gibi izlenebilir digiturk.

pizza hut

dedikodular doğruysa eğer sıradaki şubesini evime 30 metre uzakta libadiye caddesi'nde açarak beni mutlu edecek pizzacı zinciri.

google wave

davetiye sayımı 22 yapmış güzel program.