1. 1.
  ntv'de pazartesi akşamları yayınlanan tartışma programıdır.
  1 ... anthrax
 2. 2.
  sadece futbol üzerinden laf kalabalığı yapmayan, sporun her dalıyla ilgili doyurucu bilgiyi bulabileceğiniz nadir televizyon programlarındandır.
  1 ... anthrax
 3. 3.
  futbol'da "normal süre" olarak tabir edilen zaman dilimi
  1 ... ferrole
 4. 4.
  bu günlerde; hıncal uluç, haşmet babaoğlu, mehmet demirkol ve fuat akdağ'ın katıldığı, ekranlardaki en nitelikli futbol programı
  1 ... ferrole
 5. 5.
  bir bucuk saate tekabul eden zaman dilimi.
  3 ... child
 6. 6.
  pazartesi akşamlarının olmazsa olmazı
  1 ... paccino5
 7. 7.
  ntv de senelerdir yayınlanan ve gece tekrarının gösterilmesi sebebiyle izlenebilen bazen güzel konuların tartışıldıgı,hatta bazen atletizm,basketbol,yelken vb... gibi konalrada deyinen genelde kaliteli program...
  ... pink floyd
 8. 8.
  http://www.ntvmsnbc.com
  ... pink floyd
 9. 9.
  ntv'de aralıksız 9 yıldır pazartesi akşamları yayınlanan spor programı.Kenan Onuk'un vefatından önce sunucu olarak Kenan Onuk tartışmacı olarak Hıncal Uluç ve Haşmet Babaoğlu vardı.Ancak şimdi sunucu olarak Fuat Akdağ fb tarafı olarak mehmek demirkol Galatasaray tarafı olarak Hıncal Uluç ve Beşiktaş tarafı olarak Haşmet Babaoğlu programda yer almaktalar.Ayrıca şu anda ülkemizdeki seviyeli,terbiyeli,kahve ağzı olmayan ender futbol tartışma programlarından biri.
  1 ... panstar
 10. 10.
  bugünkü program boyunca hıncal uluçtan ayar üstüne ayar yiyen mehmet demirkolun artık bırakması gereken programdır.önerim mehmetin yerine ömer çavuşoğlunun gelmesidir.
  ... panstar