bugün

adidas lionel messi ise, nike cristiano ronaldo'dur.
nike biraz daha ergen genclere hitap eder, adidas ise daha agir abi gibi gorunur. moda amacli degilde harbiden spor yapmak amaciyla spor ayakkabi isteniyorsa (bkz: asics) veya (bkz: mizuno).
adidas' ın karizmada ve duruşta her türlü nike' ın eline verdiği karşılaştırmadır.
adidas coca cola ise nike sadece pepsi dir.
adidas ın önde olduğu kapışmadır.

hatta adidas ile nike arasında başka markalar da vardır.
adidasdaki rahatlık hiç bir markada yoktur arkadaşlar adidas kesinlikle pert eder nike yi.
adidas ve diğerleri *
adidas'ın nike nike kazanacağı karşılaşmadır.
Adidas tabi ki..
adidas giydiğimden değil...
ama öyle işte..
adidas ayakkabıda, nike tekstilde döver.
adidas'in kaybetmekten baska bir ihtimali olmayan eslesme.
adidasın her platformda kazanacağ karşılaşmadır.
adidas sanki daha bir bizdendir.
adidas mercedes, nike bmw. tam olarak olmasa da böyledir.
spor ayakkabı konusunda nike son zamanlarda slow motion modunda ilerliyor, adidasa ise f1 in efsanevi unutulmaz pilotu michael schumacher diyebiliriz...
adidas candır aileden biridir. nike olmasa da olurdur.
adidas çizgisinden vazçemeyenlerin tercihidir, nike ise küçük bir tick ile yetinenlerin markasıdır.
adidas son zamanlarda farklı modeller yapmaya başlasa da, en çok ayakkabı çeşiti nike'dadır ama kalite ölçmeye gelirse iş 4 yıldır aldığım adidas ayakkabım hala taş gibi üstüne aldığım 6 tane nike çoktan perte çıktı.

görünümüne aldanmamak en güzeli.. ayrıca nike ayakkabılarına ayağın alışması çok zaman alıyor ama adidas'ın ayakla uyumu mükemmel. kendi tecrübelerim bunlar.
dört yıl atletizm ile uğraşırken, beş yıl da futbol oynarken hep nike ürünlerini kullandım. onun haricinde normalde ve yaz antrenmanlarında adidas kullandım, demem odur ki; adidas nike'nin yanında devede pire kalır. zaten sporcuların çoğusu nike tercih eder.

nike hem estetiktir hem çeşiti boldur hem de aynı ürünü ısıtıp ısıtıp koymaz.
aynı bokun laciverdi. her ikiside Tayvan, Tayland, Endonezya, Çin ve Vietnam'da ayda yaklaşık 60 amerikan doları karşılığında işçi çalıştırır, pardon insan sömürür. sonra bu işçilerin sırtından kazandıkları milyon dolarları gider üç, beş ayyaş sporcuya verirler. onlarda afilli bi şekilde kamera karşısına geçer ve cast du it! yok efendim imposible is nating.. gibi üç, beş kelime eder tüketicinin aklını başından alırlar. bu sayede bizlerde sözlükte azımsanmayacak sayıda apaçi olduğunu öğrenmiş oluruz. nayk ın daha süper modelleri var hocu.. yok lan ben adidas ın üzerine altı çift nayk eskittim delirme..
(bkz: o değil de bir fila vardı ona ne oldu)
adidas ın superstar serisi nike ı darmaduman eder.
(bkz: zenginin malı züğürdün çenesini yorar)
nike ın içinde olmaktan ancak onur duyacağı karşılaşmadır. *
adidasın avrupa pazarındaki üstünlüğüyle olsun, sadece bir kesime hitap etme (nike: basketball ve rap) gibi bir yanlışa düşmemesi olsun her türlü bastığı karşılaştırmadır...
güncel Önemli Başlıklar