bugün

entry'ler (801)

murthy

(#19169948) okurken yüzümde malca bir gülümse olduğunu fark ettim. çok acayip yazmış.

jose mourinho

barcelona gibi bi efsaneye karşı nasıl oynanır dersleri veriyor. çözmesi zor oldu barcelona'yı 5 yedi , rezil oldu , 3 ön liberoyla oynadı ama sonunda çözdü.yenmesi veya yenilmesi önemli değil , artık real madrid , barcelona ile oynarken başa baş oynayabiliyor.

19 şubat 2013 arsenal bayern münih maçı

bayern münih'in hücumdan ziyade defansıyla öne çıktığı karşılaşma. arkadaş ne yapıyorlar , nasıl yapıyorlar bilmiyorum topu kaybediyorlar hah diyorsun tamam arsenal kontra atak yapacak kamera bir geliyor 8 bayernli oralarda takılıyor. çok daha fazla saygı duydum bugün bayerne. arsenal'i siktir et zaten.

simone pianigiani

nasıl savunma uzmanı koç lan bu. 3 maçta 300 yiyen bir takımın koçu nasıl oluyor da savunma uzmanı diye adlandırılıyor. nba'de o kadar sayı atılmadığı oluyor lan 48 dakikada.

aykut kocaman

"lan şaka maka fenerbahçe harbi şikeyle şampiyon olmuş." bu sözler 50 yıllık fanatik fenerli babama ait. adam 1 senedir her türlü ortamda fenerbahçe'nin şike yapmadığını savundu ama son günlerde o da pes etti. sen de pes et de git artık aykut ne olur git allah'ını peygamberini seviyorsan git hayatımı siktin aykut git. fener maçlarını heyecanlanarak izlemek istiyorum aykut. yenmek yenilmek neyse de heyecanımı aldın gördün. git la ne olur git.

1 ayda tamı tamına 284 adet sevişme isteği almak

(bkz: geçen yine sevişme isteği alıyorum)

zeljko obradovic

reyiz ah geleydin şu fener'in başına da bi adam edeydin. tanım olarak avrupa basketbolunun mourinho'su.

fırat aydınus

hata yapmamış hakemdir. çünkü yapılan şey hata değil. önyargılı bir şekilde , işgüzarlık yapmıştır. hata olsa buraya gelip de hata yapmıştır , sıçmıştır demem. çünkü fenerbahçeli olmama rağmen fenerbahçe maçlarını takip bile etmiyorum. ama o kadar yaygaradan sonra açtım izledim pozisyonu. caner'in veysel'in röportajlarını dinledim. neyse ne , sonuca gelirsek bir hakem hata yapabilir ama bir hakem önyargılı olamaz.

8 kasım 2012 mapooro cantu fenerbahçe ülker maçı

yine fenerbahçe'nin rakibinin 5 numaralarının yıldızlaştığı bir maç.

8 kasım 2012 fenerbahçe ael limassol maçı

hala çıkıp aykut kocaman'ı savunan adamalar var ya daha ne diyim ben. lan kaç kişi bu adam yüzünden bu maçı izlemek istemedi biliyo musun sen? hala çıkmış 3 galibiyet 1 beraberlik cart curt. sonra selçuk reyizi(!) oyuna soktu diye kızmayacak mışız? niye kardeş? kenarda salih uçan var. en son maçta adamı kurtarıcı diye oyuna almayı , bütün suçu ona atmayı biliyosun ama. şu kadroya bu kadar aciz futbolu oynatmak , bilmiyorum valla. he şunu da söyleyim aykut kocaman'a zamanı geldi çok destek olduk , olur dedik , yapar dedik yabancı gelene kadar o yapsın dedik ama kardeş 3 yıl oldu la. olmuyo işte güzelim kadroyu sikiyo adam , taraftarı maç izlemekten soğutuyo.

aykut kocaman

kendisi galatasaray'ın uzun yıllar boyunca çok büyük bütçeler harcayarak yetiştirdiği bir ajandır. ilk başta fener'in içinde oyuncu olarak oynatıp efsane dedirtmiş daha sonra da fener'in amına koymuşlardır.

simone pianigiani

kendisi daha yeni geldi tamam. sabredelim tamam. savunma oturacak tamam. hepsine tamam da arkadaş bugün real madrid maçında barış'ı neden 1 dakika bile oyuna sokmadın be adam. kariyerine cartına curtuna saygım var ama lan 1 dakika sok işte lan. bo sakat , bremer ne yaptığını bilmiyo ve sen hala mal mal izliyosun kenardan.

yaya toure

seydiou keita'yı çok afedersiniz ama top niyetine oynar.

yaya toure

hak ettiği değeri hiç bir zaman bulamamış bir futbolcu. yani şöhret olarak. yoksa para olarak amına koyuyor maşallah.

luka modric

real madrid'de ya gerçekten çok çok iyi oynayacak ya da beklentilerin çok çok altında kalacak. hiç bir şekilde ortası olmayacak gibime geliyor ama bunlar sadece benim içgüdülerim tabi.

larry bird

2012 abd milli takımı rüya takımı yener mi sorusuna : "muhtemelen yenerler. 20 yıldır basketbol oynamadım ve hepimiz yaşlıyız." diyerek gece gece kahkaha attırmıştır.

fenerbahçe ülker

anadolu efes ve galatasaray cayır cayır transfer yaparken transfer konusunda hiçbir hareketini göremediğimiz takım. aceleye gerek yok falan filan da abi alın da rahatlayalım geçen seneki kabus gibi sezonun üstüne biraz basket maçlarına bakasımız gelsin.

zeljko obradovic

bu reyiz hangi kulübe gidecek çok merak ediyorum. cska , efes , fenerbahçe , real madrid ve barcelona koç işlerini halletti. olimpiakos'a zaten gitmez. siena'nın da keza öyle bütçesi düşük.maccabi'nin zaten koçu var. bütçesi yüksek , taraftarı sağlam olan başka hangi kulüp kaldı lan avrupa'da ?

lebron james

(#15733816) beni göt etmiştir ne de iyi etmiştir.

roger federer

az önce vuruşlarından yapılmış bir video izledim ve şu anda duşa gitmem gerekiyo. allah kahretsin seni federer beni erkek halimle boşalttın lan onlar nasıl vuruşlar.