bugün

4 Aralık 2017 tarihinde şubeye gelen kargoyu hala dağıtıma çıkaramayan “kargo” şirketi. Şubede telefonlara cevap veren de yok. Müşteri hizmetlerini aradığımda şikayet kaydı oluşturmaktan başka da bi “hizmetleri” yok. Nasıl bir çalışma prensipleri var çözmüş değilim. Allah ellerine düşürmesin.
şerefsiz şirket. ulan bir evrak p.tesi yola çıkar da hala şubede bekler mi? telefonlara cevap vermemeler de neyin nesi şerefsiz insanlar. sizin yüzünüzden hiçbir işimi yapamıyorum. allah bin belanızı versin inşallah. nasıl bi karakter yoksunluğu sizinkisi anlamadım gitti.
bu kadar berbat bir kargo şirketi görmemiştim, sayelerinde bu eksiğimi giderdim.
işini gayet te iyi yapan bir kargo şirketi.
bir türlü beni evde bulamayan kargo taşımacılığı yaptığı iddia edilen şirket. bu sabah 9 da mesaj atmışlar "sizi evde bulamadık" diye. yaklaşık 30 saattir uyumuyorum ve evdeyim. ne ara geldiniz de bulamadınız?
Kargo şirketleri arasında en iyilerden. Uçakla kargo imkanı da var. Kesinlikle tavsiye ederim.
Adamı kanser eden kargo firmasıdır.
ne yaparsanız yapın uzak durun.
Siz Verilen adreste oturup kargoyu beklerken dağıtımı yapan görevli, büyük bir rahatlıkla "adresi bilmiyorum yea" gibi pişkin bir savunma yapabiliyor.

https://youtu.be/MsXYEql1jmk
Cuma günü gelen kargoyu getirmeyip Cumartesi de öğleye kadar çalıştıklarını söyleyip Pazartesi günü getireceklerini söyleyen insanların olduğu kargo. Türkiyedeki tüm kargo şirketlerinin Allah belalarını versin, onların yüzünden internetten alışveriş yapmaya korkar oldum.
bir zamanlar çok iyiydi

ama görünüşe göre son zamanlarda rakipleriyle eşitlemiş.
En pahali kargo firmasi. Zatensirf sirketlere calisiyor. Bireysel gonderi yok denecek kadar az.
Evet malesef sizin gibilere işim düştü. Şimdi önce güzel bir ısınalım.

*Boynunu kütletir*
*Açma gerdirme yapar*

Şimdi beni dinleyin sizi sırtlan suratlı or*spu çocukları.
Sipariş verdiğim ürünün kargo teslimatında isminizi gördügümden beri maddi manevi tüm değerlerinizi bir s*kiş fırtınasında sağa sola savurmayı hayal etmediğim bir dakika geçmedi. Niye? Ben sizin şerefsizlik seviyenizin ne aşamada olduğunu, bir kargoyu teslim etmemek için ne adilikler yapabileceğinizin bilincindeyim. internetten alışveriş yapan herkes bilincinde.

Daha ısınıyoruz.

Kargomun elime geçmesi 1 yıl bile sürse kerhaneden dönme o or*spu yuvası şubenize gidip teslim almayacağım.
Annenizin yavşak doğurmaktan gevşemiş o a* denen kuyusundan kova kova kan çekmem gerekse de şubenize gelmeyeceğim.
1kg altı şeyleri getirmemekle gurur yapıyorsunuz. O s*kik "gururunuzun" farkındayız. Alttan alttan "kargonuz teslim edilemedi" diyerek bizleri şubenizden teslim almaya teşvik ettiğinizi biliyoruz.

Yaptığınız ileri derecede or*spu çocukluğunun haddi hesabı bulunmamakta. Her seferinde aynı 2 numara.

1) Oooops araya haftasonu girdi ve kargonuz bir karışıklık sebebiyle bizde kaldı. Oof sad face :(

2)Oooops eve geldik ve yoktunuz. işte eve geldiğimizi iddia ettiğimiz ve o sırada annemizin vücudunu pazarladığımız saat. (öğleden sonra s*ki bok geçe, elbette evde olduğunuz bir saat.)

Bir aras kargo olmanızı beklemiyorum asla da olamazsınız ancak or*spu çocukluğu yarışında yurtiçi kargo ile olan bu kıran kırana mücadelenizi anlamadım.
Yürüdüğünüz yolu, sizleri siz yapan bugüne kadar yapmış olduğunuz tüm seçimleri s*keyim. Aşşşağılık yaşam formu orh*spu çocuğu "kargo" şirketinizin, çalışanlarınızın ağızlarının yaylarının bir fahişenin a*ından gevşek olmasına imkan veren yavşak oğlu yavşak yönetimin* ve ortalıkta "ay hemen geldi halbuki ne de iyi bir şirketmiş" diye ponyville de gökkuşağı s*çarak yaşayan sizi savunan kim varsa en içten dileklerimle anasıni s*keyim.

* (kimse kusura bakmasın ama müşteri hizmetlerini aradığımda yavşak gevşek konuşan "kargo gelirse gelir" diyen kaltak merve hanımlardan artık bıktım.)
görsel
Mng kargo amansız bir or*spu çocuğudur.
ataşehir'den göztepe'ye kargo getirmesi asırlar alan firma.

kapa dükkanı kapa.
Semtimizdeki şubesinden oldukça memnunuz. Turgay abi sağolun her işimizi çözüyor.
hafta sonu bir ürün satın almıştım firma da malesef ki bu orospu çocuklarıyla anlaşmalıydı adamlar ürünü şubeye getirmiş ama 2 saat sonra da ne arayıp ne de sorup "teslim edilemedi" diye şubede tutuyorlar ürünümü, telefon ettim neden böyle bir ibare var diye
"yurt ve kampüs adresiyle sizin oraya teslim yapamıyoruz en fazla rektörlüğün oraya vs getirebiliyoruz" diye ee dedim araçlarınız geziyor kampüste "işte arkadaşlar bazen uğruyorlar falan ama teslim yapmıyoruz" dedi odaya dönerken de mng nin aracını gördüm yurtların orada da ne diyeyim yani şimdi ?

bilkent şubeyle beytepe arasında ebesinin şeyi kadar mesafe var, satıcıya mesaj atıp "ekstra ücreti de karşılıyorum yeter ki bunlarla göndermeyin o şubenin mesafesi bana uzak tavırlarını da beğenmedim gidersem bir daha hizmet veremeyebilirler" diye mesaj attım. ananızı sikeyim sizin.
benim şimdiye kadar hiç problem yaşamadığım kargo şirketidir. internet alışverişlerimde bu kargo denk gelir taşıyıcı olarak artık tanıdıklarından işte olduğum saati bilip ev adresini vermeme rağmen iş yerime getiriyorlar.

seviyoruz kendilerini.
en az diğer kargo şirketleri kadar berbat. iyi kargo yok memlekette.
Muğla'da doğa katliamı yaptığı haberlerinden sonra, yani 2008'den beri kullanmadığım, aynı zamanda AKP'ye yakınlığıyla tanınan kargo şirketi.
(bkz: müptezel)
En hantal kargo şirketi. Kargo takip sistemi de kargo hakkında doğru düzgün bilgi vermiyor. Sabah kuryeye teslim edildiği ve dağıtıma çıktı bilgisi verilen kargom, mesai saati bitmiş olduğu halde henüz elime ulaşmadı. Kargo takip sisteminde kargom şubede gözüküyor. Sabah dağıtıma çıktı bilgisi vardı. Yani gel de küfür etme şimdi. Bugün bana ulaşması gereken kargo ne zaman gelecek acaba, yarın mı yoksa sonraki gün mü? Şimdi müşteri hizmetlerini arayıp bir güzel deşarj olmak istiyorum.
Diğer kargo şirketlerinden farksız olan kargo şirketidir.
adres bulamayan kargo şirketi.

ulan aramızda kuş uçuşu 300 metre bile yok, bu yıl bilmem kaçıncı kargomu "adresi bulamadık" diye kendim almak zorunda bırakıldım.
allahtan şehrin en işlek caddelerinden birindeyim, ara sokaklarda olsam kim bilir ne derlerdi.