bugün

Fazla insan değil, eğitimli insan ülkeye faydalıdır. işini Böyle yapan insanlar olacağına hiç olmasın.

https://www.instagram.com.../?igsh=MWExMWRjM21haHM3cg==
Koskoca kurumsal firma yalan mı soyluyor amk:) yoksun diyorlarsa yoksundur dostum
iade ürünlerde uzun süre bekleten kargo.
ürünü teslim aldınız ve iade etmek istyorsunuz. iade numarası oluşturdunuz ve kargo şubesine gittiniz. 2 saat zaman geçmeden iade almıyorlar. sistemlerine geç mi düşüyor ya da her ne boksa, siz göt gibi kalıyorsunuz.
böyle bir şey herhalde dünya üzerindeki hiç bir kargo şirketinde yoktur. amazon bunlarla çalışıyor. yapma amazon.
https://www.instagram.com...Wz/?igshid=MzRlODBiNWFlZA==
sürekli eleştirilen fakat uzun süredir sorun yaşamadığım kargo firması.
kargoyu dağıtmayıp şubede bekleten, whatsapp müşteri hizmetlerinin cevap vermediği kargomsu oluşum.
9 gun once sinav icin bir kitap siparis ettim. Yarin sinavim var ve hala kitabim yok amk.
en dandik kargo firması.
çalıştığım şirket kullanmasa asla kullanmayacağım kargo şirketi.
internette hakkında 1 tane bile olumlu yorum bulunmayan kargo şirketi.
internetten yapmış olduğum bir alışverişten dolayı mecburen kullanmak zorunda kaldığım ve kargomun takip numarasını hala vermeyen dandik bir kargo şirketi. aslında hepsi aynı bok. coronadan sonra da iyice sapıttılar.
tatlımcımlar uzak durun,kargo tekmelemeler adrese geldik bulamadıklar hepsi bunlarda ya affedersin ama sokağa çıkma yasağı varken nereye gidebilirim ki zahmet edip kapıyı çal açmazsam yine git.hobi olarak kargoculuk yapıyorlar iş ciddiyeti yok sizi ciddiyete davet ediyorum,lütfen davetime iştirak edin.
https://www.instagram.com...phG/?igshid=12mp0ak4p6vj0
ptt kargodan daha iyi olduğu kesin olan kargo şirketlerindendir.
arkadasima gönderdiğim hediyeyi 28 araliktan beri subede bekleten oluşum. bakin 28-29-30-31 aralik. bugün 1 ocak 2021. 4 ocak pazartesiye kadar her yer kapali. en erken pazartesi teslim etseler tam 7 gün (28 aralik'i dahil etmedim) küçük bir paketi subede bekleten rezil kargo şirketi.
hakkında çok fazla olumsuz şeyler duyduğum kargo firması. ulan alt tarafı bir paketi a noktasından b noktasına getireceksiniz buna rağmen bu kadar kötü eleştiri almayı nasıl başarıyorsunuz ilginç.
Ne zaman bir şey sipariş etsem ve siparişim mng kargo aracılığıyla gelecek olsa, asla o kargoya ulaşamıyorum. Evde yokmuşsunuz geri gitmiş kargo diyorlar, halbuki tüm gün evdeyim. Zaten gelseler ya bulurlar ya da kağıt yapıştırırlar, onu da yapmıyorlar. iki defa 3 kg'lık kedi mamasını eve taşıma durumunda kaldım. Şaka gibiler.
Rezillikte sürat kargoyu dahi geride bırakan, kargo şirketi. 4 gündür burdurdan ankaraya kargo bekliyorum, sanırım develerle taşımacılığı sağlıyolar.
Mng ve aras rezillikte ölümüne kapışır.. bir kargo gümüşhaneden sinop a 4 günde gitmez mi amk. Yürüyerek götürsen zaten üç günde teslim edersin. insanlar neden bu iki firmayı tercih ederler bilmem.
pislik, rezil ve çöp bir firmadır. adrese teslim şartı ile ücret almalarına rağmen adrese teslim kargoları çıkartmazlar ve şubeden teslim almanızı beklerler. bu kadar da sahtekar ve şerefsiz şubeleri olan bir firmadır. aldıkları adrese teslim hizmet bedelini de cukkalarlar.

şubeye gidip neden adrese teslim yapmadıkları sorulduğunda "yetersiz eleman ve araç olduğunu, tüm sorunun bölge müdürlüğünden kaynaklandığını" söylerler.

açıkçası tepeden şubeye rezil ötesi bir organizasyondur. tek önlem mng kargo kullanan şirketlerden alışveriş yapmamak, adrese teslim edilmemiş kargoların yasal süre dolunca tekrar göndericiye iadesini beklemektir.

tanım: kurumsal kepazeliğin vücut bulmuş hali.
insanların çoğu internetten sipariş vermeye başladı. Kargolarda yığılma var.
Bu kargoculara gölge çalışan girip denetime soksa hepsi, çok eminim, hepsi kapatılır. Türkiye'deki tüm kargo şirketleri ve mükemmel çalışanları.
Kargoları top sektirir gibi arabaya koydukları rivayet edilir.
aras veya yurtiçi gibi diğerlerinden 15 liraya gönderdiğin evrağı aynı adrese 30 liraya götüren şirkettir. acaba diyorsun gönderdiğin ilçenin etrafını dolaşıp arka tarafından falan mı giriyorlar ki diğerlerine nazaran 2 katı ücret alıyorlar.
Dünyanın en rezil kargo şirketi...