bugün

bir araba modeli ve etek çeşidi.
(bkz: mini etek)
(bkz: minicik)
(bkz: minnacık)
en pahalı türü için; (bkz: mini cooper)
bilgisayardan kamera görüntülerini izletmeye yarayan dvr kartların bir çeşitidir..*
3. nesil bir yazar. hoşgelmiş sıcak aile ortamına. zirvelere de teşrif etsindir.
çevresi tarafından gıcık olarak nitelendirilen ama aslında extra gıcık olan istanbullu yazar..hosbulduk.
sozlugun son model yazarıdır. kendısını cok merak ettıgımden bır bulusma ayarlamayı planlamaktayım. hatta neden bugun olmasın?
(bkz: az sonra yanındayım)
kurban bayramı dolayısıyla zıyaret etmek, bayramlasmak ıstedıgım yazar. ama dur yahu bayram degıl kı... olsun bayram degıl seyran degıl atasozunu uzerınde gerceklestırmek ıstedıgım 3. nesıl.

(bkz: ben de gelıyorum dur)
bizi cafesinde çok güzel ağırlayan, tasarımına ve yemeklerine hayran kaldığım mekanın şirin ve misafirperver sahibi, ayrıyetten eniştemiz olur kendileri.*

(bkz: adam burda)
dün bizleri en iyi şekilde ağırlayan, sözlüğün bel kemiği olma yolunda ilerleyen, enişte tayfası için de yerini olan yazar. **
(bkz: mini bizi discoya götür)
zirveye gelmediği için kınadığım, okyanusu da bırakmadığı için kızdığım yazardır. bekliyoruz efendim.**
bir an önce hak ettiği yer olan, yazarlarımız arasın da görmek istediğim üstad. eminin bu yanlış anlaşılma çok kısa bir süre de çözülecektir.
asrın en güzel nargile zirvesinde* yardımlarını beklediğim yazar.*
çaylaklıktan tekrar yazarlıga donmus olan yazar kişisi.*
su saat olmus hala poker oynayan yazar.
hala poker oynayan kafayı sıyırmıs kendı kendıne entry gırıp duran yazarımsı yazar.
ılgınc bırı tarafından bu saatte durmadan eksı oylanan yazar.*
zirvelere okyanusu ile katılarak bizleri mutlu eden yazar. gene gel hep gel hatta burdan okyanusa bi de sesleniş yapalım: tut kulağından getir yazarı. *
en efendi hiç de tiki olmayan yazar. adam sesi solugu cıkmadan nargilesini içti o mu battı gözünüze sorarım size yazarı. *
çok yerinde tespitleri olan ****, ayrıca çok da zevkli * bir şahsiyet olduğunu söylemeden geçemeyeceğim yazar. ayrıca, çok da sevdim kendisini. tekrar görüşmek isteyeceğim yazarlardan.
(bkz: süper mini)
kısmetse ilerleyen zamanlarda sahsımın karsilikli lambada yapacaği olmadi (maceranada olur) yazar.
kismetse ilerleyen zirvelerde daha cok konusmak istedigim yazar. ***
kafa dengim, adamım, karşınıza alıp da konuşmaktan zevk alabileceğiniz "benjamin" hayranı yazar.
(bkz: mini one)
çok sağlam araba kullanan yazar. *
güncel Önemli Başlıklar