bugün

entry'ler (11)

merve taşkın

Kendisinin zihinsel sorunları olduğunu düşünüyorum gündeme gelmek ve mesaj vermek için çaba.
(bkz: ciddiye alınmayan bir mal)

bimde tadı güzel olan yiyecekler

kekstra felan alıyorum bazen o güzel gidiyor.

amerika da zencilere yapılan ırkçılık

Son bulan zihniyet olmadığı sürece devam eder.

motorun çarpıp kaçması

yazın başıma gelen bir olaydır Didim Altınkum sahilde plaj yolunda yürürken karşımdan bir motorsiklet geliyordu üstelik plaj yolu olmasına rağmen taşıtların yasak olduğu plaj yolunda süratli bir şekilde karşımdan geliyordu görünce sağa doğru yürümeye başladım baktım ben sağa geçince arkadaş da hemen Sağa kırdı ama önüne hiç bakmıyor plaja baka baka sürüyor motoru sola geçtim bu sefer de yavaş yavaş sola gelmeye başladı bende sinirlendim hiç durmadan üstüne doğru hızlı hızlı yürümeye başladım ve beklenen o an evet motor üstüme tosladı tam çarpma anında herif hop hop hop dedi ve vurdu telefon bir yana terlikler bir yana kafayı motorun üst kısmına gömdüm ve yere düştüm burnumu o kadar sert vurdum ki ayağa zar zor kalktım bacak diz desen asfalta sürtünce malum yarıklar içerisinde kaldı ayağa kalktım küfürler ede ede motorcuya doğru yürüdüm bu arada motorda 2 kişi var arkalı önlü ve büyük motorlardan arkasında kasa olan velhasılkelam ben adamlara saldırmak için hazırlanırken yanıma koşan vatandaşlar beni tuttu adamlar da o sırada kaçtı bildiğiniz yere düştüm adam hiç motorundan inmedi hatta motorunun direksiyonuna elleriyle sert sert vurup napıyorsun abi ya diye bana bağırıyor orda ki vatandaşlar olmasa 2 tane cenaze çıkacaktı ordan küçücük bir çocuğa çarpsalar beyin kanaması geçirse bu kadar şerefsiz ve adilik olamaz aynı günden direk emniyete gidip ifade verdim ve şikayette bulundum fakat kaç ay geçmesine rağmen bir sonuç alamadım büyük ihtimal ciddiye alınmadı insan canı bu kadar üzücü olunca insan sinirlenmeye devam ediyor o koca kafanı asfalta yapıştıramadığıma daha çok üzülüyorum..

eren ekin kıran

Vikipedi'de biyografisi bulunan genç bir arkadaşımız. duyduğuma göre çok servetli zengin bir aileden geliyormuş boş zamanlarında iPhone kırdığını Ve arka gövdesini hunharsızca karaladığı hakkında söylenti duyulmuyor değil amerika'ya taşınacağını söylemekte sık sık yurt dışına gider önemli insanlarla telefon görüşmeleri yaparmış kendini biraz gizli tutuyor görülüyor fakat çok kral bir çocuk diyor herkes..

çaylak üye

ilk defa tuşlu telefondan dokunmatiğe geçen adamlar gibidir.

iphonu kılıfsız kullanan adam

zenginlik fakirlik meselesi konuşulur.
bir bakımdan fakir olabilir bir bakımdan zengi, n orjinal iphone kılıfı deri 160 TL onu veren adam zengindir onu kullanan kullanmayan vermiyordur arkası çizilir oda zengindir sonsuzluga giden bir çizgiye gireriz aq

sevdiğin kızla konuşamamak

çok boktan bir durumdur çekinirsiniz ya beğenmezse ya konuşurken gevelersem ya kekelersem heyecandan dediklerimi unutursam vs vs saçma salak şeylere kafanızı yorursunuz.
bi düşünün bazı erkekler var kızların yanında başka birine ana avrat bacı hala dümdüz girerler ve bunu kızların yanında yaparlar bazı kızlar hatta bu tür erkeklere bağlanırlar hoşlarına gider bağlananl
ar ise 14-19 arası olanlar bunların üstünede çıkabilir kişilik meselesidir bunu söylememin sebebi siz bi kıza onu sevdiğimi söyleyeceksiniz ona herhangi bir hakaret ve ya küfür etmeyeceksiniz size biri gelip sizi sevdiğini değer verdiğini söylese dünyanın en boktan tipsiz dışarda 31 gün kalmış lor peyniri gibi koksada bir insanın sizi sevip değer verdiğini bilmek insanın içini ısıtmazmı hani bir tebessüm olur işte o yüzden kıçınızı kaldırın utanmayın sokarım lan diyin açın bi Kurtlar vadisi jenerik müziği 2 dakika sonra gaza gelip yastıkları yumruklarsınız kardeşiniz varsa onu döversiniz çıkartıp vurursunuz masaya bam bam bam bam diye koyarsınız siz kötü birşey yapmıyorsunuz kıza sevdiğini söylediniz farzetki reddetti ne olucak sizi dövücekmi polise mi şikayet edicek bu çocuk bana aşık olmuş diye beğenmiyorsada salaklık yapıp kızın peşine tecavüzcü gibi takılmayın konuşmak istemiyorsa saygı duyun bu kadar basit hadi sağlıcakla kalın unutmayın gülü seven dikenine katlanır şimdi gidin ve kıza açılın yoksa başka bir alıcısı gelir (Y)

tuvalet kağıdı olmaz ise ne yapılır

ilk olarak sakin olmanız gerekir. dışkıyı bıraktınız sifonu çektiniz fırçayla temizlediniz bi baktınız peçeye yok başta bir hass diyeceksiniz kendi evinizdeyseniz sıkıtnı yok fakat misafirliteyseniz sıçtınız ilk olarak muslugu açın ses basıklıgı yapsın duşakabine girin çeşmeyi açın poponuzu bi güzel yıkayın yere bok parçaçıkları düşerse suyla parçalayın çok ufak olunca delikten gider sonra şampuan alıp yerlere dökün koku olmasın bu işlemi hızlı gerçekleştirin anlaşılırsa çok fena rezil olursunuz iş bittikten sonra hiçbirşey olmamış gibi kaldıgınız yerden devam edin yaptığınız çok ibnece bir hareket fakat o boklu götle kıyafetinizi giymek istemezsiniz

sıçarken tuvaletteki pis suyun kıça sıçraması

her insan evladinin başına gelen bu talihsiz durum, her ne kadar cozumu olmayan bir sorun gibi gozukse de cozumu cok basittir. ikinmaya başlamadan once dışkının birakilacagi sulak bolgeye bir miktar tuvalet kagidi atilmasi suretiyle sicrama eyleminin gercekleşmesi engellenebilir. lakin sifondan gelen suyun tazyikinin az oldugu durumlarda, tuvalet kagidi uzerinde kalan dışkının, defalarca sifonun cekilmesine ragmen bir sure daha su uzerinde kalacagi aşikardır..

köpek efekti kullanan kızlar

çok tehlikelidirler ağızlarını açıp dururlar her açtığında fiğukk diye ses gelir ve ekrana köpek dili gelir kendilerini köpek yapıp o lanet olasıca sivilcelerini kapatırlar amaçları tatlı görünmektir fakat tam bir maymuna benzerler köpek efektini grup olarak yapan kızlar en tehlikelidirler 911'i arayıp polis ekiplerine bulundugunuz yeri haber vermeniz şiddetle öngörülür Saygılar...

-Çaylak maymunorangutan