1. 1.
  güzel bir türkiye kupası eşleşmesinin ilk maçı. en azından anlamsız bulunan türkiye kupası'na biraz heyecan katacaktır. ayrıca bir beşiktaşlı olarak fenerbahçe'yi ilerleyen turlarda görmek isterim. bunu da belirteyim.
  10 -6 ... el cordobeslerin yedincisi
 2. 2.
  fenerbahçemiz için sevilla maçları öncesi moral niteliği taşıyacaktır...

  (bkz: burdan yetkililere selam ederim)
  (bkz: öyle iyi insanlarsınız ki)
  7 -28 ... kill for you
 3. 3.
  üç ihtimalli maç. * * *
  24 -37 ... damat hobbit pasa
 4. 4.
  ne kadar galatasaraylı varsa maç sonrası içleri ısınsın diye çay ikram edeceğimiz maçtır.

  (bkz: bir insan eğiticisi olarak fenerbahçe)
  (bkz: bir medeniyet ölçütü olarak fenerbahçe)
  10 -21 ... damat hobbit pasa
 5. 5.
  bir gazoz kupası olan türkiye kupasına renk katacak eşleşme.

  neden mi gazoz kupası, ikinci lig takımları olan şanlıurfa ve alanyaspor'u yenip, kayseri ve antep'le berabere kalarak çeyrek finale çıktık. üstelik lider olarak. ayrıca lider olarak çıkmanın da bir önemi yok sanırım.

  uefa kupasına gidecek 2.takımı belirleyecek olmasının dışında hiçbir önemi yoktur. bu durum da fenerbahçe, galatasaray ve beşiktaş'ı ilgilendirmemektedir çünkü ligimizde her halikuarda bu üç takım ilk üç sırada yer almakta ve avrupa biletini almaktadır.

  evet tam düşündüğün gibi, 25 senedir alamadığımız için böyle düşünüyorum. yoksa türkiye kupası, en süper kupa. bbc ve rtl bile naklen yayınlıyor. eurosport zaten maç öncesini veriyor santraya doğru adı altında.
  8 -5 ... yalnis
 6. 6.
  (bkz: mazlum u getirin bana)
  17 -7 ... pulp fiction
 7. 7.
  (bkz: fener için opera)
  9 -14 ... yamuq
 8. 8.
  fenerbahçe camiasının, delikanlılığını göreceğimiz maçtır. paşa hazretleri, kupa maçlarına yedek oyuncular, paf takımından gelenlerle çıkacaklarını beyan etmişlerdi, en son. ama o kadar balık hafızalılar ki kesin unutmuşlarıdır. neyse, uzun lafın kısası, bekle bizi khalkedon 2500 aslan orayı yıkmaya gelecek her zaman oldugu gibi oradayız..
  8 -11 ... fiftyfifty
 9. 9.
  yedek çıksak galatasaray için facia olabilecek maç. kezman falan oluyor bizim yedekte malum...
  yıkmaya gelen 2500 aslan'ın bir aslan miyav dedi şarkısı eşliğinde yıkılmış bir şekilde kös kös geri dönecekleri maçtır bu maç.

  ancak teselli ikramiyesi olarak kendilerine çaykur'un sallama çayı, sıcak su, poşet içerisinde doğuş şeker ve plastik karıştırıcı verilecektir. kesin mağlubiyete ve muhtemel hezimete rağmen bu hediyeler sonrasında aslanlar, evlerine mutlu mesut döneceklerdir.

  (bkz: bir gariban dostu olarak fenerbahçe)
  (bkz: seviyoruz sizi keratalar)
  17 -27 ... damat hobbit pasa
 10. 10.
  (bkz: 11 mayis 2005 galatasaray fenerbahçe maci)
  4 -2 ... shunketsu