bugün

entry'ler (421)

galatasaray a teknik direktör önerileri

(bkz: quique sanchez flores)

adamın ismi karizma. tipi de bülent korkmaz'a benziyor. oradan da yırtıyor. olur bu.

nilgün

refik halid karay üçlemesi. Türk Prensesi Nilgün, Mapa Melikesi Nilgün, Nilgün'ün sonu romanlarından oluşur.

4 vakit namaz kılan genç

şeytanla cebelleşir her daim. bazen sabahları kalkamaz, bazen yatsıda uyku ağır basar. ibne şeytan hepsi onun oyunu. ama bir gün o iblise karşı da galebe çalacaktır bu gencimiz.

kim kardashian ın poposunu tek kelimeyle anlatmak

(bkz: kashardian)

iki kelime ile anlatacak ise;

(bkz: kim kashardian)

metrobüs

bu araca her durakta "daha da yolcu binemez herhalde." denilmesine rağmen her durakta inen sayısından daha fazla sayıda yolcu binmektedir. bu araçlarda sınır yok. çok büyük teknolojidir. bunun da başka açıklaması yok.

14 şubatta boşta olanlar birbirleri ile eşleşsin

ilginç ve üzerinde durulması gereken bir kampanya. destek de verilmesi gerekiyor. ayrıca ilgilenenler olursa diye;

"adim samuel, 25 yasim.ilginç, enteresan bi fizige sahibim..hemcinsime ilgim yok, karsi cinsime de ilgim yok, hiçbi cinsime benim ilgim yok..küba göçmeniyim.çok iyi salsa, latino, rumba, samba, cha cha yaparim..insaniyim, humanistim..benimlen iliski kuracak insani tanimak isterim.o yüzden mutlaka karsi karsiya gelmeliyiz..cinsel olarak zayif yaradilisliyim.önemli degil, hersey mi canim sex..benimle insani olarak muhattap olmayin.ben karsimdakiylen iletisim kurmam.gözlerimden anlamasini isterim.bakistimmi olay bitmistir benim için..anne baba çok önemli, bilgisayar sart.yabanci dil ilk tercihim..kalbimin çiçegini kübadan getirdim, almazmisin?? adim samuel 25 yasim."

(bkz: #59684)

inci sözlük ün aslında sözlük olmaması

kendilerine ait bir formatı olan internet sitesidir inci sözlük. amaç sadece bilgi olsaydı eğer, kullanıcıları bu tarz bilgi veren sitelere, sözlüklere girerlerdi. sadece küfür ediyorlar diye hor görmemek lazım. küfür mü ediyorlar? etsinler a.q ne olacak. ayrıca adamlar her yeni başlıkta küfürün ayrı bir tanımını da yapıyorlar, bu konuda çığır açıp bilgi veriyorlar. daha ne olsun...

sevişmesi için sevgilisine umumi vekalet veren kız

resmi, yazılı bir belgeye de dayana bilir. buna da sevgili muvafakatnamesi denilir. şekil şartı aranmasa da hukuksal açıdan herhangi bir karışıklığa sebebiyet vermemesi için noterlikçe onaylı yazılı belge düzenlenmesinde fayda vardır. sonra yok ben duymadım, yok ben bilmiyordum diyenin vay haline...

(bkz: muvafakatname)

galatasaray

her sabah işe giderkene alisamiyen'in önünden geçiyorum ve baktığım zaman türk telekom arena kombinesi almak için bekleyen 3-5 kişi görüyorum ve şaşırıyorum "ulan hala kombine kuyruğunda bekleyen adam var" diye. bense çoktan vazgeçmiştim o kombineyi almaktan. demekki aşk dedikleri şey böyle birşeymiş de bizde eksikmiş.

ejder kapanı

yahşi batı ile ejder kapanı arasında muallakta kalıp, son anda ejder kapanında karar kıldım. aslında sözlükte yapılan yorumlardan da etkilenmiştim bu tercihi yaparken ama filmin sonunda tercihin yanlış olmadığını anladım. çok da keyif aldım filmden. başarılı, güzel film olmuş. bu arada kenan imirzalıoğlu da her filminde, dizisinde ölüyor deli yürekten itibaren. sanırım ezel'de de ölecek. yapmayın kardeş...

1 ci mekanize piyade tugayi

327. dönem olarak asteğmenlik görevimi icra edeceğim tugay.

327 nci dönem yedek subay sınav sonuçları

şahsım adına dağ.komd.okl.ve eğt.mrk.k.liği eğirdir isparta şeklinde sonuçlanmış sınav. çok iyi şeyler söylenmiyor eğirdir hakkında ama bir şekilde bitecek. herkese şimdiden hayırlı teskereler.

yusuf akyel

fenerbahçe altyapısından galatasaray altyapısına transfer olan sol ayaklı orta saha oyuncusu.

22 mart 2009 st istanbulls fc ihtiyar heyeti maçı

ilk yarısında, 5-1 gibi bir skorla, st istanbulls olarak önde olduğumuz maçtı. nasıl oldu da maç bu şekilde bitti anlayamadım. başkanın acilen takıma kondisyon yüklemesi gerekiyor. bu lig böyle bitmez.

fener yenilince cimbom un da yenik sayılması

ezeli rekabet, ebedi dostluk. bu aralar kim daha fazla sıçacak diye rekabet ediyorlar, her hafta ikisi birden sıçarak dostluklarını da bozmuyorlar.

22 mart 2009 galatasaray eskişehirspor maçı

yönetimiyle, teknik direktörüyle, sahadaki futbolcularıyla bir takımın nasıl sıradanlaştırılacağının en güzel örneği. başka da bir şey değil.

uludağ sözlük birinci gazoz ligi

esbpl örnek alınarak free maçlar yapılıp henüz bir takımda kendisine yer edinememiş arkadaşlar, kadrolarında eksik bulunan takımlara yerleşebilirler. bunun için hali hazırda kurulan takımlara karşı karma maçlar düzenlenebilinir ve takım kurmaya niyetli kaptanların da bu maçları seyredip eksikliklerine göre transfer teklifleri yapabilirler. yani esbpl'de olay bu şekilde cereyan edilmekte. şartlar olgunlaşması ve de esbpl ile çakışmaması halinde ben de bu organizasyonun içinde bulunmak isterim açıkçası...

arda turan

21 aralik 2008 galatasaray besiktas maci'nda kaç tane top kaptığını merak ettiğim futbolcudur. insanüstü bir gayret göstererek 3-5-2'nin sol açığında nasıl oynanılması gerekiyorsa onun kat be kat üzerinde oynamıştır.

cüneyt çakır

ya gerçekten futbol cahiliyiz ya da fanatiklik gözleri karartıyor. galatasaray'ın ilk golünde topa hakim değildi rüştü ve servet'in atmış olduğu gol nizamiydi. arda turan'ın dar alanda iki kişiyi geçmesi ardından da holosko'nun çelmesiyle yere kalması da fauldü ve de hakem penaltıyı çaldı. dikkat edilirse holosko bu pozisyona itiraz dahi etmemiştir. son olarak lincoln'ün yere düşürülmesiyle- düşürülmesiyle diyorum dikkat et- kazanılan penaltıda da hakem haklıydı. çalımı yiyen uğur ellerini kollarını kullanarak lincoln'ü engelledi. topla alakası yoktu. ilk penaltıda olduğu gibi bu penaltıda da penaltıya sebebiyet veren futbolcu hakeme itiraz etmemiştir. delgado'nun pozisyonunda ise evet delgado kendisinin bir hareketiyle kartı yediğini belirtmiştir ama bunu yaparken de hakemin gözünün içine baka baka elini kaldırmış, hakemin otoritesini zedeleyecek hareketlerde bulunmuştur. ağlamaya gerek yoktur.

21 aralık 2008 galatasaray beşiktaş maçı

ilk yarıda görüldü ki arda turan'ın ebesi bu maçta çok iş görüyor. arda turan maçta kendini parçaladı. kah defansta kah ileride. ikinci yarının sonuna kadar bu performansla gitmesi imkansız gibi görünüyor. skibbe'nin ikinci yarıya sabri-nonda değişikliğiyle başlaması şart. çünkü beşiktaş sürekli olarak galatasaray'ın sağ kanadından hücum yapıyor. bu değişiklikle birlikte arda turan da bir nebze rahatlayabilir. daha çok hücum düşünebilir...