1. 1.
  asıl ismi "ramon gerard antonio estevez" olan, emilio estevez ve charlie sheen'in babaları.amerika'nın ırak işgaline karşı çıkan bir kaç aktörden biri.*
  ... gwaihiri
 2. 2.
  3 aralık 1940'da ohio'da doğan amerikalı aktördür. kariyerinde ilk başrol oyunculuğunu brodway'de sergilenen subject was roses adlı tiyatro oyununda yapmıştır. 1967-2006 tarihleri arasında 100'e yakın filmde rol alan aktörün önemli filmleri, köstebek, bobby, sıkıysa yakala, silahşör, borsa, siesta, gandhi, kıyamet ve cassandra geçidi'dir. ayrıca, emilio estevez ve charlie sheen'in babasıdır. *
  1 ... jassemine
 3. 3.
  apocalypse now da otuzlu yaşlarını görebileceğimiz usta, en son the departed da gördük kendisini.
  1 ... paradigma
 4. 4.
  Oyunculuğunun doruk noktası "apocalypse now" filmidir. Öyle bir oyunculuk sergiler ki savaş psikolojisinin içine sokar. Her bakışı içinde bulunduğu durumu sorgular, gerçeklerin farkına varır gibidir. Albay Kuntz'a esir düştüğünde yüzünde endişe belirir. izlemeye değer film, izlenmeye değer aktör.
  1 ... heathcliff
 5. 5.
  http://murcasa.blogspot.c...ket-her-turden-insan.html
  ... camel
 6. 6.
  the amazing spider man'da peter parker'ın 23431. amcasını oynamıştır. bıkmadılar aynı filmi 5000. kere çekmekten amınıke.
  ... giallo e blu
 7. 7.
  amerikalı aktör. Anger Management serisinde yer almışlığı vardır.
  ... pink penelope
 8. 8.
  mass effect 2 ve mass effect 3'te oyun tarihinin en başarılı antagonistlerinden olan the illusive man'e hayat veren aktör.
  1 ... wolf
 9. 9.
  aykırı dostlar filminde oğlu charlie ile karşılıklı oynamış aktör.
  ... sansyoklan
 10. 10.
  protesto ve sivil itaatsizlik eylemlerine katıldığı için toplam 66 kez tutuklandı. Sheen, en son 2007 yılında Nevada Nükleer Test Alanı'na izinsiz giriş yapmaya çalışmıştı.
  1 ... true