1. 1.
  2003 yılı yapımı, yönetmenliğini peter seagal'in yaptığı sinirlere şenlik, güzel bir film.

  ing. 'öfke kontrolü' manasına gelmekle birlikte dilimize 'asabiyim' olarak çevrilerek gösterime girmiştir.

  başrollerinde;
  jack nicholson , adam sandler , john torturro , marisa tornei, luis guzman, jonathan loughran ve heather graham yer alıyor.

  süresi 101 dakika.

  jack nicholson ve adam sandler'in oyunculukları her zaman olduğu gibi harika.
  jack nicholson'un müthiş oyunculuğundan her filminde olduğu gibi bu filmde de keyif almak için sağlam ve esnek sinirlere sahip olmak gerektiğini takipçileri zaten çok iyi bilirler.
  bunun dışında spoiler vermek istemiyorum. izleyin ve keyfini çıkarın.
  ... ditty
 2. 2.
  muhteşem bir komedi, izlenmeye değer. hele bir sahne var ki sizi mest ediyor.
  http://www.youtube.com/watch?v=loWrI1FneSM+
  1 ... samur
 3. 3.
  jack nicholsun'un özellikle mimikleri ile yaran psikoterapisti, adam sandler 'in ise "oha yani bu kadar olmaz dediğimiz" olaylar sonucu sinirlerine hakim olamayan bahtsız bedevi 'yi canlandırdığı komedi filmi
  1 ... spectr
 4. 4.
  yönetmenliğini peter segal'in yaptığı başrollerinde ise mükemmele yakın oyuncuğu ile jack nicholson ve adam sandler'in olduğu 2003 yapımı komedi filmi.
  filmin belki de en büyük artısı şüphesiz şu oyuncu künyesinde parıl parıl parlayan jack nicholson ismidir. kendine has mimikleri ve her daim seyir zevki olan bir oyuncudur ve bu filmde de kendisinden bekleneni yapmış, kırmış geçirmiştir. lakin bunun yanında en azından sırıtmayan bir oyunculuğa sahip adam sandler'in performansını da es geçmemek lazım. sonuçta jack nicholson gibi bir adamın yanında sırıtmadan iyi bir performans sunmak hiç kolay iş değildir. zaten adam sandler, peter segal yönetmenliğindeki filmlerin gedikli oyuncusu gibidir. birlikte bir çok projeye imza atmışlardır. 50 first dates ve the longest yard projeleri bu birlikteliklerine örnektir. lakin bana kalırsa hiçbiri anger management kadar iyi iş çıkarmamıştır. malum işin içinde jack nicholson varsa her şey değişir.
  bir de unutmadan film kelime dağarcığıma "goosfraba" gibi değişik bir kavramı da sokmuştur. bazen bir cinnet her şeyi halleder kıvamında sinirlendiğim anlarda bu sihirli sözcüğü kendi kendime tekrarlamadım değil. ha, bi faydasını gördüm mü ? yok, ben hala patronumu doğramak istiyorum tabi o ayrı.*
  buradan sonra yazacaklarım fena halde spoiler içermektedir, bilginize sunulur. ondan sonra vay efendim ben görmedim, vay efendim ben bilmiyordum demeyiniz çok rica ederim.

  --spoiler--
  bir kere her şeyden evvel oyuncu künyesinde varlık gösterememiş ve bu nedenle çok üzüldüğüm bir yetenek vardır ki o da şu tombul, sarı kedi olurlar. kendisi gerçekten filme ayrı bir hava katmış. o ne karizmatik bakış, o ne endamdır. hayran kaldık, yeni projelerde kendisini görmek isteriz.
  bunun dışında oyunculuk açısından elbette bir jack nicholson ziyafeti söz konusu.
  filmin belki de en güzel sahnelerinden biri ikilinin şu ı feel pretty şarkısındaki performanslarıdır. jack nicholson yine şahane mimikleriyle güldürür de güldürür.
  --spoiler--

  bünyesinde jack nicholson gibi bir yeteneği barındırması dolayısıyla en azından sırf bunun için bile izlenebilir olan film. bu filmi izlerken koltuğunuza çok büyük beklentilerle oturmazsanız hayal kırıklığı ile de kalkmazsınız. bu açıdan bakıldığında keyifli bir iki saat geçirmek için rahatlıkla tavsiye edilebilir bir peter segal filmi.
  ... roark
 5. 5.
  güzel vakit geçirtecek bir romantik komedi. adam sandler rolüne çok yakışıyor gerçekten de. jack nicholson için zaten söylenecek söz yok. filmin içinde olayların nereye gideceğini kestirememenin gizemi var ve belki de bu filmi çekici kılan en temel özelliği. ayrıca her erkek evladı linda'yı görüp ahh şu benim sevgilim olsa diye iç çeker heralde, o ne tatlılık.

  --spoiler--
  yolun ortasında söyledikleri "what a pitty girl linda" şarkısı efsanevi derecede güzel olmuş. haa bir de ne vardı: guuuss frabaaaahhh!
  --spoiler--
  3 ... rabbit
 6. 6.
  2003 yapımı olan bu film türkiye'de asabiyim olarak geçiyor.
  baş rollerinde adam sandler ve jack nicholson'ın yer aldığı komedi filmi.
  insan filmin kurgusundan etkilenmeden edemiyor.
  iki usta oyuncunun bir araya gelmesiyle birlikte ortaya güzel bir iş çıkmış.
  3 ... charlie fineman
 7. 7.
  güzel zaman geçirmenize vesile olacak filmdir fakat filmde oynayan usta isimlere baktığınızda beklentileri karşılamadığına şüphe yok. jack nicholson ve adam sandler bir araya gelmişken unutmamızı mümkün kılmayacak bir film ortaya çıkmasını dilerdik.
  ... hgcua
 8. 8.
  adam sandler, jack nicholson'ı biraraya getiren, karakter ağırlıklı bir film.
  ... kafka ve kinyas
 9. 9.
  (bkz: charlie sheen)'in yeni dizisi 2012'de fx'te yayınlanacaktır .
  1 ... eric draven
 10. 10.
  emre belözoğlu'nda bulunmayan yada eksik olan duygu.
  not:fenerbahçeliyim.
  1 ... yalnizligibulanadam