1. 1.
  barlar sokağı bodrumunki kadar abartı ve yapışş yapış vıccık vıccık olmayan tatil yöresi.
  3 -3 ... sıçtırtma lamasına
 2. 2.
  back street, beach clup ve daha nice eğlence mekânlarıyla süper rahat bir tatil beldesi.. bodrum'a da 10 basar ayrıca
  6 -1 ... ferrole
 3. 3.
  bir defa gitme fırsatı bulduğum lan biz daha niye yaşıyoz dediğim tıka basa turist dolu güzel yurdumun güzel tatil beldesi.
  2 -1 ... lancelot
 4. 4.
  içmeler, koyları, yat limanı, barlar sokağı, marmaris kalesi, kleopatra adası gibi görülmeye değer yerler ile çevrelenmiş; sezon başı ve sezon sonunda çok makul fiyatlara tatil yapabileceğiniz, yüksek yabancı nüfusu ile dikkat çeken tatil beldesi.
  1 ... koko
 5. 5.
  muğlaya bağlı bir tatil beldesidir ve bu sevimli beldeye gidilecekse içmeler' de kalınmalıdır,kleopatra adası ve kızkumu da görülmelidir
  1 ... aktiflora
 6. 6.
  denizi felaket tuzlu,turistleri genel itibariyle rus,hollandalı ve ingiliz,kaliteli gece klübü yok(ya da henüz ben keşfedemedim),ucuz ama tatil yapılır yerdir..

  bir de no hassle diye ukalaca ve saçma pankartlar asmışlar,onlara bakınızı doldururken değineceğim...
  -2 ... the godfather
 7. 7.
  Turistlerin esir aldığı güzel bir tatil yeridir.Geceleri ayyaşları istemediğin kadar vardır.Ama burdaki turistler o kadar cesur ki akşam sırf kilotla takılabiliyorlar...
  1 ... indiana_jones
 8. 8.
  (bkz: can s cafe)
  ... intensivecare
 9. 9.
  turistlerin hepsinin çok güzel olduğu çirkin turistin alınmadığını düşündüğüm mekan.
  2 -1 ... ireland
 10. 10.
  Darbeci kenan evren'in keyif sürdüğü tatil beldesi.diğer ülkelerde darbe yapanların hepsi demir parmaklıklar ardındayken türkiye'de darbeciler tatil beldelerinde yumuşak popolarının üstüne oturmuş yaşlılığının son günlerini keyifle yaşıyorlarsa oturup kara kara düşünmemiz gerekir dedirten yer.
  ... diyonsos