bugün

entry'ler (344)

orada olabilirdim

uykusuz'un favori köşesi. Eğitirken düşündürüyor.**.Ve evet genel kanıya katılıyorum, Yiğit Özgür kendini çizmeye devam etsin.

on numara

bir şubesi de bayrampaşa parkada'da bulunan bir cafedir.Garsonların verdiğiniz siparişi doğru anladığına dikkat etmeniz gereken bir yer de aynı zamanda. Tabi hata yapsalar da karşılarında gülme krizine de girmeyin derim,meselaa,

- dondurmada çikolata,vanilya ve çilek yazıyor ya çileğin yerine alabileceğimiz başka neler var ?

sorusuna

- eee kakaooo,vanilyaa,çikolataa,sadeee

derken garson gülmeyin siz,ayıptır...**

mevlana

20 Haziran akşamı Harbiye açıkhava'da sergilenmiş senfonik şiir dinletisidir.Bkm organizasyonudur.Yılmaz Erdoğan ne kadar iyi şiir okuduğunu bir kere daha göstermiştir*

ilk gösterim olduğu içindir diye düşünüyorum bazı eksiklik ya da aksaklıklar vardı barkovizyon kullanımını abartmak gibi mesela şöyle ki anlatıcı ya da koro ısrarla her cümlelerinde ekranlardaydı.Gösterinin henüz başlarında tüyler ürpertici bir ezan okundu.Ziya Azazi etkileyiciydi fakat klasik semah'ın çok dışındaydı ki gösteri sonunda klasik semahı da ziyadesiyle güzel sundu.

Uzun lafın kısası hafifletilmiş bir mevlana biyografisi izledik,beğendik..

nihan tahtaisleyen

sesi güzel, gözleri güzel, "kendi" güzel insan*. Almora'dan ayrıldı evet şimdi etnomüzikle ilgilenmektedir kendisi,merak edenler için.

sally

dost insanı, güven veren can yarısı.

askerdeki sevgiliyi aldatmak

(#364156)

harvey nichols

bu hafta sonu indirime giren mağaza,artık ne kadar olursa...

slip mayo giyen erkek

(bkz: rezil erkek)

eskiden nasıl dayanılırmış bilmediğim erkek türü.

soru ekini ayrı yazamayan toplum

(#1038174)

başlıkları alt alta okumak

(bkz: sally)
(bkz: sarı diken)*

sally

kendisiyle polime girmek istediğim yazar.***

başlıkları alt alta okumak

(bkz: askerde küfürlü konuşmak adettendir)
(bkz: askerliği gotten yemek)

çemişgezek

askere gidecek insanların korkularını ilk ifade edebildikleri ilçemizin adıdır, misal

- ya çemişgezek' e düşersem !!

sanki hozat olsa ne farkeder...

(bkz: sembolleşen ifadeler)

okeye ikinci aramak

(bkz: yalnızlığın anlaşıldığı anlar)

recep yazıcıoğlu

bürokrasi düşmanı devlet adamıdır, adamıydı...

ergun ozen

garanti bankası genel müdürüdür. 60 doğumlu, New York State University Ekonomi Bölümü ' nden mezun.

şirket kartını boynuna dışarıda da takan çalışan

(bkz: boyna asılan iş yeri kimlikleri)

sally

neden hala çaylak olduğunu anlayamadığım yazar.

mango indirim günleri

karmaşa günleridir. amaaa mango da çalışan bir yakiininiz varsa size bir akşam önceden haber verir, gidip alacaklarınızı seçersiniz, ertesi gün de gidip ödersiniz, karmaşadan kurtulursunuz. ben bunun için mango daki kızlarla arkadaş olanları tanıyorum.***

çocukluğun bittiği an

Çocukluğunu yaşayamamış olanlar için yeri zamanı belirsiz olan zaman kavramıdır.