1. 11.
  Marie Antoinette'in birleşiminden oluşmuş olabilecek yazar nicki.
  3 ... fdngnr
 2. 11.
  süslü kelimelerin arasından sadeliği ve sessizliği ile dikkat cekebilen, sözlükte nadir bulunan yazarlardan, üçüncü nesil olmasına rağmen popülarite sevdasında olmadığı başlığındaki entrylerden belli, en azından ben öyle hissediyorum, alem eğilmesede önünde, ben eğilirim!
  3 ... cehennem tanrisi
 3. 12.
  (bkz: saber marionette)
  1 ... herbert simon
 4. 13.
  zinani ile birlikte ilgiyle takip ettiğimiz yazar. dikkatimizi celbeden güzellikteki yazılarıyla, kullandığı olağanüstü nickiyle diğer yazarlar arasından sivrilmiş; yazdıklarıyla ayrı tutulması gereken bir yazardır. candır, candan öte kardeştir. en çok sevdiği hayvan kurbağadır, kurbağa-prenses ikilemini çözebilmiş nadir insanlardan biridir. kişisel iletiyle toplumsal mesaj veren halk kahramanıdır. melankoli ustası, depresyonist akımın önde giden temsilcisidir, yakalayabilene aşkolsun.

  kısacası sözlükteki idolümdür, var mmı bundan gayrı gerisi?
  5 ... powerofaith
 5. 14.
  aynı okuldan mezun olduğuma sevindiğim yazar. sayesinde kermesleri küçümsememeyi öğrendim. *
  4 -1 ... brunglace
 6. 15.
  günlük konuşma gibi doğal içerikte mesajlaşan yazar.
  (bkz: heveslenmeyin hemen)
  (bkz: akıllı kız)
  (bkz: hemen atlamaz mesajlarınıza)

  ayrıca içten. çok sevdiğim bir özelliği.
  2 ... brunglace
 7. 16.
  sözlük, entry leri ile daha bi deger kazanıyor. nazik, güzel ve seçkinci olmayan uslubu ile yerel degerleri benimsemiş, yazılarını okumaktan memnun oldugum yazar.
  2 -1 ... beklediginiz lider benim
 8. 17.
  modern dünya modern dünya bana bir masal anlatsana iletisi ile chaplin, yeni türkü sentezi yakalamış yazar. bu muhteşem iletisi için kendisini kutluyorum.
  5 ... dilenci kral
 9. 18.
  (bkz: funeral march of a marionette)
  1 ... gore gori chapa tipa rota hey
 10. 19.
  efendim oldum olası nefret ederim doğumgünü kutlamaktan. hele sözlükte entryle doğumgünü kutlamak diye bir kavram gelişince, iyice tiksinir oldum bu samimiyetsizlikten.rastlarım çoğu zaman sözlükte de. banane senin doğumgününden deyip eh işte oyumu da veririm mis gibi. oh olsun, canıma değsin.

  diyorum ya insanlar garip. sevdiğini değer verdiğini belli etmek için doğumgünü diye bir şey uydurmuşlar. sen doğduğunda dünya güneşin etrafında şu konumdaymış, ve tekrar aynı konuma geldiğinde seni hatırlayacağım, benim iiçin ne kadar değerli olduğunu düşüneceğim ve koca bir "iyi ki varsın" temennisi çıkacak ağzımdan.

  peh peh peh..şimdi inandın mı bu sözlere? ben bile inanmadım kendime. ama ne kadar eleştirsem de sevmesem de yaşadığımız "mekanik" dünyada yapılması tribünlerden alkış alan bir harekettir kendisi.

  "2 gün sonra doğumgünüm. kutlamazsan trip yaparım. despotizmse despotizm, faşizmse faşizm. kutlayacaksın." dedi. kutladım işte memnun musun. başın göğe erdi mi?

  allahtan hediye istemedi. çok kanaatkardır kendisi. yiğidi öldür hakkını yeme yani.

  çok pis gaza geldim, sabaha kadar oturup doğumgünü sms'leri okuyacağım. böyle doğum günü mü kutlanır lan?
  2 -1 ... powerofaith