bugün

entry'ler (703)

knight online

ben hem bu oyunu oynayıp hep üniversiteyi kazandım ya; işte bundan sebep istersem atomu bile parçalayacak özgüvenim var. yemin ediyorum günde 16 saat lvl, np vs kasıp üniversiteyi kazanabiliyorsam diye düşüne düşüne hörgüçe epey özgüven depoladım. kızlar özgüvenli erkeklerden hoşlanır dedikleri için bir de. neyse, öyle ya da böyle bana epey faydası olmuş oldu. karakteri de 300 liraya okutmuştum, iyi paraydı o zaman.

adolf hitler

adamın iki kuşak sonrası almanya'da cami yakıp türk doğruyor, alakasız bir sürü gerizekalı da burdan adama alkış tutuyor. yemin ederim gerizekalısınız.

requiem

bana panikatağı çağrıştırıyor. ölüm korkusuyla yaşama tutunma çabası gibi bir şeyler hissediyorum dinlerken, gerçekte nasıl bir his olduğunu bilmeden. sonuç olarak bu, besteyi başarılı kılıyor bende. kendi hayatıma ağıt yakıyorum.

galatasaray

hala, "stadı bedavaya yaptırıyorlar" diyen ilk kişiyi arama çalışmalarını sürdürüyormuş. bulunca 3 yıllık bir iktisat kampına sokulacakmış. bu safsataya inanıp araştırmadan körlemesine konuşan mallar içinde, 6 kişilik bir imam ekibi vardiyalı olarak allahtan bunlara akıl fikir vermesi için dua ediyormuş.

üniversite öğrencilerine sorulan kıl sorular

-anneni mi daha çok seviyorsun babanı mı?

uludağ sözlük

kaç zamandır "acaba neden artık içimden yazmak gelmiyor?" diye düşünürken az önce cevabı buldum.

(#4959627) (bu entry geçen haftanın en beğenilen entrylerinde)

evrim teorisi

şimdi yaratılış falan da var tabi ama ben kendi faydama bakarım en önce. bu evrim teorisi beni 20 lik diş ağrısından kurtarıyor mu ona bakarım. apandistim patlamadan bir şeyler ayarlıyor mu ona bakarım. yoksa balıktan girmiş kuştan çıkmış beni ilgilendirmez. bana balık tutmasını öğretecek bir kere. değilse bana faydasız teoridir. istemem. ıspatlanmasın.

seviyeli birliktelik

birbirine beyli hanımlı hitap eden insanlar geliyor aklıma seviyeli birliktelik denince. birde karanlıkta sevişiliyor sanırım. bugüne kadar ya küfür ettim ya başka bir şey yaptım düşürdüm hep birlikteliğin seviyesini, o yüzden tam bilemiyorum tabi. birde birlik ve beraberliğe en çok ihtiyaç duyduğumuz şu günler var mesela. o birliktelikte de seviye yerlerde.

cartoni

şekil olarakta kullanım olarakta tatmin edici tripodlar üreten italyan firma.

vinten

çok kaliteli bir tripod markası. genellikle profesyoneller tarafından kullanılır. daha az profesyoneller ise manfrotto, libec, cartoni gibi markalar kullanılar. tripodları gerçekten kaliteli ve muadillerine göre daha pahalıdır.

sevisirken video kaydi yapmak

sektördür.

halk arasında porno endüstrisi diyoruz.

bvlgari

bu markanın bayan parfumünü eşeğe sıksanız, zoofiliye bir adım yaklaşacak insanlar tanıyorum. bu kadar etkili işte.

23 ekim 2008 galatasaray olympiakos maci

galatasaray'da turuncu forma uğurunun devam ettiği maç olmuştur ayrıca.

çok kadın hiç kadındır oğlum yalnızlıktır sonu

(bkz: teoman)

cnbc e dizilerinde kendini bulan guruh

sürekli bir şeylerin özentisi olarak nitelendirilseler de aslında sadece kaliteli yapımları izleyen insanlardır.

not: "bunlar hep sizin aklınızı çelmek için. normal hayatta böyle şeyler olmaz" bu, bugüne kadar bir tv yapımını eleştirmek için kullanılmış en komik argüman sanıyorum.

hindistan da inege tecavuz etmek

güzel bir intihar yöntemi değildir. uykuda gazla ölmek daha acısız.

tek amacı turistleri kazıklamak olan taksici

milyonlarca dolar harcayıp yurtdışında kendimizi aslında olmadığımız biçimde pazarlarken, gerçeği turistlerin yüzüne çarparlar.
bu adamlar bizi turistlere yanlış tanıtmıyorlar kardeşim. zira biz böyleyiz. herkesin birbirini kazıklama peşinde koştuğu ufak hesapların adamıyız. bu memlekette turist kazıklanması doğaldır. çok büyük turist centerların iç yüzünü bilseniz bu taksiciler size melek gibi bile görünebilir.

yazıyı götüyle anlayacaklar için not düşüyüm; kesinlikle birini kazıklamanın hoşgürülecek bir yanının olduğunu düşünmüyorum. 3-5 kuruş için insanlıktan çıkmak dünyanın hiçbir yerinde sevimli bir hareket değildir. demek istediğim şey bu adamların bizi yanlış tanıttığı iddiası. bu taksiciler son derece de olduğumuz gibi tanıtıyorlar bizi.

ymail

(bkz: ymail com)

15 haziran 2008 türkiye çek cumhuriyeti maçı

berabere bitmeyecek maç. rahat olunuz.

ilgin olut

8 yıl aradan sonra küfkedisi romanıyla "hoşgelmedin ve keşke her neredeysen orda kalsaydın" dedirtme potansiyeli yüksek olabilirdi. tabi "dedirten" kalıbı bu kadar itici ve illegal olmasaydı.