bugün

ikinci nesil sözlük yazarı.
adamdan anladığını bir bakışta anladığım, ikinci nesil sözlük yazarı.
edit: nedense hakkımda entry yazmış akabinde vazgeçmiş ve kaldırmıştır.. ilginç..
sözlüğe çok şey katacağına inandığım edebiyatsever, birikimini ve yaratıcılığını (#427615) entrysiyle ortaya koymuş yazar.
an itibariyle 16 başlık açıp 13 entry girmiş olduğu görünüyor ilginç bir istatistik...evet bu yazar sözlüğe girmekte olduğu bizim sokağın köşesindeki bakkal kıvamındaki entry leri ile sözlükte yeni bir akımın öncüsü olacağa benziyor...gelecek hayatında başarılar dilerim...
sözlükte yazdıklarını beğenerek okuduğum sözlük yazarıdır.
böyle devam etmesini dilediğim yazardır.
benim jakoben tayfasına katılmamı isteyen ve elinde olsa cephanelikten bana silah vereceğini söyleyen yazar ***.Güzel ve bilgi dolu entrylerini takip etmek dileğiyle...
övücü entrysine çok tesekkürlerimi ilettiğim yazar. *
birinci sözlük yılını kutladığımız yazar.
1. yılın kutlu olsun yazarı.
bu arkadaşın entrylerini yeni farkettim, özenle bilgi içerikleri entry giren yazarları takip etmeme karşın gözden kaçmış maalesef, kesinlikle takip edilesi yazarlardan bir tanesiyle daha tesadüf ettik böylece, sevindirici bir gelişme nitekim; devamının geleceğinden eminim... vesselam dağarcığına sağlık...
1. yılı kutlu olası yazar.
bir entrysini okuduktan sonra aynı nesilden olmakla sevinç duymama neden olan tanımam etmem yazarı.
atatürk'e bakmaktan sıkıldığı öğrendiğimiz yazar. http://www.uludagsozluk.c...urk-e-bakmaktan-sikilmak/

ve kendisine sevindirici bir haber. yaptığımız çekilişte kendisine çad'a gidiş bileti çıktı. bavulları ben taşırım.
(bkz: zinani in yazılarına bakmaktan sıkılmak)
can sıkıntısından polemik yaratan yazar. aklı selim olmak lazım.
başlık sıçmak eylemini layıkıyla yerine getirdikten hemen sonra, diğer sözlük yazarlarının da kendisinden feyzalarak sıçmalarından(!) korktuğu içindir ki offline olmuştur.
atatürk'e koca kafalı diyebilmiş varlıktır...

(bkz: allah a havale ediyorum)
şu an offline olarak tüm yazılanları sessiz sessiz takip eden yazardır.
bay bir yazarın an itibariyle ne kadar küfür varsa kendisine ettiği, gereksiz, muhtemelen fake ruhlu bir çeşit sistemler topluluğu.

hücre > doku > organ > sistem > bir adet zinani...
(bkz: ne desem boş)
(bkz: albız)
(bkz: çaşıt)
(bkz: içimizdeki stavreatos lar)
#2340757 18 eylul 2007 marsilya besiktas maci ve beşiktaş hakkında şahane bir tespit yapmış olan yazardır.
zannımca sol görüşlü şairlerle bir alıp veremediği olan şiirden anlamayan yazar.
#2349550 bunu yazabilmiştir.
mükemmel performans devamını bekliyoruz.
(bkz: hepimiz türütüz)