bugün

bir seyin vasat oldugunu belirtmek icin soylenen sey
ne çok iyi, ne de çok kötü olan entryler için can simidi. kullanım yüzdesi "çok kötü" ve "pekiyi, çok güzel" oylarından oldukça düşüktür.
-nbr?
+eh işte.
uludağ sözlükte bir oy çeşidi.
idare etmek, yuvarlanıp gitmek
"daha iyi olabilirdi ama en azından kötü değil" anlamına gelen ortalama ifadesi.
idare eder,fena değil ,şöyle böyle anlamlarında kullanılan kelime grubu...
bir entry hosunuza gitmediyse eh pek de kötü degilse kullanılabilen oy butonu.
(bkz: cosi cosi)
alm. na ja
işe yaramayan oylama butonudur. hiç bir yerden takip edemezsinin verdiğiniz aldığınız eh işteleri
çoğu yazarın yalnız bıraktığı uludağ sözlük oylama butonu.Lakin bu oy butonlarından sağda kalanına tıklanıldığında seri oy kullanan ibne,soldakine tıklanıldığındaysa maldan anlayan yazar muamelesi görünüleceği kaçınılmazdır.
(bkz: tıklamak)
(bkz: iç güveysinden hallice)
konuşmak istemeyen birinin konuşmak isteyene verdiği öncelikli cevaplardan biri.
üzerindeki ifade, 'aaa ne yazmıııış ayıııp' anlamına geliyor gibi. eh işte gibi değil. bu butona 'babama söylüycaaam butonu' da demek geliyor insanın içinden. msn messnegerda ise şaşkın gülümseme olarak geçiyor.
bir faydasını göremediğim, duyamadığım, tadamadığım, koklayamadığım, bir faydasına dokunamadığım; ne işe yaradığını bir türlü çözemediğim, bastığım zaman ne olacağını kestiremediğim, basmadığım zaman neler kaçırdığımı bilemediğim; en az bu yazdıklarım kadar gereksiz buton
acaba yarım oy mu sayılıyor diye işlevinin ne oldugunu düşündüğüm butondur.
oy verseniz de vermesenizde pek bi etkisinin olmadığı butondur. hiç kullanmamakla birlikte, kullanacağımı da hiç zannetmediğim buton.
(bkz: anne bugün ben eh işte diye oy verdim)
fuzuli bir butondur.. hiçbir etkisi yoktur.

edit: bu entryimin sürekli "eh işte"lenmesi gerçekten çok hoş. :o
anlamı kavranamayan buton.
(bkz: nötr olmak)
istatistiklere kaydoluyor mu oluyorsa noluyor onlar ben butonunda ne şekilde gözüküyor merak ediyoruz.
yakın zamanda oylanan entrylerin kişisel istatistiklerim bölümünde görülebilen oy butonu.
bu oy ile oylanan entry, son oylanan entryler bölümünde; son iyi oylanan entryler bölümüne mi, yoksa son kötü oylanan entryler bölümüne mi işleniyor diye beni meraktan merağa sürükleyen buton.

edit : iyi ki sorduk he, hepiniz bastınız şu butona. anladık tamam.