bugün

entry'ler (677)

gecenin şiiri

görsel

yazarların neden sevgilileri yok

Kendimi seviyorum bir kız için kendimi aldatmak istemiyorum. Ne zaman kendimden çok sevdiğim bir kız çıkar o zaman işler değişebilir.

para fizik kurallarını değiştirir mi

Bilim değişime açık hiç bir şeyin kesin olmadığı bir olgudur. Kanunlar kurallar değişebilir. Teknolojinin gelişmesiyle bu daha da etkili oluyor en nihayetinde paraya ihtiyaç duyuluyor bedavaya çalışma olmuyor. Örnek verirsek cern deneyindeki maliyetlere bakarsak anlarız.

çiçek alınan kızın çicek dalında güzel demesi

Alnından öpülesi, dondurulup heykeli yapılası kadındır. Güzellikleri yaşatıp boş yere heba etmeyen kadındır.

yazarlardan aforizmalar

Herkes kendine ait yada sevdiği bir aforizmayı paylaşmasını başlatalım.
Benim : insanlara sorsanız tüm okyanusu içmek ister halbuki içebilecekleri en fazla bir kaç bardak su iken...

ne kadar pahalansa da alınacak şeyler

Başlıkta yazıldığı üzere fiyat artırımı olmasına rağmen alınanlardan.
Ekmek
Çay

1000 km lik maratonu bitirince söylenecek ilk söz

hı..hı..hı..hı..hı...hı.....................

üniversitedeki bela dersler

belalı ders yoktur belalı hoca vardır. En baba dersleri bile bakarsınız rahat geçmişsiniz ama en saçma ve basit dersleri hocanın kıllığı yüzünden devlet meselesi haline getirmişsinizdir. zaten her bölümde bir efsane hoca olur.

yazarlar ölümsüz olsa yapacakları şeyler

intihar ederdim.

richard dawkins

bana göre bilimsel görüşü zayıf olan, bilim insanı unsuları eksik olan kişi. Özellikle her şeyi tek taraflı düşünmesi bilim insanına yakışmaz. Ayrıca her yerde hep aynı şeyleri söyleyip kendini tekrar ediyor hiç üzerine bir şey koymuyor.

ash ile misty nin sevgili olması

bu tarz animelerde aşk konusu işlenmez. Herkes kendine göre yakıştırma yapar ama netice aynıdır.

en iyi süper güç

bence zihin kontrolü. Karşıdaki kişide ne kadar süper güç olusa olsun sen onu kukla gibi oynattıktan sonra bir halt yapamaz.

ezgi isimli kızların ortak özellikleri

bir çift gözü , kulağı olan ; birer tane ağzı , burnu olan iki ayağıyla yürüyüp büyük ihtimalle türkçe konuşan kızdır.

Not: erkek olma ihtimali de yok değil hani.

sadece bir saat öncesine gidebilen zaman makinesi

büyük bir olaydır. insanlık ve bilim için. Zira adamlar bir kaç saniye geri gidebilmek için milyan dolarlık deneyler yapıyorlar bir saati düşününce dehşet verici.

kitabin neresi olmak isterdiniz

son sayfanın son satırı olmak isterdim. çünkü sayfalaca söyleyilemeyeni iki cümleyle söyleyip vurgun yapmaktır.

para her kapıyı açar mı sorunsalı

öyle durumlar oluyor ki paranın önemsiz olduğunu insanın yüzüne vuruyor ve değrsiz geliyor. bana göre insanın ihtiyaçlarını karşılayabileceğinden fazla para sorundan başka bir şey değil.

gungrave

cowboy bebop animesi yönetmeninden fantastik bir anime. Yükseliş, hırs, dostluk, sadakat ve ihanetin işlendiği harika bir yapıt. Brandon heat adlı kişi varki yok böyle bir insan.

yazarların sevmedikleri kokular

fondoten kokusu. Kızlar kocaman sivilceleri ve lekeleri kapatmak için katman katman sürmeyin yanınıza yaklaşamıyoruz.

öğrencilere neden ev verilmez sorunsalı

kızlar çok pasaklı olduğılumdan, erkeklere de potansiyel zampara gözüyle bakıldığından. Ama aslında bazı kişiler özellikle öğrencilere vermek ister çünkü öğrenciye evi normalden neredeyse iki katına kiralarlar düzenbazlar.

yağmur denince akla gelenler

yeni uyandım izmire yağmur yağdığını görünce rüya sandım ama değilmiş. Hakketen acayip yağmur yağıyo insan kendini garip hissediyo bu mevsimde.