bugün

entry'ler (18)

mansur yavaş

en güçlü bulunuduğu bölgedeyken seçim kaybeden başkan, nasıl oluyor biri bana açıklasın, özellikle antalya ve ankarada çok büyük işler dönüyor.

mansur yavaş ın hala kazanma şansının olması

umarım kazanır,antalyadan sevgiler.

antalya

akp'ye gitmemelidir.

28 ocak 2014 faiz arttırımı

geceki müdahale'ye rağmen an itibariyle sabah 2.96 lara düşen euro, 3,0370 olmuştur.elimde yaklaşık 5000 euro var, gidip bozdurmalımıyım,yoksa beklemek mi gerekiyor bilen yazarlar yeşillendirirse sevinirim.15.980 liraya kadar gördüm keşke bozdursaydım diyorum..

euro

bu geceki müdahaleden sonra 2.97'ye kadar geriledi, elimde 5000 euro param var, düşer mi yoksa artışını sürdürür mü, ona göre bozduracağım bilen yazarlar yeşilendirirse sevinirim.

takımı frikik kullanırken sahaya atlayan taraftar

çarşı değildir.

22 eylül 2013 beşiktaş galatasaray maçı

almeida.. 2.gol kaçtı

champix

yaklaşık 5 ay önce sigarayı bana bıraktırmış ilaç, sözlüklerden okudum bırakanların yazdıklarını banada nasipmiş yazmak, çok rahat bir şekilde 8 senedir günde en az 1 paket sigara içen ben sigarayı bu ilaçla sadece bıraktığım 1 ve 2. gün boyunca sakız ile biraz zorlanarak kurtulmuştum.

Dikkat bırakanlar okusun

fakat, son 1.5 aydır sigaranın yokluğunu puroyla gidermeye çalıştım ki yaptığım en büyük hata bu oldu sakın yapmayın günde 1 adet puro içmeye başladım.. Sonunun olmadığını anlayınca 1 hafta önce ucuzdan bulduğum devam paketini aldım, bu entry yazarken canım ne puro ne başka bir şey istiyor, fakat ben veda olarak gidip kaliteli bir puro aldım daha önceki aldıklarım duman gelsin niyetineydi,

sigaraya veda edeli 5 ay oldu, puroya veda ettim zaten canım istemiyor ne sigara ne puro, fakat özlüyorum bazen..

bırakmak isteyen arkadaşlar hiç çekinmeyin alın ilacı ne yan etkisini gördüm ne birşey tek yan etkisi hd kalite rüyalar !!

cohiba

şuan içtiğim purodur kendisi, sigarayı yaklaşık 5 ay önce champix isimli ilaçla bıraktım, 1.5 aydır yokluğunu puroyla gideriyordum ki gidip tekrar ilaç aldım sırf puroyu bırakmak için, bu gece puroya bu muhteşem küba purosuyla veda ediyorum, biliyorum ki daha iyileride var fakat bu fiyata herkesin denemesini tavsiye ederim. Gerçekten çok güzel bir purodur..

the pianist

lanet palto neden o

üşüyorum çünkü....

game of thrones

--spoiler--

5 kralın savaşı olayına katılmıyorum zaten ortada kral kalmadı hepsini harcadılar,

Genç kurt sana nasıl kıydılar hala etkisindeyim, hele o başına geçirdikleri kurdunun kafası yokmuydu.. Zorla insanı deli edicekler,

bölümü beğendim güzeldi tahmin ettiğim gibi bitti.. Şimdi 1 sene beklemek gene zor olacak insanlarla dalga geçer gibi 1 ayda 10 bölüm yayınlıyorlar..

Umarım yazar ölmeden kitapları bitirir şuan 6. kitap yazılıyor 7 yide yazıp öyle gitsin bi zahmet ve starkların intikamı alınsın..

--spoiler--

jon snow

--spoiler--

Son bölümde sevgilisi acımamış 3 yerinden okla isabet almıştır.. Eskiden umudum vardı fakat artık kendisinden umutlu değilim kuzeydeki olaylara seyirci kalıyor ailesinin katline bukadarda olmaz..

--spoiler--

robb stark

--spoiler--

''kuzey unutmaz intikamını alır'' Sana bunu yapanların sonunu iple çekiyoruz.. Nasıl kıydılar sana, ned starkdan bile daha ağır oldu herkes şokta malum.. Bugünki sezon finalinde kurdunun başınıda diktiklerini gösterdiler, nasıl izledik bilmiyoruz fakat intikam ateşliyle yanıyoruz kuzeyin kralı !!

--spoiler--

anakin skywalker

Hayatta gördüğüm en karizmatik film karakteridir.

spartacus war of the damned

Cumartesi günleri içimdeki boşluğu hala dolduramadım, keşke bitmeseydi.

carlsberg

Hayatımda içtiğim en iyi bira budur, tuborg gold 2.sıradadır.

stannis baratheon

ağır spoiler

Starkların intikamını alacak gerçek kral ! Umudumuz seninle..

ağır spoiler

robb stark

Martin çok büyük hatalar yaptırmış bu karakterin suçu martinin yazmaktan sıkılmış olmasıdır, başka bir açıklaması yok,

-- çok ağır spoiler--

red wedding de haince öldürülecek kuzeyin gerçek kralıdır,

3.sezon 9.bölümde gerçekleşecek olay son bu hafta 8.bölüm yayınlanıcak, nasıl izleyeceğiz bilmiyorum kesinlikle ağlatacak bir bölüm olacaktır.

--spoiler--