bugün

topunuz gelsin la civelek. alayınızın hakkından gelirim. nickaltıma aktroll gelince benimki dimdik oluyor zaten. acayip azdırıyorsunuz beni. çok ateşlisiniz. sizin sayenizde aktrollseksüel oldum. yani aktroll siken lol.

şimdi seni o inandığın arap dininin çıktığı arabistan'ın kızgın çöllerinde sertçe becermeyi hayal ettim. üstüne de deve sidiği attırdım mı tamamdır.
1923'te, 28 şubat'ta, 1980'de, istiklal mahkemelerinde size nasıl sapladıysak acınız geçmediniz bir türlü.

laik laik lol. atatürk'e de isyan etti senin gibi götveren islamcılar, sonra da kendilerini dar ağacında buldular. fazla kaşınma la bebe. sonra boş otobüste ayakta gidersin.

ha vedat olayı tamamen uydurma. peki senin peygamberinin 9 yaşındaki kızla evlenmesine ne diyeceğiz? o tamamen gerçek.
1980 de idam edilen yalnızca deniz gezmiş ve arkadaşları değil, cumhuriyet devrimleriydi, atatürk ün rehber edindiği robespierre in idealleriydi darağacında sallandırılan...

her şey 1980 de, 24 ocak kararlarıyla başladı.

turgut özal,
tansu çiller,
mesut yılmaz hepsi de natocu kemalist subay kenan evren döneminin bürokratlarıydı ve türkiyede neoliberal iktisadi politikaların temellerini atarak, bizi tank palet fabrikalarının, limanların, hastanelerin, okulların özelleştirilerek işgalci sermayeye peşkeş çekildiği karanlık bir geleceğe taşıdılar.
1960 larda darbeci paşalar cumhuriyet anayasasından halkçılık ve devletçilik ilkelerini çıkarmıştı, 12 eylül nato cuntasıyla beraber atatürk cumhuriyeti de lağvedildi ve geriye kalan halkçı uygulamalar da birer birer yitip gittiler.

doksanlarda liberal türkiye cumhuriyetinin vatandaşlarıydık.

bugünse islamcı sermaye cumhuriyetinin vatandaşlarıyız.

bugün ne atatürk e, ne de onun yarı halkçı devrimlerine dair en ufak bir iz dahi yok.
Dün yediği dayaktan sonra birde çaylak yapmışlar asdfgg.
arapçı yobazlara saplamakta bir uzman olan yazar. nickaltımdan ayrılamamalarının nedeni de budur. tadını öyle seviyorlar ki müptelası oluyorlar. ben de daima hazır olda bekliyorum onları.
görsel
Barbi olgay buna arkadan sarılıp boynuna dolasa hiç fena olmaz. ipneye benziyor çünküm.
çoğu konuda fikirlerimiz örtüşüyor. milleyitçiliği ile dikkat çeken iyi bir yazar.
Çoğu konuda ki fikrine katılıyorum.
Oldukça iyi bir yazar. Bir savaşçı!
Hatta adam o kadar iyi ki, gerçeğini karalamak için rakipleri geçenlerde çin malı çakmasını ithal edip piyasaya sürmek zorunda kaldılar. Ama tutmadı tabi. Tutturamadılar.
Gereksiz bir şekilde her gün islama ve müslümanlara karşı nefretini tazelemekte. inanmıyorsan inanma, sal gitsin o zaman. Ama bu şahıs salmayı bırak, islama karşı nefreti yeni din olarak seçmiş. Her gün 5 vakit islamla uğraşmadan gece yatamıyor.

Şimdi bu duruma zavallılık desem, hakaret sayılır. Buraya hakaret için gelmedim. Sadece tavsiye olarak daha relax olabileceğini düşünüyorum.
(bkz: hırrım)
nahhavend o el işaretini al, bir tarafına monte et. belki bade yerine arzularını bastırabilir lol.
kaybol nickaltımdan akçomar. leş gibi bade kokutma burayı.
bir yapıştım mı sülük gibi yapışıyorsun. laf anlamaz beyinsiz çomar.
(bkz: Ateistler olarak sokağa çıkıyoruz kampanyası)
discord veya insta ver lan civelek. orada mod falan da yok. götün yer mi? hiç sanmıyorum.
ibneler ilgi alanıma girmiyor.
inanın ki ciddi "seks sıkıntısından" çok daha fazla ruhu yıpratan, boşalmanın, rahatlamanın,
kinetik enerjinin dışa vurumuyla benliğin arınmasına yol açan o katarsis anının bir türlü
gelmemesiyle ayak parmaklarımı kırarak klozetin içine sokmama yol açan beyin viyaklaması.

ahhhhh.... aman allahım kontrol edemiyorum kendimi... içimde muazzam bir hareketlilik var.
durduramıyorum. yumruklarımı sıkarak evde dans ediyorum ama olmuyor, olmuyor, iç içe geçmiş sehpaları kaldırıp ayaklarını tekmeliyorum, camı açıp bağırıyorum, ama olmuyor yahu olmuyor...

allah düşmanıma vermesin böyle sancıyı ya. muazzam bir acı. ayar vermeyi alışkanlık haline
getirmiş biri için felaket bir his. gel ne olursan ol gel kucağıma... bin kere otursan da gene gel...
kinetik enerjimi akıtacak bir mecra lazım bana.
Albay Kemal sakin ol tamam sende vuracaksın sıraya geç sadece.
adeta bir asfalt delme makinesi olan yazar. bazılarının arkasında öyle bir delik açmışım ki karadelikler bunları görse gelip bana abi çekerler *
--spoiler--
albay kemal sakin ol tamam sende vuracaksın sıraya geç sadece.
--spoiler--

Ben de ben de bir defa da ben vurayım.
Tamam nihavend sakin, sana demiştim seninde canın çeker diye, bu başka magictop diye ama dinletememiştim. Sende geç sıraya hadi hınzır..
günlerdir feci göt yakan yazar. pancar motoru gibi durmadan çalışıyor benim alet. isteyenin hakkını veririm mutlaka. hepinize sıra gelecek.