bugün

entry'ler (167)

chp zihniyeti

Bu mavi maklubeci vebalı ibnelere cesaret gelmiş.

Bu kodumun mavi maklubecilerinin de oylarına muhtaç olduğu zihniyettir. Zira bu maklubeci parazitlerin yapabileceği tek şey bir konakçı bulup onu sömürerek asalak yaşantısına devam etmektir. Anca böyle var olabilirler.

Bunları bu kadar öttüren Piroya da buradan sevgi ve saygı sunuyorum.

Edit: Cexaplı değilim.

köpek sidiğine bayılan chp li

Vebalı Chplilere sallıyor.

Cexaplılardan bile daha itici bir kesim varsa mavi maklubeci vebalılardır.

hülagü han

"Tanrım ya beni yaratmayacaktın ya Arapları" gibi bir sözü olduğunu zannetmediğim ilhanlı Han'ı

Zira 1295 yılında resmi devlet dinini islam olarak benimseleri gerçeği var.

türk milliyetçileri

Türk-islam sentezini savunan islamcıların neden dahil edildiğini çözemediğim camia.

Zira islamcılık farklı Türkçülük farklı.

kayseride göçmen işçilerin hayatını kurtardı

Ne hikmetse ne zaman olay köpürse içlerinden bir Adalet Ligi üyesi çıkıp bizi kurtarıyor.

Ne hikmetse normal zamanlarda göremiyoruz bunları ama DC evrenindeki Adalet Liginden çok The Boys'da ki Seven gibiler amk.

türk islam sentezcilerinin gerçek yüzü

Türk-islam sentezi milliyetçilik görünüşlü islamcılıktır. Sünni Müslüman bir Arap'ı Şii veya Hristiyan bir Türk'e tercih ederler. Müslüman olmayanı Türk kabul etmezler. Bunlara göre "Türk" olmanın şartı Sünni Müslüman olmaktır. Kısacası Müslüman ve Mümin sözcüklerinin yerini "Türk" ile değiştirip bize milliyetçilik taslıyorlar abi Tengrici Altaylar, Budist Yugurlar, Hristiyan Çuvaşlar ve Gagavuzlar ne iş dersen de lambada dansı yaparak kaçıyorlar.

Yaptıkları milliyetçilik de Pakistanlı ayarında dini milliyetçilik oluyor işte.

kötülük yapana iyilik yapan insan modeli

isa sadece kutsal kitaplarda güzel. Sana bir tokat atana öteki yanağını dön modunda gezersen tokat manyağı ederler.

ismet özel

Türk-islam "milliyetçisi" bir şair. Bu sebeple kendisi ve izinden gidenler islam öncesi Türkleri Moğol tarihine iteleme çabası içindedir.

yazarlar 15 temmuz gecesi ne yapıyordu

Köyde çapa sallıyordum amk. Sabah uyandığımda darbe olduğunu öğrendim.

sabah çaylak olarak uyanmak

Ne diyor bu (bkz: amin feryadi)

--spoiler--
chp en büyük
--spoiler--

Chpli değil Sağcı seçmenim zuhaha.

--spoiler--
cehennem dinler tu kaka
--spoiler--

Kurancı Müslümanım

--spoiler--
hepimiz ermeniyiz
--spoiler--

Türk, Türklük, Türkçülük için düsturunu benimseriz

--spoiler--
zulüm 1453 de başladı
--spoiler--

Ben salepci değilim ki II.Mehmet'i sevmeyeyim genelde II.Mehmet'i sevmeyen kim varsa tarikat mensubu haha.

--spoiler--
birde lgbt.
--spoiler--

Bizde badeleme diye bir olay yok, sori.

Hadi Citroën c4 şimdi.

--spoiler--
artık kendim gibi yazacam ne halin varsa gör.
--spoiler--

Yaz Ula kendin gibi yaz bakalım. Ne yapabileceksin.

üstad kadir mısıroğlu nun ileri görüşlülüğü

islamcı camianın en büyük sorunu zaten ayakları yere basan bir ideolog ortaya çıkaramamış olmalarıdır.

Türkçü desen Ziya Gökalp, Yusuf Akcura, Zeki Velidi Togan, Hüseyin Nihal Atsız, Alparslan Türkeş, Reha Oğuz Türkkan, Fevzi Çakmak, Osman Bölükbaşı, ismail Gaspiralı, Ebulfez Elçibey en önemlisi de Mustafa Kemal Atatürk gibi siyasi, asker, yazar, tarihçi vs. Yetiştirmiş

Solcu desen Bülent Ecevit, ismet inönü, Hikmet Kıvılcımlı, Nazım Hikmet Ran, Sabahattin Ali vs. Var her ne kadar kimi Ulusalcı kimi Komünist/Sosyalist kimi Sosyal Demokrat olsa da hepsi sol isimler.

islamcı diyince akla gelen ise bir elin parmağını geçmiyor Mehmet Akif Ersoy, Peyami Safa, Necip Fazıl Kısakürek, Necmettin Erbakan bir de Kadir Mısıroğlu. Kaldı ki NFK ile Erbakan birbirini hiç sevmezken aynı şekilde NFK'in oğlunun Kadir Mısıroğlu'na dedikleri zaten aklımızda. Mehmet Akif Ersoy ise zaten Milli Mücadeleyi gönülden destekleyen bir isim.

Zaten istedikleri gibi "dindar" nesili de bu yüzden yetiştirememiş olsa gerek. Çünkü bir tane bile eli yüzü düzgün kanaat önderi çıkaramadılar. He bir de ismet Özel var o da Marksist-Leninst başlayıp islamcılığa sonrasında da Türk-islam milliyetçiliğine evrildi.

türkler parayı betona gericiliğe gömerken çin

Olm ÇHC sizin şikayet ettiğiniz içinde bulunduğumuz sistemin Komünist/Sosyalist (Maoist) versiyonu aq.

Otoriteryanizmin Kızılı iyi de yeşili mi kötü?

magicovento yu tokat manyağı yapmak

Ancak magicovento'nun çavuşu tokatlayabilecek tipitiplerin hezeyanı.

cimer

Cimerin neden eskisi gibi çalışmadığının kanıtı başlık.

Bende bakkaldan ekmek alacaktım güncel fiyat nedir diye sordum 10 senedir cevap bekliyorum.

otağı kurmak

Genelde salepcileri badelemeden evvel uyguladığım eylem.

magicanetva yı bağırta bağırta pompalamak

Offf otağı kurdum.

magicoventop

Kendisinin karanlık çoklu evrendeki salepci versiyonuna analdan yitelerken. Yine salepci yozlaşmış kopyasının kaba etinde şap şap çarpan iki tane toptur.

vedat uşaklıgil nasıl milli oldu

Kemalist zaferi hazmedemeyip Kemalist devrime karşı devrim yapmaya çalışan salepcilere oturtarak.