bugün

hassiktir lan oradan. iktidarı devirmekmiş. kk kaç kere kaybetmesine rağmen ısrarla o adamı desteklediniz. aynı şeyleri yapıp yapıp farklı sonuçlar beklediniz. bu sonuç çok belliydi. sırf çomarlığınızdan kk gibi bir loseri balon gibi şişirdiniz. akp eniği arıyorsan kk, özel ve diğer kürtçü tayfayı destekleyen aptallara bakabilirsin. yani senin gibilerden bahsediyorum.
sözlüğün senin gibi kısraklar için çok tehlikeli olduğunu söylemiştim.

iyi bir binici arıyorsan teklifim hala geçerli canısı.
--spoiler--
şimdi siz yeni mesainize geçiş yaptınız. bu defa yeni lidere saldırma mesaileri.

siz kaypaksınız. siz çakalsınız. siz akp'nin genetik kodusunuz.
--spoiler--

puhauauahauua. patlamalı kahkaha attım. ya sen kimin feykisin ilk önce onu söyle yavrum? ben bu sözlükte yıllardır yazarım. beni tanıyan herkes sıkı muhalif olduğumu bilir. senin gibi y-chp'liler mi muhalif? ekşi'den fırlamış gelmişsin lan buraya sen.

yeni lidere saldırma hede hödö. ne yenisi lan? kk 2 işte adam. zerre değişiklik yok. kaypaklık, çakallık sosyoş dumokratlara özeldir. kürdofililik, hadepe yalamak falan sizden sorulur. akapenin çözüm süreci ihanetini rol model almışsınız, koşturuyorsunuz.

o senin yeni liderin kavala'ya, demirtaş'a da selam söyledi. ahmet gaya barzosunu da andı. eskiden atatürk'ün annesine küfreden musa anter'i bile andı. ama bunları eleştiren akpli oluyor ayneen. asıl omurgasız kaypaklar nasıl da kendini belli etti nickaltımda yahu. azıcık delikanlı, mert, omurgalı olun lan. vallahi zor değil yani.
Siyasetle uğraşmaması gereken yazar. Çünkü siyaset feminen karakterler için ideal birnyer değil. Senin yerin küçük yarbay'ın diktiği çadırın gölgesi. Bu kadar basit. Senden sadece biat istiyorum. Ve mutluluğu, huzuru, sevgiyi ,barışı, gerçek erkeği benim yamacımda bulacaksın. Direnme ne olur. Ferhat ile şirin olabiliriz. Leyla ile.mecnun ya da ne bileyim istersen castin biber ile selena gomez.
sözlüğümüzün kaliteli yazarlarından biridir.
magicovento iyi çocuktu ama bir kusuru vardı.. insanlara fazla laf anlatırdı. Şimdi olsa söylerdim, magi derdim.. Her çamur, bir taşla sıçrar..
--spoiler--
ulan lale 2 tane hesap açmışsın millete ana avrat küfür ediyorsun. hiç düşünmedin mi acaba birisi çıkar beni yakalar mermiyi kafama basar da ölürüm diye. yazdıklarına dikkat et yoksa ekmek yediğin yerden kurşun yersin. öyle eline telefonu alıp milletin anasına küfür edemezsin.
--spoiler--

ne saçmalıyorsun lan sen avel? kimsenin anasına falan küfretmedim ben. 2 hesap açmışsın diyene bak. sen de az bir zaman önce kuyruğuna bastığım götleklerden olabilir misin acaba?

he adam öldürmek çok kolaydı zaten bordo klavyeli embesil herif. toz ol lan nickaltımdan alanı işgal etme.
rahat bırakın şu adamı ya ! bir ben bir kendisi her gün tonla haksız saldırıya uğruyor. haksız çünkü çok masummuş gibi davranıyorsunuz ama değilsiniz. samimi falan da değilsiniz.
iyi bir yazar. rahat bırakın. sıktı artık.
Denk geldiğim Her entrisini okumaya çalıştığım yazar.
sevdigimiz yazar.
O yazsin, biz okuruz.
--spoiler--
demişinki bize kemoş diyor biz sahlepçi diyice kızıyor ama sizinki sperm göndermesi öyle olmasa sayısız çaylak olmaz girileriniz silinmezdi. ben kemoş diyrsam sizde dindoş falan diyorsuz bu zamana kadar bu tip şeylere takılmadım ama belden aşağı vurgu yaparsanız linkini alır karşılık verir yazarım. sen erkek takılıp gerçekte kız olduğundan bahsetsene biraz! senin derdin evlilik yapamaman bi evlensen gerdeğe girsen bu stresli günlerin biter dinsizlikten çıkar namaza bile başlarsın sen bu şekil devam et benim yeverliğimi yap 7 hesabınla yazılarınla şöhretime şöhret kat sen ben için bulunmaz fırsatlardan birisin.
--spoiler--

yine boş beleş sallamış bu frenk üzümü. sana bu sabah salepçi demedim karadeniz mahsulü. bence beni rüyasında gören sensin. hemen nickaltıma koştuğuna göre? ayrıca ne kızı embesil herif? bu sözlükte de bir şey çıkarıyorlar, herkes peşinden koşuyor. senin gibi düşük zekalının koşmasına da şaşırmadım bu yüzden. sen fazla saldırganlaştın bugünlerde, galiba şeyhinle aran bozuk lol.

7 fake hesap? ulan sen nasıl bir yüzsüzsün ya. zibilyon tane feyk hesap kullanıp da millete feykin var diyorsun aa avel. bu sözlükte senin feyk hesapların konuşuluyor frenk üzümü, benim değil.
kızım ben karadenizli değilim ki ? ben karadeniz anadoluyu birbirine bağlayan yerlerin sınırında olan biriyim haa karadenizli olmak kötü bir şeyde değil yane bizler karadeniz mahsülüysek sende çerkez mahsülüsün değil mi bi hesabından bolulu olursun diğerinden bilecikli diğerinden kütahyalı özetle ne idüğü belirsiz kriptolardan birisin.
--spoiler--
sende çerkez mahsülüsün değil mi bi hesabından bolulu olursun diğerinden bilecikli diğerinden kütahyalı özetle ne idüğü belirsiz kriptolardan birisin.
--spoiler--

ulan dingil, ne kızından bahsediyorsun kim çıkardı bunu? sen alucralı değil miydin lan? karadenizli değilim diyorsun şimdi? hadi lan oradan pontus tohumu seni. yine nickaltımda boş beleş havlayıp duruyorsun. söylediğin her şeyin yalandan dolandan ibaret. sonuçta akapelisin, dürüst olman şaşırtıcı olurdu. kaybol nickaltımdan, yazdıkların sinek vızıltısı ile eş değer.
--spoiler--
baktıralım dediğim an cevap vermemiş kaçmıştın insan kripto lursa bolulu olur kütahjyalı olur kaçamak ceaplar verir değilş mi la devşirme.
--spoiler--

bunu diyen pontus tohumuna, kaç kere servetinle ilgili kanıt at dedim ama atmadı. secerene o kadar güveniyorsan atarsın olum. bak frenk üzümü, herkesi kandırabilirsin ama bana sökmez senin yalanların. senin yazdığın her şey yalan. yok barda kızlarla takılıyormuş falan. barda kızla takılan adam buraya entari girecek vakti nereden buluyor acep?

ayrıca seni açık eksilediğimi söyledin ama daha bir ss bile atamadın. şimdi de sana sabah salepçi dediğimi söylüyorsun. at lan o zaman salepçi dediğim entariyi. hitay'ın yazdıklarını değil tamam mı? kıt kafalısın ya, o yüzden uyarıyorum.
(bkz: kemoş)

sen dolaylı yoldan fakelerinle oç yazmasaydın bunu yaznicaktim iyi niyetten anlamıyorsun bundan sonra kemoş dozunu artırmaya karar verdim.
--spoiler--
sen dolaylı yoldan fakelerinle oç yazmasaydın bunu yaznicaktim iyi niyetten anlamıyorsun bundan sonra kemoş dozunu artırmaya karar verdim.
--spoiler--

(bkz: dindoş değil mi hepsi aynı)

yemin ediyorum mallıkta dünyanın markasısın. ana bacı katsam işe senin gibi olurum ulan dallama. ben sana oç falan demedim. frenk, iyice senin kabusun olmuşum. herkesi ben sanıyorsun. acilen bir doktora git, durumun pek iyi gözükmüyor.
BULAŞIKÇI BURAYA DA GELMiŞ, FAZLA ÜSTÜNE GiTMEYiN iŞTEN KOVARLAR ,AŞ KALIR E-5'E DÜŞER SONRA.

YAZIK, ÜZÜLÜRÜM.

MEDiNE'YE GiDEMEDiM,BEN BULAŞIKÇIYI GÖREMEDiM.
tanıdıkça daha da hayran olduğum yazar. bazı arkadaşlarımızın kendisini örnek alması gerektiğini düşünüyorum. güzel yazılarının devamını diliyorum.
(#46779994) ile aklımda uzun süredir bulunan bir düşünceyi yazıya dökmüş usta yazar. gönülden tebrik ederim.
Teşekkürler dostum.