bugün

ne olmuş lan burada? kasıklarımdan golf-stream akıntısıyla karışık ince çiy damlaların yağdığı los
angeles güneşinin altında malibu beach'de surf line'ı beklerken insanın içini daraltmayı biliyorsunuz ya helal olsun.. ne diyim size bilmem ki... benim küçük jesim olgunlaşmış, serpilmiş,
o kanatan ayarlarımı aldığı dönemdeki ürkekliğini üzerinden atttığı gibi kendi saldırmaya başlamış. şu an nedeni bilmediğim garip bir gurur içindeyim. bu hale gelmesinin benim eserim olduğunu bilmenin, ondaki bu değişimin ben koktuğunu, zamanında yediği ayarların neticesinden kaynaklandığı bilmek, katlanmış penisin kendisini bulması gibi bana huzur veriyor.

partilerimden birinde içkiyi fazla kaçırmışım. havluyla evde geziyorum. naked bi halde. nasıl
olduysa ters bir hareket yaptım ve o an ispanyol yavrunun biri küçük albay'ı gördü. katlanmış
haldeydi. eminim. küçük albay görmedi çünkü onu. küçük albay kendi görmediği zaman ev
haliyle takıldığından ister istemez olduğundan zayıf görünüyor. şimdi ben bu kıza "sorry" dedim,
taşağa vurdum filan da olmadı, bitmedi. küçük albay'ı tekrar gösterip orjinal hali bu diyene kadar içimde bir huzursuzluk olacak. eee gözünün önünde küçük kayser'i açıp da, "sorry about that, ı mean last time and this time, its the real albay, just let u know, sorry again..." demek de geçti bi ara içimden ama, gerçekçi bulmadım.

jesiiiiiiiiiii senin için geliyorum, senin içiinnnnnnnnnn, senin içinnnnnnnnnn....

ahhhhh sözlüğün gündeminden uzak olmak ne kötü. her şeyi kaçıyorum. gündem benim ama. ben. ayar verecek adam bulamamanın sıkıntısı çok başka bir şey ya. geçen gün bi film çekiyorum.

senaryo göreği tekerlekli sandalyeye ihtiyaç oldu. hani plajlarda kuma gömerlerler ya insanlar
birbirlerini, şakasına, bundan da öyle bi sahne var. ama filmin sonunda adamın ayaklarının
olmadığı ortaya çıkıyor. özürlü yani. komedi-macera türü. neyse sordum bizim ekibe tanıdıkları özürlü arkadaş var mı diye, bir günlüğüne sandalyesini ödünç almak için, ohh valla yatıp uzanıp film filan seyreder işte dedim. bulamadık ama.

neyse ya nerede yazıyordum ben. heee jesi gibi benim bulaşma potansiyelim olduğu bir yazar. ahh işte bu iki yazarların bir de yazılarını okuyabilsem, bi bahsettikleri şeyler ilgimi çekse. geliyorum. çok yakında.
anaya bacıya küfreden klavye delikanlıları tarafından nickaltı pisletilen yazar. ben bu cesaretlerini bolu merkezde de görmek isterim ama şimdi sanalda bir sürü yalaka ile nickaltına doluşmak daha kolay. birbirinizi badelemenizi görmek zorunda değilim. sikko başlıklar açın ve orada istediğiniz gibi birbirinizi bafileyin okey?
albây kemâl'in küfürlerini tasvip etmediğim ama ayrıca kendisini tenkîd ettiğim yazar.

ekşici seküler yazarlara benzeyen utanç âbidesi. etiketleri ağzına sakız yapan, çıkarcı ve kendisini eleştirenlere demagojik yaklaşımla yazan yazar.

delillerine cevap vermeme rağmen ve câhil kelimesinin etimolojisini dâhi anlatmama rağmen câhil davranan yazar.

allah ıslâh etsin.
kendisiyle düzgün diyalog kurmayıp hakaret etme yanlışına düşenleri donuza ekleyip keyfine bakmasını tavsiye ettiğim, annesine küfredilmesini asla hak etmeyen yazar.
eğer anne söz konusuysa orada duracaksın. kimsenin bir başkasının annesine küfretme hakkı yoktur ve olamaz.
ayrıca işi gücü ilgi çekmek için başlık açıp boş yapmak olanlara da değerli zaman ve sabrını ayırmasın, canını sıkmasın. bunların hala yazıyor olması bizim suçumuz değil neticede...
--spoiler--
ekşici seküler yazarlara benzeyen utanç âbidesi. etiketleri ağzına sakız yapan, çıkarcı ve kendisini eleştirenlere demagojik yaklaşımla yazan yazar.

delillerine cevap vermeme rağmen ve câhil kelimesinin etimolojisini dâhi anlatmama rağmen câhil davranan yazar.
--spoiler--

entarilerini yazarken sürekli arapça kelimeler kullanan birine göre fazla iddialısın. utanç abidesi mi? utanç duyulacak ne yazmışım ben? of sorma ya, türkoloji mezunu biri olarak cahil kelimesinin etimolojisini bilmiyordum. ha bu arada ekşicilere ayar olurum. beni benzettiğin kişilerle zerre alakam yok yani.

şöyle diyelim, tipik bir müslüman olarak akıl ve mantık içeren her şeye gıcığınız var. allah'ın ıslah etmesi için önce var olması gerekiyor. irrasyonel şeylerle vakit kaybeden birine göre kendine çok güveniyorsun paşam. sen önce yargılama yaparken din etkisinden kurtul, sonra beni eleştirirsin.
Magicovento ne diyorsa doğrudur. Kime sallamışsa hak etmiştir.
islâmın felsefesi olmaz çünkü mâteryalist arkadaş. ayrıca senin akıl dediğinde beşeriyyetin sınırlı olduğu bir yeti, bir mantık değil. akıl, mantık dediğimiz kâideler kişiden kişiye göre farklılık gösterir.

utânç duyulacak bir insansın, bilhâssa tenkîd ettiğin entrylerim hâkkında bir müdâafa dahi yapamadan direkt tekhibâta başladınız. Sorun da aslında, utanç meselesi de burada. câhilane bir tavırla eleştirmeniz. bir takım hassas şem'a ve duygular üzerinden demagoji yaparak kendinizi akilbâli zannetmeniz komik.

bir de muâmele-i şer'iye hakkında dahi bu kadar laûbali, mübâdât biçimde konuşmanız son derece asabi duyguları körükler nitelikte.

Hârikûlâde diye bir tâbir vardır. Mükemmelin üstünde demektir, kerâmet diye de bir hâkikat ve mücizât diye de bir mes'ele vardır. sizin gibi dünyanın sadece kendi etrafında döndüğünü düşünen ve beşeriyyetin algılarının da bu tarz doğaüstü olaylara yetebileceğini düşünen tabiri caizse hristiyan felsefesi ve inancı ile hareket etmeniz de bir hayli acınası.

ادْعُ إِلَى سَبِيلِ رَبِّكَ بِالْحِكْمَةِ وَالْمَوْعِظَةِ الْحَسَنَةِ وَجَادِلْهُمْ بِالَّتِي هِيَ أَحْسَنُ {النحل:125} وقوله تعالى: "وَلَا تُجَادِلُوا أَهْلَ الْكِتَابِ إِلَّا بِالَّتِي هِيَ أَحْسَنُ إِلَّا الَّذِينَ ظَلَمُوا مِنْهُمْ وَقُولُوا آمَنَّا بِالَّذِي أُنْزِلَ إِلَيْنَا وَأُنْزِلَ إِلَيْكُمْ وَإِلَهُنَا وَإِلَهُكُمْ وَاحِدٌ وَنَحْنُ لَهُ مُسْلِمُونَ {العنكبوت:46}
rabbinin yoluna hikmetle ve güzel öğütle davet et ve onlarla hangisinin daha hayırlı olduğunu tartış." (nahl: 125) yüce allah şöyle buyurmaktadır: " içlerinden zulmedenler dışında, kitap ehli ile ancak en güzel şekilde tartışın ve deyin ki: 'bize indirilene inandık ve allah'ımız sanadır, senin allah'ın da birdir ve biz o'na teslim oluruz {ankebut: 46}
benimle türkçe konuş türkçe. bir islamcı bana utanç duyulacak şey yapmışsın diyorsa kendimle gurur duymalıyım demektir. illa arapça yazmak istiyorsan soydaşlarının bulunduğu arabistan'a git. türk yurdu burası paşam.

bir de ayet atıyor ya. pedo bir arabın zırvalıklarıyla ilgilenmiyorum. kafa basmıyor mu?
senin düşüncene göre "arab" Olan hâkikat lisanını kullanan dedelerinin, soyunun ve atanın dili ile konuşuyorum. islâmcı mı? islâmcı ne demek ulan? bunu size cevâb verirken de sormuştum, lâfaydâ.

siz konuştuğunuz lisanın hâkikat türkçesi olduğunu mu düşünüyorsunuz? yazık yahû size. arabî kökenli, farsi kökenli bir çok kelime var .. Bir de türkoloji mezunu bir zat olarak bilmemek, zırvâlık.

sen gerçekten kalbi mühürlenen bir kâfirsin ya. dini turan dursun gibi bir zındıktan öğrenip sonra da hadis ilmî, tefsir ilmi, sarf ve nahiv bilmeden meâl bahsini de konuşmuştum bir de, öğrettim senin gibi zatlara. git entrye bas, oku.

elhâmdûlillâhi al'â nimeti'l islâm.
münazarâ bahsi, kapanmıştır. sizin gibi tekfirci kâfirlere, bu kadar vâhidir.

cevâb-ı müskitlerimi okur, ecvibe-i müskitler yaparsan eyvallâh, yoksa selametle.

aaa, sen dedenin mezar taşını okuyamıyordun değil mi anlayamazsın şimdi.

cevâb-ı müskit : susturucu cevâb
ecvibe'de +lar'dır.
vesselâm.

hâşiye : arabiyye ülkelerine git demiş paşam. evveliyâttan osmânlı'yı türki bir mebde-i târih olarak kabul etmeyi bırakıp, ulus devlet değil, tek ırk yönetimi olmayan osmânlı'yı kabul etme ve topraklardan çekil, öyle konuşalım. ayrıcâ müslüman, her yerde müslümandır. ben burada bir ırkın savunuculuğunu değil, bir dinin savunuculuğu üzerine buradayım.
--spoiler--
arabî kökenli, farsi kökenli bir çok kelime var .. bir de türkoloji mezunu bir zat olarak bilmemek, zırvâlık.
--spoiler--
bilmediğimi nereden çıkardın? şu an kullanılmayan arapça kelimeleri kullanıyorsun. türkçenin %89'u öztürkçe sözcüklerden oluşur. 6000 arapça sözcük, 2500 farsça sözcük vardır. onların çoğunu da türkçeleştirdik.

din gibi bir zırvalığa inanmıyor olmam, kalpsiz olduğumu göstermez. empati yeteneğim var. insanlığı kimseden öğrenecek değilim. din savunucularını da ciddiye almıyorum. dinin bireysel yaşanmasını gerektiğini savunuyorum.

kısacası inandığın şeyler bana göre saçmalık ve boş şeyler. metafizik olan her şeyi reddediyorum. daha ne kadar açıklayıcı konuşabilirim?
dil konusunda türkçenin %89'unun öztürkçe kelimelerden oluştuğunu öğrendiğim için teşekkür ederim ama ekşicilere neden ayar olduğunu anlayamadım.
kronik sol çomarı oldukları için ayar oluyorum. çoğunun canı cehenneme.
merâmım hâsıl olmuştur kıymetli yazar. teşekkürler.
Çocukluğumdan beri düşünüyorum. Depresyon hastasıyım. Ne kadar kafamda planlasam da cesaret edemiyorum. Şimdilik sorun yok.
Çok güzel bir sözlük yazarı. Yabgusunun kollarının arasında huzura kavuşacağını garanti ederim. Depresyon falan kalmaz. Kendini kuş gibi hisseder. 45 dakika seans vereyim yeter.

Özele beklerim. Mucuk.
miiliyetçi oluşu ile bende kusursuz insan izlenimi uyandıran sözlük yazarımız.Eyorlamam bu kadar.
Albay seni bir döverim, yemin ediyorum rütben albaylıktan onbaşılığa düşer.
adam gibi adam,lafı gediğine oturtuyor, genç dinciler sessiz.
Ağzi bozuk ama yinede severim keretayı.
Sakin sakin yazmak isterken boş yapma üstatlarının tahrik ettiği, ayarı verince kötü ilan edilen yazar. Bir rahat bırakmıyorsunuz ki sakin olalım. Yetti be !
Muhtemeldir ki pazar kahvaltısını yapmış yazardır.

Bem yaptım azizim , otlupeynir yatağında jülyen doğranmış billur yedim , üzerine de yumurta akı döktüm ki , kızarmış billurların üzerinde kalbim gibi bembeyaZ bir sayfa açılsın. Açılsın ki 80'lerden kalmış anı defteri gibi " kalbim kadar beyaz sayfayı bana ayırdığın içn teşekkür ederim" yazabileyim.

Küçük albay'ı bir sağa bir sola yatırdım. Biraz açma germe hareketleri yaptıktan sonra queen'in "ötüken yolu yokuştur" şarkısı eşliğinde dans ettim. Adnan oktar gibi ve kediciğimin pazar gününü neşelendirmek için geldim buraya.

Günaydın benim ulaştığı ciğere de mındar diyen topaçım. Günaydın benim fareler ile iş tutan aslanım, günaydın benim tırnaklarıni elimle törpülediğim kediciğim. Kukuna bakıp yaran var sanma. O hissettiğn küçük albay'ın boğazında bıraktığı düğüm.
wattpad tarzında seks hikayesi yazan godoşların yine nickaltında bittiği yazardır. albay benim aletin tadını o kadar çok seviyor ki buradan ayrılamıyor. azıcık dur lan. benimki de can sonuçta.
Otlu peynir; ben ne alaka amk?
Küçük albayın canı pazar günü yine birşeyler çekiyor. Bulmuş avını ona nağmeler eşliğinde ürkütmeden yılan dansı yapıyor. O kıvrak küçük albayın birazdan içine gireceği evi sıcaklığında ki daracık mağarası, küçük albayı cezbedip çekim gücünü kullanarak kendisine gel gel yapıyor. Sonrası ise küçük albay ve mağarası ilişkisi kimseleri ilgilendirmez. Biz daha detaya inmeyelim, çünkü detayı küçük albay derinlere inerek mutlu son eşliğinde bitirecek.
Onlar ermiş mutluluğa biz bekliyelim sıramızı..
Ellesi hep ellesi,
Terazinin pellesi
Kımıldama magic can,
Yeni girdi kellesi.